ОЛ Бачка Паланка: Разиграни Селенчани

05.10.2022. 10:53 10:57

Домаћини су могли славити и убедљивије, али нису искориостили неколико  шанси.

Кривањ - Славија (Б) 9:0 (3:0)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, гледалаца 100, судија Фекете (Гложани). Стрелци: Павлов у 3. и 90, Алекси у 11, 80. и 85, Алексић у 15, Карачоњи у 78. и Кончар у 88. минуту за Славију. Жути картон: Девић (Славија). Црвени картон: Л. Хорват (Славија).

КРИВАЊ: Нађ, Алексић (Гајдош), Кочонда, А. Стрехарски (Јововић), Карачоњи (Кончар), Павлов, Спасић, М. Стрехарски, Хашка, Крстић, Алекси, Гајић.

СЛАВИЈА: Новаковић, Такач, Радојчић, Девић (Л. Хорват), Скеја (Д. Јовановић), Секулић (Б. Јовановић), Зец, Смољански, Петковић, З. Јовановић, Б. Хорват.

Ривали су одиграли праву првенствену утакмицу. Виђено је сијасет шанси, дуела, акција и девет ефектних голова.

Д. Јововић

Бачки хајдук - Борац (В) 2:1 (0:0)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког хајдука, гледалаца 120, судија: Дражић (Бачка Паланка). Стрелци: Д. Николић у 55. и Ишиковић у 87. (из пенала) за Бачки хајдук, Лукач у 85. минуту за Борац.

БАЧКИ ХАЈДУК: Јагодић, М. Јановић, Емић, Бојић, Штрбац, Јурчевић, Трифкановић, Ђурановић, Марјанов, Владислав, И. Јановић, Д. Николић, Ишаковић, Т. Николић.

БОРАЦ: Дејан Шмитран, Покрајац, Миклушев, Миљевић, Лукач, Петковић, О. Међедовић, Комад, М. Арбутовић, Фабри, Грозница (Коменић).

Чак су гости казнили домаће промашаје и Лукач је поравнао резултат.Али само два минута касније гости су скивили пенал. Ишиковић је најстрожу казну претворио у погодак.

М. Малишић

Лабудњача - Кулпин 0:3 (0:1)

ВАЈСКА: Игралиште Лабудњача, гледалаца 100, судија Илинчић (Нови Сад). Стрелци: Шекез у 31, Царић у 48. и Мрђан у 66. минуту. Жути картони: Драган Петровић, Дејан Петровић, Бјелогрлић, Лутров (Лабудњача), Тројановић (Кулпин).

ЛАБУДЊАЧА: Икач, Бјелогрлић, Девић (Јованић), Д. Станковић, Петковић, Лукић, Драган Петровић, Дејан Петровић, Лутров, Росић, Р. Станковић (Ушчумлић).

КУЛПИН: Леварски (Блашћанин), Хашка, М. Илић (Драгољевић), Спевак (Вуковић), Валентик, Мрђан, Тројановић (Царић), Г. Илић (Новаковић), С. Зеленак, Сурла, Шекез.

Само до 31. минута, домаћини су били равноправан ривал, онда су дозволили гостима да поведу. У наставку, домаћа одбрана још два пута погрешила.

Л. Лукић

Славија (П) - Војводина (Т) 3:0 (1:0)

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славије, гледалаца 100, судија Боснић (Бачка Паланка).Стрелци: Петровић у 20. и 60. и Бабић у 77. минуту. Жути картони: Заскалицки, Вулин, Ђурић, Петровић (Славија), Васа Бугарски, Д. Николић (Војводина). Црвени картони: Трифуновић (Славија), В. Јованов (Војводина).

СЛАВИЈА: Вулин, Николић, Милан Грња, Марко Грња, Заскалицки, Трифуновић, Кухта (Белањи), Петровић  (Бабић), Ђурић, Кирти (Забунов), Винковић, Белехрадски (Тркуља).

ВОЈВОДИНА: Васа Бугарски, М. Јованов (Д. Ранисављев), Ралић, Т. Николић, Милованов, М. Ранисављев, В. Јованов, Цвијић (Веселин Бугарски), Љ. Јованов (Башић), Вучић, С. Јованов (Петровић).

У Пивницама је виђен, веома борбен и  динамичан фудбал. У доста равноправној игри у првом полувремену Пивничани су постигли један гол. У наставку играо је само један тим -  домаћи.

Р. Брња

Стари град - Бачка (Д) 1:1 (1:1)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Старог града, гледалаца 150, судија Јакић (Бач). Стрелци: Пајкановић у 28. за Стари град, а Сантрач у 45. минуту за Бачку. Жути картони: Рибарски, В. Ђуришић (Стари град), Парошки, Гашић, Бајац, Врсајков, Шимун, Врсајков на клупи (Бачка).

СТАРИ ГРАД: Морц, Бјелош, Шкорић, Рибарски, Пајкановић (Узуров), Максић, В. Ђуришић, Марковић, Балиновић , Чубрило (Лучић), Тури.

БАЧКА: Дукић, Парошки, Лакић, Малетин, Вукосав, Шимун, Бајац, Капетанов, Лешков, Гашић, Сантрач.

Одлични домаћини, лакше него што се очекивло, дошли су до бода против фаворизованих гостију.

Л. Козић

Маглић - Младост (МБ) 6:2 (3:0)

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, гледалаца 120, судија Дражић (Бачка Паланка).Стрелци: О. Стјепановић у 17, 25, 30, 47. и 70. и Ђордан у 75. за Маглић, Штрбац у 50. и Косовац у 68.минуту за Младост.

МАГЛИЋ: Гајић, Тадић, Дмитровић, Мркоњић, О. Стјепановић, Прерадовић, Стаменковић, Ђордан, Убипарип, Ковачевић, Туцић (Ђукић).

МЛАДОСТ: Добре, С. Ђукић, Грубјешић (Шкорић), Милетић, Н. Ђукић, Стефановић, Штрбац, Загорчић, Дорошки, Модринић (Косовац), Агбаба.

Била је то занимљива утакмица. Било је прилика на обе стране, а домаћи су били спретнији и срећнији.

Н. Стојисављевић

Резултати:

БАЧКА ПАЛАНКА: Стари град - Бачка (Д) 1:1, ВАЈСКА: Лабудњача - Кулпин 0:3, ПИВНИЦЕ: Славија - Војводина (Т) 3:0, МАГЛИЋ: Маглић - Младост (МБ) 6:2, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки хајдук - Борац (В) 2:1, СЕЛЕНЧА: Кривањ - Славија (Б) 9:0. Нештин је био слободан.