MFL Ruma, Irig, Inđija - Stara Pazova: Lider siguran u Rivici

26.05.2021. 09:45 09:46

Planinac - Graničar (G) 1:2 (0:1)

RIVICA: Igralište Planinca, sudija Poznan (Ruma).Strelci: Vasiljević u 89. za Planinac, M. Samardžić u 15. (iz penala) i Đurđević u 48. minutu za Graničar.   M. N. Lazarević u 45. minutu za Jedinstvo,

PLANINAC: Marković 7, Petrović 7, Živančević 6, Đukić 7, Mitrović 7, Lovrić 7, Stepanov 7, Basara 7 (Duduković), Popović 7 (Vasiljević 7), Pavićević 7 (Ćirić), Avramović 7.

GRANIČAR: Mijalčić 8, Stević 7 (Rajačić 7), Jović 7, Vukašinović 7, Kardaš 7, Đorđić 7, Đurđević 7, Bukorac 7, M. Samardžić 8, S. Jovanović 7, Ristivojević 7.

U dosta zanimljivoj igri, favorizovani gosti su slavili. Već u 15. minutu Živančević bespotrebno pogibeljno je startovao u svom kaznenom prostoru i M. Samardžić je sa penala pogodio mrežu. Na početku drugog poluvremena gosti i svoju drugu šansu pretvarili u gol. Domaći su imali duplo više prilika, ali strelci su potpuno zatajili.       I. Smiljanić

Jedinstvo (K) - Donji Petrovci 8:1 (4:0)

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, sudija Mitrović (Dobrinci). Strelci: Devrnja u 9, 47, 48. i 77, M. J. Lazarević u 25, Šević u 43, M. N. Lazarević u 45. i Cvijetić u 79. za Jedinstvo, Sladoja u 78. minutu za Donje Petrovce.

JEDINSTVO: Bašić 8, M. J. Lazarević 8, Šević 8, V. Kordolup 8, Stepanović 8 (Tomić 8), Vilotić 8, Vlajin 8, Simić 8, Devrnja 9 (Ostojić 8), M. J. Lazarević 8, (Cvijetić 8), Beljin 8 (Vasić 8).

DONJI PETROVCI: Ivanović 5, V. Oparušić 6, D. Jovanović 6, Kukić 6, Diklić 6, Nikolić 6, N. Oparušić 6, Sladoja 6, Jekić 6, Šaša 6, N. Jovanović 6.

Gostujuća odbrana je igrala neorganizovano, a domaća navala je stvorila bar dvadesetak šansi.

V. Mihajlović

Sloga (M) - Borac (J) 2:1(0:1)

MARADIK: Igralište  Sloge, sudija Hemun (Inđija). Strelci: Kusić u 70. i Kotolenko u 80. za Slogu, Novaković u 40. minutu  za Borac.

SLOGA: Perić 7, Čavić 7, Kotolenko 7, Vokić 7, Kusić 7, Brković 7, M. Milošević 7, Simetić 7, Bogunović 7, Lazarević 7, Radošević 7.

BORAC: Jovanović 6, Tučić 7, Piljević 7, Gaković 6, Bomeštar 6, Radulović 7, Novaković 7, Nedić 7, Narandžić 7 (Dimitijević), Drobac 6, Miljuš 6.

Domaći su promašili nekoliko dobrih šansi, pre vođstva gostiju, da bi tek kada su ostali sa deset igrača, jer se povredio Radošević (u 68. minutu), krenuli agresivnije i plod takve igre su dva gola u mreži gostiju.

Z. Davidovski

Polet - Vojvodina 4:1 (2:0)

NIKINCI: Igralište Poleta, sudija Mandić (Inđije).Strelci: Miletić u 6, Gemeri u 20. i 54. i Marković u 68. za Polet, a Grubješić u 78. minutu (iz penala) za Vojvodinu.

POLET: Veljović 7, Lozančić 7, Cvijanović 7, Gemeri 8, Stevanović 7 (Jandrić), Marić 7 (Nešković), Marković 7, Živić 7, N. Petrović 7 (Kosanović), Miletić 8, Vasić 7.

VOJVODINA: Jovičić 6, Ivanić 6, Stojšić 6, Radinarević 7, M. Bizumić 6, Nikolić 7, Bjelivuk 7, Grubješić 8, Milojković 6, Geogijević 7, Škorić 6.

Igrači Poleta imali su mnoštvo zrelih prilika, ali su uspeli da realizuju samo četiri. Srđan Miletić je postigao izvanredan gol. Šutirao je s 20 metarta i lopta se od stative odbila u mrežu.

N. Petrović

Borac (S) - Fruškogorac 5:2 (1:1)

STEJANOVCI: Igralište Borca, sudija Bjelan (Hrtkovci).Strelci: Ninković u 24, Stričević u 65. i 80, Šivoljski u 70. i Maksić u 73. za Borac, Zec u 26. i 72. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: Stojković, Bajić,  Samardžija (Fruškogorac). Crveni karton: Antonić (Fruškogorac).

BORAC: Dobrojević 7, L. Janković 6, D. Janković 7 (Nešković), Maksić 8, Ninković 8 (N. Mirković), Vidović 7, Ljiljak 6, Đaković 6, Stričević 8, Ratković 6, Šivoljski 7.

FRUŠKOGORAC: Grubić 6, Ristić 6, Antonić 5, M. Knežević 6, Stojković 6, Graovac 6, Bajić 6, Zec 7, Panjak 7, Mioković 6, Samardžija 6.

Gost je doputovao oslabljen, pa su to iskristili igrači Borca i na kraju zasluženo slavili.

D. Ninković

Sloga (K) - 27. oktobar 2:0 (1:0)

KRNJEŠEVCI: Igralište Sloge, sudija Korćaš (Irig).Strelac: Dunčić u 3. i 69. minutu.

SLOGA: Katić -, M. Đorđević 7, J. Đorđević 6, Dunčić 8, Knežević 7, Popadić 7, Bursać 7, Nemanja Rebić 6 (Nebojša Rebić 6), Bogunović 7, Janković 7, Lazić 6.

27. OKTOBAR: Sabo 8, Repaš 6, S. Juhas 6, O. Radojčić 6, V. Radojčić 6, Marković 6, K. Birinji 6, Jović 6, Segedi 6 (Pavin 7), Greč 6, Varga 6.

Bila je to veoma zanimljiva utakmica. Sve do posledenjeg sudijinog zvižduka, igrači Sloge su  napadali, stvorili niz šansi, ali na kraju su postigli samo dva gola. Golman Sabo je izvrsnim intervencijama sprečio nekoliko opasnih napada.

D. Trifunović

RIVICA: Planinac - Graničar (G) 1:2, STEJANOVCI: Borac -Fruškogorac 5:2, MARADIK: Sloga - Borac (J) 2:1, KRALJEVCI: Jedinstvo -Donji Petrovci 8:1, NIKINCI: Polet - Vojvodina 4:1, KRNJEŠECI: Sloga-27.oktobar 2:0. Car Uroš iz Jaska je bio slobodan.  1. Graničar (G)        22     18     1      3      64:31        55

2. Jedinst. (K)    23     17     3      3      73:25        54

3. Polet    22     14     2      6      56:33        44

4. Fruškog.       22     13     1      8      77:49        40

5. Vojvodina      22     11     5      6      63:44        38

6. Car uroš       22     10     4      8      65:41        34

7. D. Petrovci   22     10     3      9      43:45        33

8. Planinac       22     10     3      9      41:37        33

9. Sloga (M)       23     8      4      11     37:48        28