Куп ГФС Нови Сад: Убедљиви Кисачани

27.08.2021. 11:09 11:10
Извор: pixabay.com

Гости су кренули силовито, постигли су гол у 6. минуту преко Радина.

Након десетак минута игре, Кобиљски је шутирао, али је погодио стативу. Након само једног минута, Грубовић је имао две прилике, али их није искористио. У 27. минуту Живановић је био највиши у скоку након слободног ударца и постигао је погодак. Пред крај првог полувремена, у 40. минуту Пожарев је поготком повећао предност гостију. У другом полувремену Кисачани су постигли још два поготка.

Петроварадин Татра 0:5 (0:3)

ПЕТРОВАРАДИН: Игралиште Петроварадина, гледалаца око 100, судија: Станић (Будисава). Стрелци: Радин у 6. Живановић у 27. Пожарев у 40. и 72. и Грубовић у 63. минуту. Жути картон: Кнежевић (Петроварадин), Црвени картон: Сакан (Петроварадин)..

ПЕТРОВАРАДИН: Сакан, Кнежевић, Ристивојевић, Шимуља (Шавија), Кнежић (Мудрић), Момчилов, Торбица(Дервиши), Муратовић, Павлов (Вуковић), Сталетовић (Будечевић), Радојковић.

ТАТРА: Попин (Муњаш), Ђорђевић, Живановић, Берић (Сиљановски), Кобиљски (Радић), Грубовић, Ђаковић, Пожарев, Врховац, Секулић, Радин.

А. М.

Ветерник победио у Јарку

Одигране су утакмице трећег кола Купа на територији Градског фудбалског савеза Новог Сада. Постигнути су следећи резулчтати - КАЋ: Југовић – Омладинац (Степановићево) 2:3, ГАРДИНОВЦИ: Хајдук – Милетић (Мошорин) 3:1, РАКОВАЦ: Борац – Виноградар (Лединци) 7:6 (пенали), БАЧКИ ЈАРАК: Младост – Ветерник 3:5, БЕОЧИН: Цемент – Слога (Темерин) 2:1. Меч измђеу Индекса и Новог Сада игра се 1. септембра.

Четврто коло Купа  на програму је 8. септембра  2021. године у 16.30.