108.1722

Међуопштинска лига Срем – Исток: Резервисти донели бод

16.09.2020. 08:46 08:47

Младост (Б) - Брестач 2:2 (0:2)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, судија Павловић (Кленак). Стрелци: Прљић у 84. и Лилић у 88. за Младост, а Сретковић у 23. и Страхиња Младеновић у 45.минуту за Брестач. Жути картони: Кривошић, В. Југовић (Младост), Марин, Милутиновић, Петронијевић (Брестач).

МЛАДОСТ: Честић 7, Кошутић 5, Дејић 7, Јовановић 8, М. Стоиљковић 6, Љуштинић 7, Н. Стоиљковић 6 (В. Југовић), Стојковић 7 (Лилић 7), Кривошић 6 (Радовић 7), Исаиловски 6 (З. Југовић 7), Прљић 7 (Бакић 7).

БРЕСТАЧ: Параносић 6, Обреновић 7, Д. Ковачевић 6, Глушац 6, Сретковић 7, Милутиновић 6, Страхиња Младеновић 7, Петронијевић 7 (Вукосављевић 6), Марин 6, М. Ковачевић 6, Стефан Младеновић 6.

Домаћини су били фаворити у овом мечу. Али то  није било довољно да се лако савлада одлични тим из Брестача. Само у првом полувремену домаћи стрелци су промашили неколико изгледних прилика. Онда су гости направили хаос у домаћој одбрани и до краја полувремена повели чак са два гола разлике. У другом полувремену тренер домаћих Светислав Јовановић увео је у игру искусне Драгана Радовића и Зорана Југовића, уз младог Лилића, и њихов улазак је донео превагу у игри. Домаћи су били боља екипа, и плод такве игре су два гола у мрежи гостију.

С. Јовановић

Срем (СМ) - ЧСК 3:1 (0:1)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, судија Лепотић (Добринци). Стрелци: Накић у 57, Рауковић у 69. и Јовановић у 84. за Срем, Драгичевић у 2. минуту за ЧСК. Жути картони: Весић, Рауковић, Јовановић (Срем), Суботин, Димић, Драгичевић (ЧСК).

СРЕМ: Вукашиновић 6, Накић 8, С. Ранковић 8, Маричић 7, Андрић 7, Босанчић 7 (Јовановић 8), Весић 7 (Рауковић 8), С. Тадић 8, А. Станковић 8, Бајловић 7 (С. Станковић 7), Крњулац 7.

ЧСК: Суботин 6, Пејић 6, Милић 7, Димић 7 (Кнежевић), Симић, Шпоња 6, Драгичевић 8, Стаменковић 7,  Матош 6, Першић 6, Мирковић 6.

И у овом мечу домаћини су сами одлучивали о победнику, али ни овога пута није било среће у првом полувремену. Тек у другом полувремену домаћи су успели потпуно да надиграју ривала и да победе. Гости су повели после шута  шута Драгичевића с 30 метара. Накић је искористио гужву да поравна резултат. Рауковић је постигао главом гол, а Јовановић је био прецизан из шута с 16 метара.

Ж. Јовановић

Хртковци - Полет 2:3 (1:2)

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, судија Белић (Ириг). Стрелци: Конц у 4. и Манојловић у 85. за Хртковце, а Каракљајић у 29, Јовић у 35. и  Р. Кесић у 66. минуту за Полет. Жути картони: Илић, Кукић, Рудић (Хртковци), Пашић, Караклајић (Полет).

ХРТКОВЦИ: Илић, Међед, Конц, Павличевић, Митровић, Манојловић (Обровац), Кукић, Рудић, Антонић, Рајда (Савић), Д. Савић (Глумчевић, Новаковић).

ПОЛЕТ: Пашић, И. Савић, Р. Савић, Бакић, Поповић, Каракљајић, Делибос, Кораћевић (Калезић), Р. Кесић, Јовић, Милић.

Иако су домаћини били фаворити у овом мечу, помало искусни гости, били су много бољи ривал, али ипак тешко су дошли до победе. Гости су дошли са намером да макар освоје бод.Тако су и играли, са добом и организованом одбраном. Али, искористили су своје шансе и односе сва три бода. Радован Кесић је постигао изванредан гол из шута са више од 25 метара. Голман домаћих Илић, није ни ведео како је лопта ушла у мрежу.Ударац је био веома јак и лопта је улетела у мрежу као тане.

Б. Рађеновић

Шумар - Крушедол 2:2 (0:1)

ОГАР: Игралиште Шумара, судија Мушицки (Рума). Стрелци: Лазић у 52. (из пенала) и 80. за Шумар, Станчић у 45. и Јовановић у 75. за Крушедол.Жути картони: Максић, Добриковић, Најић (Шумар), Миланов, Карне, Станчић (Крушедол). Црвени картон: тренер Милан Радојчић (Шумар).

ШУМАР: Петковић, Миличевић (Радан), Најић, Добриковић, Ђокић, Бабић, Козлина, Врачевић (Лалић), Лазић, Максић (Вукић), Васић.

КРУШЕДОЛ: Пардовицки, Крунић, Карне, Белановић, Миланов, Гостојић, Мићин, Јовановић (Гарић), М. Цурковић,  Станчић, Н. Цурковић (Јордановски).

