OL Bačka Palanka: Razigrani Selenčani

05.10.2022. 10:53 10:57

Domaćini su mogli slaviti i ubedljivije, ali nisu iskoriostili nekoliko  šansi.

Krivanj - Slavija (B) 9:0 (3:0)

SELENČA: Igralište Krivnja, gledalaca 100, sudija Fekete (Gložani). Strelci: Pavlov u 3. i 90, Aleksi u 11, 80. i 85, Aleksić u 15, Karačonji u 78. i Končar u 88. minutu za Slaviju. Žuti karton: Dević (Slavija). Crveni karton: L. Horvat (Slavija).

KRIVANJ: Nađ, Aleksić (Gajdoš), Kočonda, A. Streharski (Jovović), Karačonji (Končar), Pavlov, Spasić, M. Streharski, Haška, Krstić, Aleksi, Gajić.

SLAVIJA: Novaković, Takač, Radojčić, Dević (L. Horvat), Skeja (D. Jovanović), Sekulić (B. Jovanović), Zec, Smoljanski, Petković, Z. Jovanović, B. Horvat.

Rivali su odigrali pravu prvenstvenu utakmicu. Viđeno je sijaset šansi, duela, akcija i devet efektnih golova.

D. Jovović

Bački hajduk - Borac (V) 2:1 (0:0)

BAČKO NOVO SELO: Igralište Bačkog hajduka, gledalaca 120, sudija: Dražić (Bačka Palanka). Strelci: D. Nikolić u 55. i Išiković u 87. (iz penala) za Bački hajduk, Lukač u 85. minutu za Borac.

BAČKI HAJDUK: Jagodić, M. Janović, Emić, Bojić, Štrbac, Jurčević, Trifkanović, Đuranović, Marjanov, Vladislav, I. Janović, D. Nikolić, Išaković, T. Nikolić.

BORAC: Dejan Šmitran, Pokrajac, Miklušev, Miljević, Lukač, Petković, O. Međedović, Komad, M. Arbutović, Fabri, Groznica (Komenić).

Čak su gosti kaznili domaće promašaje i Lukač je poravnao rezultat.Ali samo dva minuta kasnije gosti su skivili penal. Išiković je najstrožu kaznu pretvorio u pogodak.

M. Mališić

Labudnjača - Kulpin 0:3 (0:1)

VAJSKA: Igralište Labudnjača, gledalaca 100, sudija Ilinčić (Novi Sad). Strelci: Šekez u 31, Carić u 48. i Mrđan u 66. minutu. Žuti kartoni: Dragan Petrović, Dejan Petrović, Bjelogrlić, Lutrov (Labudnjača), Trojanović (Kulpin).

LABUDNJAČA: Ikač, Bjelogrlić, Dević (Jovanić), D. Stanković, Petković, Lukić, Dragan Petrović, Dejan Petrović, Lutrov, Rosić, R. Stanković (Uščumlić).

KULPIN: Levarski (Blašćanin), Haška, M. Ilić (Dragoljević), Spevak (Vuković), Valentik, Mrđan, Trojanović (Carić), G. Ilić (Novaković), S. Zelenak, Surla, Šekez.

Samo do 31. minuta, domaćini su bili ravnopravan rival, onda su dozvolili gostima da povedu. U nastavku, domaća odbrana još dva puta pogrešila.

L. Lukić

Slavija (P) - Vojvodina (T) 3:0 (1:0)

PIVNICE: Igralište Slavije, gledalaca 100, sudija Bosnić (Bačka Palanka).Strelci: Petrović u 20. i 60. i Babić u 77. minutu. Žuti kartoni: Zaskalicki, Vulin, Đurić, Petrović (Slavija), Vasa Bugarski, D. Nikolić (Vojvodina). Crveni kartoni: Trifunović (Slavija), V. Jovanov (Vojvodina).

SLAVIJA: Vulin, Nikolić, Milan Grnja, Marko Grnja, Zaskalicki, Trifunović, Kuhta (Belanji), Petrović  (Babić), Đurić, Kirti (Zabunov), Vinković, Belehradski (Trkulja).

VOJVODINA: Vasa Bugarski, M. Jovanov (D. Ranisavljev), Ralić, T. Nikolić, Milovanov, M. Ranisavljev, V. Jovanov, Cvijić (Veselin Bugarski), LJ. Jovanov (Bašić), Vučić, S. Jovanov (Petrović).

U Pivnicama je viđen, veoma borben i  dinamičan fudbal. U dosta ravnopravnoj igri u prvom poluvremenu Pivničani su postigli jedan gol. U nastavku igrao je samo jedan tim -  domaći.

R. Brnja

Stari grad - Bačka (D) 1:1 (1:1)

BAČKA PALANKA: Igralište Starog grada, gledalaca 150, sudija Jakić (Bač). Strelci: Pajkanović u 28. za Stari grad, a Santrač u 45. minutu za Bačku. Žuti kartoni: Ribarski, V. Đurišić (Stari grad), Paroški, Gašić, Bajac, Vrsajkov, Šimun, Vrsajkov na klupi (Bačka).

STARI GRAD: Morc, Bjeloš, Škorić, Ribarski, Pajkanović (Uzurov), Maksić, V. Đurišić, Marković, Balinović , Čubrilo (Lučić), Turi.

BAČKA: Dukić, Paroški, Lakić, Maletin, Vukosav, Šimun, Bajac, Kapetanov, Leškov, Gašić, Santrač.

Odlični domaćini, lakše nego što se očekivlo, došli su do boda protiv favorizovanih gostiju.

L. Kozić

Maglić - Mladost (MB) 6:2 (3:0)

MAGLIĆ: Igralište Maglića, gledalaca 120, sudija Dražić (Bačka Palanka).Strelci: O. Stjepanović u 17, 25, 30, 47. i 70. i Đordan u 75. za Maglić, Štrbac u 50. i Kosovac u 68.minutu za Mladost.

MAGLIĆ: Gajić, Tadić, Dmitrović, Mrkonjić, O. Stjepanović, Preradović, Stamenković, Đordan, Ubiparip, Kovačević, Tucić (Đukić).

MLADOST: Dobre, S. Đukić, Grubješić (Škorić), Miletić, N. Đukić, Stefanović, Štrbac, Zagorčić, Doroški, Modrinić (Kosovac), Agbaba.

Bila je to zanimljiva utakmica. Bilo je prilika na obe strane, a domaći su bili spretniji i srećniji.

N. Stojisavljević

Rezultati:

BAČKA PALANKA: Stari grad - Bačka (D) 1:1, VAJSKA: Labudnjača - Kulpin 0:3, PIVNICE: Slavija - Vojvodina (T) 3:0, MAGLIĆ: Maglić - Mladost (MB) 6:2, BAČKO NOVO SELO: Bački hajduk - Borac (V) 2:1, SELENČA: Krivanj - Slavija (B) 9:0. Neštin je bio slobodan.