105.2585

ИНЦИДЕНТ И ХАОС НА ТЕРЕНУ Митровић добио ударац у лице, притрчао Нејмар, а за њим и остали играчи

03.10.2023. 21:14 00:08
Извор: Tanjug/AP Photo

ТЕХЕРАН: Српски фудбалер Александар Митровић постигао је гол у победи саудијског Ал Хилала резултатом 2:0 на гостовању иранском Насаџију у мечу другог кола Азијске Лиге шампиона.

Митровић је постигао гол већ у 4. минуту меча, али је после ВАР провере тај погодак поништен. Није то поколебало Србина, који је у 18. минуту постигао гол.

У 38. минуту дошло је до велике гужве међу играчима две екипе, током које је Митровић добио ударац у лице, а судија Ма Нинг из Кине је показао два црвена картона, Амиру Хаушманду из Насаџија и Салману Ал Фараџу из Ал Хилала.

Миторвић је у скоку направио фаул, а онда је са капитеном домаће екипе ушао у сукоб и тада је дотрчао Нејмар, а за њим и остали играчи и направила се гужва.

До краја меча истакао се везиста Ал Хилала Насер Ал Давсари који је у 58. минуту наместио гол Нејмару, а у трећем минуту надокнаде и Салеху Ал Шехрију. Ал Хилал је победом преузео чело групе Д Азијске Лиге шампиона са четири бода, колико има и узбекистански Навбахор.

Насаџи је остао на трећем месту са три бода, док је индијски Мумбај Сити без бода. Само победник групе пролази у нокаут фазу. У трећем колу Ал Хилал ће 23. октобра угостити Мумбај Сити.

ВЕЛИКИ СКАНДАЛ У ФУДБАЛСКОМ СВЕТУ Срби под хитно морали да напусте Иран: Саудијци наредили Митровићу и Сергеју да се врате!

02.10.2023. 23:54 00:06