ЛИГА ШАМПИОНА Фудбалери Бајер Леверкузена убедљиво победили Фејенорд

19.09.2024. 21:28 21:34
fudbal
Извор: Ilustracija/Tanjug/AP

РОТЕРДАМ: Фудбалери Бајер Леверкузена победили су вечерас у Ротердаму екипу Фејенорда резултатом 4:0 (4:0) у мечу првог кола Лиге шампиона.

Леверкузен је повео у петом минуту голом Флоријана Вирца. На 2:0 повисио је Алехандро Грималдо у 30. минуту. Вирц се поново уписао у стрелце у 36. минуту.

Гости су до 4:0 стигли у 45. минуту. Шутирао је Едмонд Тапсоба, али је голман домаћег тима Тимон Веленројтер неспретно интервенисао и послао је лопту у мрежу.

Фејенорд ће у наредном колу Лиге шампиона гостовати Ђирони, док ће Бајер Леверкузен дочекати Милан.

Извор:
Танјуг
У ПРВОЈ УТАКМИЦИ НОВОГ ФОРМАТА У ЛИГИ ШАМПИОНА, ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ДОЖИВЕЛА ПОРАЗ У БЕОГРАДУ Тријумф Португалаца на турски погон (ВИДЕО)