108.1722

МФЛ Рума, Ириг, Инђија - Стара Пазова: Лидер сигуран у Ривици

26.05.2021. 09:45 09:46

Планинац - Граничар (Г) 1:2 (0:1)

РИВИЦА: Игралиште Планинца, судија Познан (Рума).Стрелци: Васиљевић у 89. за Планинац, М. Самарџић у 15. (из пенала) и Ђурђевић у 48. минуту за Граничар.   М. Н. Лазаревић у 45. минуту за Јединство,

ПЛАНИНАЦ: Марковић 7, Петровић 7, Живанчевић 6, Ђукић 7, Митровић 7, Ловрић 7, Степанов 7, Басара 7 (Дудуковић), Поповић 7 (Васиљевић 7), Павићевић 7 (Ћирић), Аврамовић 7.

ГРАНИЧАР: Мијалчић 8, Стевић 7 (Рајачић 7), Јовић 7, Вукашиновић 7, Кардаш 7, Ђорђић 7, Ђурђевић 7, Букорац 7, М. Самарџић 8, С. Јовановић 7, Ристивојевић 7.

У доста занимљивој игри, фаворизовани гости су славили. Већ у 15. минуту Живанчевић беспотребно погибељно је стартовао у свом казненом простору и М. Самарџић је са пенала погодио мрежу. На почетку другог полувремена гости и своју другу шансу претварили у гол. Домаћи су имали дупло више прилика, али стрелци су потпуно затајили.       И. Смиљанић

Јединство (К) - Доњи Петровци 8:1 (4:0)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, судија Митровић (Добринци). Стрелци: Деврња у 9, 47, 48. и 77, М. Ј. Лазаревић у 25, Шевић у 43, М. Н. Лазаревић у 45. и Цвијетић у 79. за Јединство, Сладоја у 78. минуту за Доње Петровце.

ЈЕДИНСТВО: Башић 8, М. Ј. Лазаревић 8, Шевић 8, В. Кордолуп 8, Степановић 8 (Томић 8), Вилотић 8, Влајин 8, Симић 8, Деврња 9 (Остојић 8), М. Ј. Лазаревић 8, (Цвијетић 8), Бељин 8 (Васић 8).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Ивановић 5, В. Опарушић 6, Д. Јовановић 6, Кукић 6, Диклић 6, Николић 6, Н. Опарушић 6, Сладоја 6, Јекић 6, Шаша 6, Н. Јовановић 6.

Гостујућа одбрана је играла неорганизовано, а домаћа навала је створила бар двадесетак шанси.

В. Михајловић

Слога (М) - Борац (Ј) 2:1(0:1)

МАРАДИК: Игралиште  Слоге, судија Хемун (Инђија). Стрелци: Кусић у 70. и Котоленко у 80. за Слогу, Новаковић у 40. минуту  за Борац.

СЛОГА: Перић 7, Чавић 7, Котоленко 7, Вокић 7, Кусић 7, Брковић 7, М. Милошевић 7, Симетић 7, Богуновић 7, Лазаревић 7, Радошевић 7.

БОРАЦ: Јовановић 6, Тучић 7, Пиљевић 7, Гаковић 6, Бомештар 6, Радуловић 7, Новаковић 7, Недић 7, Наранџић 7 (Димитијевић), Дробац 6, Миљуш 6.

Домаћи су промашили неколико добрих шанси, пре вођства гостију, да би тек када су остали са десет играча, јер се повредио Радошевић (у 68. минуту), кренули агресивније и плод такве игре су два гола у мрежи гостију.

З. Давидовски

Полет - Војводина 4:1 (2:0)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, судија Мандић (Инђије).Стрелци: Милетић у 6, Гемери у 20. и 54. и Марковић у 68. за Полет, а Грубјешић у 78. минуту (из пенала) за Војводину.

ПОЛЕТ: Вељовић 7, Лозанчић 7, Цвијановић 7, Гемери 8, Стевановић 7 (Јандрић), Марић 7 (Нешковић), Марковић 7, Живић 7, Н. Петровић 7 (Косановић), Милетић 8, Васић 7.

ВОЈВОДИНА: Јовичић 6, Иванић 6, Стојшић 6, Радинаревић 7, М. Бизумић 6, Николић 7, Бјеливук 7, Грубјешић 8, Милојковић 6, Геогијевић 7, Шкорић 6.

Играчи Полета имали су мноштво зрелих прилика, али су успели да реализују само четири. Срђан Милетић је постигао изванредан гол. Шутирао је с 20 метарта и лопта се од стативе одбила у мрежу.

Н. Петровић

Борац (С) - Фрушкогорац 5:2 (1:1)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, судија Бјелан (Хртковци).Стрелци: Нинковић у 24, Стричевић у 65. и 80, Шивољски у 70. и Максић у 73. за Борац, Зец у 26. и 72. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Стојковић, Бајић,  Самарџија (Фрушкогорац). Црвени картон: Антонић (Фрушкогорац).

БОРАЦ: Добројевић 7, Л. Јанковић 6, Д. Јанковић 7 (Нешковић), Максић 8, Нинковић 8 (Н. Мирковић), Видовић 7, Љиљак 6, Ђаковић 6, Стричевић 8, Ратковић 6, Шивољски 7.

ФРУШКОГОРАЦ: Грубић 6, Ристић 6, Антонић 5, М. Кнежевић 6, Стојковић 6, Граовац 6, Бајић 6, Зец 7, Пањак 7, Миоковић 6, Самарџија 6.

Гост је допутовао ослабљен, па су то искристили играчи Борца и на крају заслужено славили.

Д. Нинковић

Слога (К) - 27. октобар 2:0 (1:0)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, судија Корћаш (Ириг).Стрелац: Дунчић у 3. и 69. минуту.

СЛОГА: Катић -, М. Ђорђевић 7, Ј. Ђорђевић 6, Дунчић 8, Кнежевић 7, Попадић 7, Бурсаћ 7, Немања Ребић 6 (Небојша Ребић 6), Богуновић 7, Јанковић 7, Лазић 6.

27. ОКТОБАР: Сабо 8, Репаш 6, С. Јухас 6, О. Радојчић 6, В. Радојчић 6, Марковић 6, К. Бирињи 6, Јовић 6, Сегеди 6 (Павин 7), Греч 6, Варга 6.

Била је то веома занимљива утакмица. Све до последењег судијиног звиждука, играчи Слоге су  нападали, створили низ шанси, али на крају су постигли само два гола. Голман Сабо је изврсним интервенцијама спречио неколико опасних напада.

Д. Трифуновић

РИВИЦА: Планинац - Граничар (Г) 1:2, СТЕЈАНОВЦИ: Борац -Фрушкогорац 5:2, МАРАДИК: Слога - Борац (Ј) 2:1, КРАЉЕВЦИ: Јединство -Доњи Петровци 8:1, НИКИНЦИ: Полет - Војводина 4:1, КРЊЕШЕЦИ: Слога-27.октобар 2:0. Цар Урош из Јаска је био слободан.  1. Граничар (Г)        22     18     1      3      64:31        55

2. Јединст. (К)    23     17     3      3      73:25        54

3. Полет    22     14     2      6      56:33        44

4. Фрушког.       22     13     1      8      77:49        40

5. Војводина      22     11     5      6      63:44        38

6. Цар урош       22     10     4      8      65:41        34

7. Д. Петровци   22     10     3      9      43:45        33

8. Планинац       22     10     3      9      41:37        33

9. Слога (М)       23     8      4      11     37:48        28