МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА КИКИНДА–ЖИТИШТЕ Житиштани стали у наставку

19.09.2024. 12:45 12:49
ФК Рохам Нова Црња
Извор: ФК Рохам/ Екипа Рохама из Нове Црње

Гости су за три минута остварили вођство од 2:0, па су домаћини јурили резултат.

Подгрмеч - Бега 2:5 (1: 2)

ЖИТИШТЕ: Игралиште “Драган Вучуревић, Вучко”, гледалаца 100. Судија: Стојадинов (Кикинда). Стрелци Станић у 38. и М. Миљуш у 56. за Подгрмеч, а А. Патаи у 18. Матић у 21. и 71. Хорват у 69.  и Чилег у 74. минуту за Бегу.  Жути картони: Ј.  Миљуш, Кујунџић, и Д. Тривуновић (Подгрмеч), а Уташи, М. Патаи и Матић (Бега).

ПОДГРМЕЧ:  Булаја 5, Бабић 5, Кујунџић 7, Родић 6, Ј. Миљуш 5 (од 78. Златић -), М. Миљуш 6, Р. Живковић 7, Б. Тривуновић 5 (од 78. Штиковац -), Станић 6, Сивчевић 5 (од 75. Колунџија -) , Д. Тривуновић 5 (од 76. Терзић -).

БЕГА: Поповић 7, Митровић 7, Чилег 7, Чапо 7, Матић 8, (Глигор -), И. Цирок 6 (од 57. Хорват 7), А. Патаи 7, Уташи 6, Сабо 7, Борош 7 и М. Патаи 7 (од 57. Раду 6).

Успели су да најпре смање, а у наставку и да изједначе, али је то све било у њиховој моћи.

Д. Милићев

Борац (А) - Борац (И) 0:1 (0:0)

АЛЕКСАНДРОВО: Игралиште: “ Лукарело “, гледалаца: 100. Судија: М. Гајин (Кикинда). Стрелац: Мирчевски у 61. минуту..Жути картони: Аћамовић, Јакшић, Стојичић, Драганић и тренер Шкундрић (Борац Александрово), а Јакшић, Матијевић, Грујић, Колдан (Борац).

БОРАЦ (А): Пухар 7, Алавања 6 (А. Живковић 7), Аћамовић 7, Зечевић 6 (Драганић 7), Иванчевић 7, Штиковац 7, Јакшић 6, Стојичић 7, Барбул 7, Тошков 8, Маринац 7.

БОРАЦ (И): М. Аћимов 8, Хорват 7 (Д. Аћимов 7), М. Вукобрат 7 (Ћирић 7), Шугић 7 (Свирчев 7), Мирчевски 9 (Мендергиш 7), Јакшић 7, Матијевић 7, Терек 7, Штеванов 7, Грујић 7, Колдан 7.

Гол одлуке је постигнут тек у 61. минуту, Мирчевски је затресао мрежу голмана Пухара.

Рохам - Тереквеш 7:2 (2:1)

НОВА ЦРЊА: Игралиште Рохама, гледалаца: 150. Судија: Л. Кштић (Кикинда). Стрелци: Душан Голушин у 5. 28. 60. 76. 81.  Будаи у 46. и Лајош у 86. за Рохам, а Бањаш у 24. и Гребенаров у 78. минуту за Тереквеш. Жути картони: Л. Чеке (Рохам), а Рафа (Тереквеш).

РОХАМ: М. Вукобрат 8, Лајош 8, Л. Чеке 7 (Салма 7) Спахић 7 (Ф. Будаи 6), М. Ољача 7, Балог 7 (Тот 7), Р. Будаи 8, Стојков 7 (С. Живковић 6), Томин 7, Голушин 9, Бобан 7 (Р. Тодор 7).

ТЕРЕКВЕШ: Гуљаш 6 (Пашић 5),Зарин 6, Рафа 6 (Мике 6), Вукчевић 7, Галић 6, Гребенаров 8, Бањаш 7, Хеђеши 5, А. Обрадов 6, Радојев 6, А. Њергеш 6.

Екипа Рохама је у свим елементима фудбалске игре надиграла физичке неспремне госте из Хетина.

Војводина (НМ) - Пролетер 5:0 (1:0)

БОЧАР: Игралиште: Јединства, гледалаца: 150. Судија: С. Срдија (Кикинда). Стрелци: Васичин у 11. и 49. Арсенов у 52. Чубрило у 83. и  Бербаков у 87. минуту. Жути картони: В. Арсенов, Радојчин (Војводина), а Попадић, А. Живков, М. Становић, Којић, Константин (Пролетер).

ВОЈВОДИНА: Рајтаров 8 (В. Попов 7), Костић 7 (Чубрило 7), Васичин 9 (Тамаш 7), Терзин 7, В. Арсенов 7, И. Арсенов 8, Савић 7, Радојчин 7, Николић 7 (Балинт 7), Бербаков 8, Шкеро 7 (Ж. Попов 7).

ПРОЛЕТЕР: Р. Вујовић 6, Попадић 7, Рајић 6, А. Живков 7, О. Становић 7, Станковић 6 (Константин 6), С. Климовић 7, Карагић 7, Мршић 6, М. Становић 7, Којић 6.

1. октобар - Јединство 3:3 (1:2)

СРПСКИ ИТЕБЕЈ: Игралиште 1. Октобра, гледалаца: 100. Судија: Н. Радаковић (Банатско Карађорђево). Стрелци: Јовица Лукин у 19, 90 + 7 (из пенала) и Дејан Станојевић у 71 минуту за 1. Октобар, а Борислав Марков у 2 и Ненад Стојисављевић у 45 и 49 минуту за Јединство.Жути картони: Лукин, Д. Вираг (1. Октобар), а Стојисављевић, Јарић, Радојчић, Лукић (Јединство).

1. ОКТОБАР: Бицок 7, Д. Вираг 7 (Константинов 7), Лисица 7 (Банду 7), Марковић 8, Цветић 7, Станојевић 8, Лукин 8, Бакош 7 (М. Вираг 7), Д. Вираг 7, Матић 7, Надлачки 7.

ЈЕДИНСТВО (БОЧАР): Ковачевић 7, Медић 7, Кормањош 7, Сивчев 7, Кнежевић 7, Малеш 7, Стојисављевић 8 (Ајдуковић 7), Јарић 7, Марков 7 (Иванов 6), Радојчић 7 (Мирков 7), Лукић 8.

Припремио:

П. Станић

Резултати и табела:

Војводина - Пролетер 5:0, Рохам - Тереквеш 7:2, 1. октобар - Јединство 3:3, Борац (А) - Борац (И) 0:1, Подгрмеч - Бега 2:5.