Гости не могу да буду задовољни коначним резултатом, јер домаћини нису били бољи ривал у току целе утакмице. Једва су играчи Шумара поравнали резултат, јер су Крушедолци приказали једну динамичну и занимљиву игру, пуну смишљених акција.

Б. Дангић

Раднички (И) - Фрушкогорац 2:0 (1:0)

ИРИГ: Стадион Радничког, судија Ћирић (Инђија). Стрелци: Поповић у 4. и М. Шевић у 54. минуту. Жути картони: Ковачевић, Тртица (Фрушкогорац).

РАДНИЧКИ: Савић, Поткоњак, Крстић, Таглиавиа, Пазарски (Мадацки), Митровић, М. Шевић, Н. Еркановић, Пузић, Поповић (Ј. Еркановић), Гемери.

ФРУШКОГОРАЦ: Туфегџић, Крнета, Ковачевић, Д. Филиповић, С. Вучић (С. Петровић), Ђорђевић, Месаровић (Миљуш), Тртица, Н. Петровић (Ланг), Радовановић, Пејаковић (Вучковић).

Иако су гости из Крчедина били добар ривал у току целе утакмице нису успели да савладају веома доброг голмана домаћих Савића.У домаћем тиму бриљирали су стрелци Поповић и М. Шевић, што је превагнуло победника.

И. Таглиавиа

Сремац (Деч) - Камени 5:0 (2:0)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, судија Мишкулин (Рума). Стрелци: Мајсторовић у 15, М. Петровић у 44, В. Кресојевић у 66. и 71. и Хаџић у 90. минуту. Жути картони: Недељковић, Б. Кресојевић (Сремац), Бошковић (Камени).

СРЕМАЦ: Шљукић, В. Петровић (Лапчић), М. Петровић, Арсенијевић, Т. Мијатовић, Мајсторовић, Младеновић, Недељковић (Ћопић), Стојчевић (Хаџић), Б. Кресојевић (В. Кресојевић), Милић (Бачевац).

КАМЕНИ: Јовичић, Станчић, Јефтић, Илић, Добрић, Радовановић, Ђорђевић, Лисулов (Марковић), Миловановић (Живковић), Бошковић, Нинић.

Била је то динамична и борбена игра ривала.А, домаћи стрелци, расположени. На другој страни, гости слаби.

П. Стојковић

Дунав - Напредак (Ж) 0:0

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, судија Деспотовић (Огар). Жути картони: Поповић, Милешевић (Дунав), Мијаиловић (Напредак).

ДУНАВ: Лошић, Комазец, Јанковић, Кованић (Поповић), Минић, Маринковић, Бугарин, Радуловић (Срјемац), Станчић, У. Милешевић, Мрђа.

НАПРЕДАК: Крнић, Стојиевић, Павловић, Новаковић, М. Савић, Божић, Јовановић, Деврња (Михајловић), Кнежевић, Мијаиловић, Бузаш (Жакула, Танасковић, Анђелић).

Играчи Дунава, били су бољи. Пропустили су пет зицер шанси и чак су промашили и пенал. Голман госију Крнић ухватио је Бугарину “живу” лопту. А онда, умало изненађење у надокнади времена. Гости су пропустили у финишу меча прилику која се тешко промашује.

Б. Вујаклија

Граничар (О) - Јединство (П) 4:1 (1:1)

ОБРЕЖ:  Игралиште Граничара, судија Радовац (Рума). Стрелци: Жунић у 31, С. Кнежевић у 57, М. Михајловић у 69. и Кекић у 79. за Граничар, а Милетић у 10. минуту за Јединство. Жути картони: Жунић, Чавић (Граничар), Трумић (Јединство).

ГРАНИЧАР: Самарџић 8 (Лукић 7), С. Михајловић 8, Николић 8 (Кекић 8), Јовановић 8, Живановић 8, Ољача 8, Дражић 8, Радојчић 8 (Чавић 7), М. Михајловић 8, Жунић 8, С. Кнежевић 8 (Петковић 7).

ЈЕДИНСТВО: Сабо 7, Поповић 6, Г. Петровић 6, Стојановић 6, Шкара 6, Трумић 7, Гавриловић 6,  Петковић 6, Јошић 7, Стојић 7 (Јовановић), Лозић 7.

Док су гости имали кондиције и снаге успешно су парирали расположеним домаћинима, а онда су једноставно стали.

Д. Орловић

ОГАР: Шумар - Крушедол 2:2, ОБРЕЖ: Граничар - Јединство (П) 4:1, ХРТКОВЦИ: Хртковци - Полет 2:3, ИРИГ: Раднички -  Фрушкогорац 2:0, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Напредак (Ж) 0:0, РУМА: Младост (Б) - Брестач 2:2, ДЕЧ: Сремац - Камени 5:0, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - ЧСК 3:1.

1. Срем (СМ)      5      5      0      0      16:4 15

2. Напредак(Ж)  5      4      1      0      10:3  13

3. Младост (Б)   5      4      1      0      13:7  13

4. Сремац (Деч) 5      3      0      2      16:9  9

5. Раднички (И)  5      3      0      2      11:6  9

6. Граничар (О)  5      3      0      2      12:11        9

7. Полет    5      3      0      2      10:11        9

8. Дунав (НС)     5      2      1      2      6:4    7