MEĐUOPŠTINSKA LIGA KIKINDA–ŽITIŠTE Žitištani stali u nastavku

19.09.2024. 12:45 12:49
ФК Рохам Нова Црња
Izvor: FK Roham/ Ekipa Rohama iz Nove Crnje

Gosti su za tri minuta ostvarili vođstvo od 2:0, pa su domaćini jurili rezultat.

Podgrmeč - Bega 2:5 (1: 2)

ŽITIŠTE: Igralište “Dragan Vučurević, Vučko”, gledalaca 100. Sudija: Stojadinov (Kikinda). Strelci Stanić u 38. i M. Miljuš u 56. za Podgrmeč, a A. Patai u 18. Matić u 21. i 71. Horvat u 69.  i Čileg u 74. minutu za Begu.  Žuti kartoni: J.  Miljuš, Kujundžić, i D. Trivunović (Podgrmeč), a Utaši, M. Patai i Matić (Bega).

PODGRMEČ:  Bulaja 5, Babić 5, Kujundžić 7, Rodić 6, J. Miljuš 5 (od 78. Zlatić -), M. Miljuš 6, R. Živković 7, B. Trivunović 5 (od 78. Štikovac -), Stanić 6, Sivčević 5 (od 75. Kolundžija -) , D. Trivunović 5 (od 76. Terzić -).

BEGA: Popović 7, Mitrović 7, Čileg 7, Čapo 7, Matić 8, (Gligor -), I. Cirok 6 (od 57. Horvat 7), A. Patai 7, Utaši 6, Sabo 7, Boroš 7 i M. Patai 7 (od 57. Radu 6).

Uspeli su da najpre smanje, a u nastavku i da izjednače, ali je to sve bilo u njihovoj moći.

D. Milićev

Borac (A) - Borac (I) 0:1 (0:0)

ALEKSANDROVO: Igralište: “ Lukarelo “, gledalaca: 100. Sudija: M. Gajin (Kikinda). Strelac: Mirčevski u 61. minutu..Žuti kartoni: Aćamović, Jakšić, Stojičić, Draganić i trener Škundrić (Borac Aleksandrovo), a Jakšić, Matijević, Grujić, Koldan (Borac).

BORAC (A): Puhar 7, Alavanja 6 (A. Živković 7), Aćamović 7, Zečević 6 (Draganić 7), Ivančević 7, Štikovac 7, Jakšić 6, Stojičić 7, Barbul 7, Toškov 8, Marinac 7.

BORAC (I): M. Aćimov 8, Horvat 7 (D. Aćimov 7), M. Vukobrat 7 (Ćirić 7), Šugić 7 (Svirčev 7), Mirčevski 9 (Mendergiš 7), Jakšić 7, Matijević 7, Terek 7, Števanov 7, Grujić 7, Koldan 7.

Gol odluke je postignut tek u 61. minutu, Mirčevski je zatresao mrežu golmana Puhara.

Roham - Terekveš 7:2 (2:1)

NOVA CRNJA: Igralište Rohama, gledalaca: 150. Sudija: L. Kštić (Kikinda). Strelci: Dušan Golušin u 5. 28. 60. 76. 81.  Budai u 46. i Lajoš u 86. za Roham, a Banjaš u 24. i Grebenarov u 78. minutu za Terekveš. Žuti kartoni: L. Čeke (Roham), a Rafa (Terekveš).

ROHAM: M. Vukobrat 8, Lajoš 8, L. Čeke 7 (Salma 7) Spahić 7 (F. Budai 6), M. Oljača 7, Balog 7 (Tot 7), R. Budai 8, Stojkov 7 (S. Živković 6), Tomin 7, Golušin 9, Boban 7 (R. Todor 7).

TEREKVEŠ: Guljaš 6 (Pašić 5),Zarin 6, Rafa 6 (Mike 6), Vukčević 7, Galić 6, Grebenarov 8, Banjaš 7, Heđeši 5, A. Obradov 6, Radojev 6, A. Njergeš 6.

Ekipa Rohama je u svim elementima fudbalske igre nadigrala fizičke nespremne goste iz Hetina.

Vojvodina (NM) - Proleter 5:0 (1:0)

BOČAR: Igralište: Jedinstva, gledalaca: 150. Sudija: S. Srdija (Kikinda). Strelci: Vasičin u 11. i 49. Arsenov u 52. Čubrilo u 83. i  Berbakov u 87. minutu. Žuti kartoni: V. Arsenov, Radojčin (Vojvodina), a Popadić, A. Živkov, M. Stanović, Kojić, Konstantin (Proleter).

VOJVODINA: Rajtarov 8 (V. Popov 7), Kostić 7 (Čubrilo 7), Vasičin 9 (Tamaš 7), Terzin 7, V. Arsenov 7, I. Arsenov 8, Savić 7, Radojčin 7, Nikolić 7 (Balint 7), Berbakov 8, Škero 7 (Ž. Popov 7).

PROLETER: R. Vujović 6, Popadić 7, Rajić 6, A. Živkov 7, O. Stanović 7, Stanković 6 (Konstantin 6), S. Klimović 7, Karagić 7, Mršić 6, M. Stanović 7, Kojić 6.

1. oktobar - Jedinstvo 3:3 (1:2)

SRPSKI ITEBEJ: Igralište 1. Oktobra, gledalaca: 100. Sudija: N. Radaković (Banatsko Karađorđevo). Strelci: Jovica Lukin u 19, 90 7 (iz penala) i Dejan Stanojević u 71 minutu za 1. Oktobar, a Borislav Markov u 2 i Nenad Stojisavljević u 45 i 49 minutu za Jedinstvo.Žuti kartoni: Lukin, D. Virag (1. Oktobar), a Stojisavljević, Jarić, Radojčić, Lukić (Jedinstvo).

1. OKTOBAR: Bicok 7, D. Virag 7 (Konstantinov 7), Lisica 7 (Bandu 7), Marković 8, Cvetić 7, Stanojević 8, Lukin 8, Bakoš 7 (M. Virag 7), D. Virag 7, Matić 7, Nadlački 7.

JEDINSTVO (BOČAR): Kovačević 7, Medić 7, Kormanjoš 7, Sivčev 7, Knežević 7, Maleš 7, Stojisavljević 8 (Ajduković 7), Jarić 7, Markov 7 (Ivanov 6), Radojčić 7 (Mirkov 7), Lukić 8.

Pripremio:

P. Stanić

Rezultati i tabela:

Vojvodina - Proleter 5:0, Roham - Terekveš 7:2, 1. oktobar - Jedinstvo 3:3, Borac (A) - Borac (I) 0:1, Podgrmeč - Bega 2:5.