105.2585

Међуопштинска лига Срем: Вејновић из корнера

22.08.2017. 10:07 10:09
Извор: Dnevnik.rs

У главној улози био је Душан Вејновић, постигао је три изванредна гола, а први директно из корнера.

Р. Вејновић

Хајдук (В) – Зека Буљубаша 4:1 (2:0)

ВИШЊИЋЕВО: Стадион Хајдука, гледалаца 100, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Вејновић у 16, 33. и 74. и Јурошевић у 67. за Хајдук, а Мартиновић у 86. минуту за Зеку Буљубашу. Жути картон: Д. Беловуковић (Зека Буљубаша).

ХАЈДУК: Митровић 7, Ђорђевић 7, Гверо 8, У. Бошњаковић 8, Арбић 7, Вејновић 9, Јурошевић 8 (С. Хрчек 7), В. Гаврилов ић 9 (Ђ. Хрчек 6), С. Гавриловић 8, Перић 7, Радовановић 8 (Савић 7).

ЗЕКА БУЉУБАША: Ивић 6, Копуновић 6, Д. Беловуковић 7, У. Беговић 6 (Павловић), Симић 6 (Мартиновић 7), Петрић 6, Николић 6, М. Беловуковић 7, Samaryić 6, Ђонлић 7, Турудић 6.

Ангажованијом игром, у току првог  полувремена, домаћини дошли до вођства од 3:0. Пазарски је домаћине довео у вођство. Надскочио је гостујућу одбрану и главом полао лопту у мрежу. Леп гол постигао је искусни Савић за вођство од 2:0. Био је то прецизан шут. А, потом је постигао и  Љубинковић гол после грешке гостујуће одбране. У наставку гледаоци су видели два пенала и поново гол Љубинковића. Био је највиши у скоку са гостујућом одбраном. Тако су домаћини извојевали значајну победу против фаворизованог ривала, који није баш ништа показао.

Н. Миљковић

Напредак (Ж) - Младост (Б) 5:2 (3:0)

ЖАРКОВАЦ: Стадион Напретка, гледалаца 200, судија Грбатинић (Адашевци). Стрелци: Пазарски у 13, Савић у 20, Љубинковић у 35. и 89. и Божић у 86. (из пенала) за Напредак, а Бероња у 77. и Марковић у 82. минуту (из пенала) за Младост.

НАПРЕДАК: Кнежевић 7, Стојић 8, Деврња 8, Г. Миљковић 8, Секулић 8, Катић 7 (Мадацки 8), Љубинковић 8, Савић 7 (С. Миљковић 7), Јовић 9 ( Вишњић 7), Пазарски 8.

МЛАДОСТ: Делић 5, Путник 6 (Југовић 6), Арсеновић 6, Јовановић 6, Вукин 8, М. Стојиљковић 6 (Божичковић 6), Николић 5,  Марковић 6, Вукин 6, Бероња 6, С. Стојиљковић 5 (Кошутић 6).

Резултати:

БИКИЋ ДО: Бикић Дол - Фрушкогорац 0:3, ОБРЕЖ: Граничар - Полет 4:3, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Брестач 11:0, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Младост (Б) 5:2, ЧАЛМА: Слога - Слобода 2:0,  КУЗМИН: Граничар - Фрушка гора 0:2, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Доњи Срем 0:3, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Зека Буљубаша 4:1.