Međuopštinska liga Srem: Vejnović iz kornera

22.08.2017. 10:07 10:09
Izvor: Dnevnik.rs

U glavnoj ulozi bio je Dušan Vejnović, postigao je tri izvanredna gola, a prvi direktno iz kornera.

R. Vejnović

Hajduk (V) – Zeka Buljubaša 4:1 (2:0)

VIŠNJIĆEVO: Stadion Hajduka, gledalaca 100, sudija Stojković (Dobrinci). Strelci: Vejnović u 16, 33. i 74. i Jurošević u 67. za Hajduk, a Martinović u 86. minutu za Zeku Buljubašu. Žuti karton: D. Belovuković (Zeka Buljubaša).

HAJDUK: Mitrović 7, Đorđević 7, Gvero 8, U. Bošnjaković 8, Arbić 7, Vejnović 9, Jurošević 8 (S. Hrček 7), V. Gavrilov ić 9 (Đ. Hrček 6), S. Gavrilović 8, Perić 7, Radovanović 8 (Savić 7).

ZEKA BULJUBAŠA: Ivić 6, Kopunović 6, D. Belovuković 7, U. Begović 6 (Pavlović), Simić 6 (Martinović 7), Petrić 6, Nikolić 6, M. Belovuković 7, Samaryić 6, Đonlić 7, Turudić 6.

Angažovanijom igrom, u toku prvog  poluvremena, domaćini došli do vođstva od 3:0. Pazarski je domaćine doveo u vođstvo. Nadskočio je gostujuću odbranu i glavom polao loptu u mrežu. Lep gol postigao je iskusni Savić za vođstvo od 2:0. Bio je to precizan šut. A, potom je postigao i  Ljubinković gol posle greške gostujuće odbrane. U nastavku gledaoci su videli dva penala i ponovo gol Ljubinkovića. Bio je najviši u skoku sa gostujućom odbranom. Tako su domaćini izvojevali značajnu pobedu protiv favorizovanog rivala, koji nije baš ništa pokazao.

N. Miljković

Napredak (Ž) - Mladost (B) 5:2 (3:0)

ŽARKOVAC: Stadion Napretka, gledalaca 200, sudija Grbatinić (Adaševci). Strelci: Pazarski u 13, Savić u 20, Ljubinković u 35. i 89. i Božić u 86. (iz penala) za Napredak, a Beronja u 77. i Marković u 82. minutu (iz penala) za Mladost.

NAPREDAK: Knežević 7, Stojić 8, Devrnja 8, G. Miljković 8, Sekulić 8, Katić 7 (Madacki 8), Ljubinković 8, Savić 7 (S. Miljković 7), Jović 9 ( Višnjić 7), Pazarski 8.

MLADOST: Delić 5, Putnik 6 (Jugović 6), Arsenović 6, Jovanović 6, Vukin 8, M. Stojiljković 6 (Božičković 6), Nikolić 5,  Marković 6, Vukin 6, Beronja 6, S. Stojiljković 5 (Košutić 6).

Rezultati:

BIKIĆ DO: Bikić Dol - Fruškogorac 0:3, OBREŽ: Graničar - Polet 4:3, DONJI PETROVCI: Donji Petrovci - Brestač 11:0, ŽARKOVAC: Napredak - Mladost (B) 5:2, ČALMA: Sloga - Sloboda 2:0,  KUZMIN: Graničar - Fruška gora 0:2, SREMSKA MITROVICA: Mitros - Donji Srem 0:3, VIŠNJIĆEVO: Hajduk - Zeka Buljubaša 4:1.