11°C
16.09.2024.
117.04
105.4414

ИЗБИЛА ТУЧА Прекинут меч Звезде и Ботева, српски тим ВОДИО 2:1! Ево ко је главни "кривац" за СУКОБ међу играчима (ВИДЕО)

01.02.2024. 18:06 18:13
Извор: Printscreen/Telegram

ПАФОС: Утакмица између Црвене звезде и бугарског Ботева, која је требало да буде последња провера српског шампиона пред наставак сезоне, прекинута је у 66. минуту код вођства "црвено-белих" 2:1 због општег сукоба на терену између играча два тима.

Сукоб је "покренуо" оштрији старт Уроша Спајића над Диогом Барбосом на средини терена, кад се придигао Барбоса је насрнуо на штопера Звезде, па је дошло је до општег метежа, који је, на срећу брзо смирио.

Тренери обе екипе, Владан Милојевић и Христо Јанев, решили су да предупреде нове тензије и окончали су меч.

Prеthodno су играчи Звезде већ у 8. минуту дошли до предности, после велике грешке голмана Ботева Шерифу Ндијаеу није било тешко да са метар убаци лопту у мрежу. Поменути Барбоса је у 37. минуту са ивице казненог пласирао лопту у малу мрежу за изједначење. Брзо је Звезда вратила предност, у 43. минуту дуга лопта Срђана Мијаиловића пронашла је у казненом простору Ндиајеа који је другим голом на мечу поставио, испоставиће се, коначан резултат.