Kup GFS Novi Sad: Ubedljivi Kisačani

27.08.2021. 11:09 11:10
Izvor: pixabay.com

Gosti su krenuli silovito, postigli su gol u 6. minutu preko Radina.

Nakon desetak minuta igre, Kobiljski je šutirao, ali je pogodio stativu. Nakon samo jednog minuta, Grubović je imao dve prilike, ali ih nije iskoristio. U 27. minutu Živanović je bio najviši u skoku nakon slobodnog udarca i postigao je pogodak. Pred kraj prvog poluvremena, u 40. minutu Požarev je pogotkom povećao prednost gostiju. U drugom poluvremenu Kisačani su postigli još dva pogotka.

Petrovaradin Tatra 0:5 (0:3)

PETROVARADIN: Igralište Petrovaradina, gledalaca oko 100, sudija: Stanić (Budisava). Strelci: Radin u 6. Živanović u 27. Požarev u 40. i 72. i Grubović u 63. minutu. Žuti karton: Knežević (Petrovaradin), Crveni karton: Sakan (Petrovaradin)..

PETROVARADIN: Sakan, Knežević, Ristivojević, Šimulja (Šavija), Knežić (Mudrić), Momčilov, Torbica(Derviši), Muratović, Pavlov (Vuković), Staletović (Budečević), Radojković.

TATRA: Popin (Munjaš), Đorđević, Živanović, Berić (Siljanovski), Kobiljski (Radić), Grubović, Đaković, Požarev, Vrhovac, Sekulić, Radin.

A. M.

Veternik pobedio u Jarku

Odigrane su utakmice trećeg kola Kupa na teritoriji Gradskog fudbalskog saveza Novog Sada. Postignuti su sledeći rezulčtati - KAĆ: Jugović – Omladinac (Stepanovićevo) 2:3, GARDINOVCI: Hajduk – Miletić (Mošorin) 3:1, RAKOVAC: Borac – Vinogradar (Ledinci) 7:6 (penali), BAČKI JARAK: Mladost – Veternik 3:5, BEOČIN: Cement – Sloga (Temerin) 2:1. Meč izmđeu Indeksa i Novog Sada igra se 1. septembra.

Četvrto kolo Kupa  na programu je 8. septembra  2021. godine u 16.30.