INCIDENT I HAOS NA TERENU Mitrović dobio udarac u lice, pritrčao Nejmar, a za njim i ostali igrači

03.10.2023. 21:14 00:08
Izvor: Tanjug/AP Photo

TEHERAN: Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović postigao je gol u pobedi saudijskog Al Hilala rezultatom 2:0 na gostovanju iranskom Nasadžiju u meču drugog kola Azijske Lige šampiona.

Mitrović je postigao gol već u 4. minutu meča, ali je posle VAR provere taj pogodak poništen. Nije to pokolebalo Srbina, koji je u 18. minutu postigao gol.

U 38. minutu došlo je do velike gužve među igračima dve ekipe, tokom koje je Mitrović dobio udarac u lice, a sudija Ma Ning iz Kine je pokazao dva crvena kartona, Amiru Haušmandu iz Nasadžija i Salmanu Al Faradžu iz Al Hilala.

Mitorvić je u skoku napravio faul, a onda je sa kapitenom domaće ekipe ušao u sukob i tada je dotrčao Nejmar, a za njim i ostali igrači i napravila se gužva.

Do kraja meča istakao se vezista Al Hilala Naser Al Davsari koji je u 58. minutu namestio gol Nejmaru, a u trećem minutu nadoknade i Salehu Al Šehriju. Al Hilal je pobedom preuzeo čelo grupe D Azijske Lige šampiona sa četiri boda, koliko ima i uzbekistanski Navbahor.

Nasadži je ostao na trećem mestu sa tri boda, dok je indijski Mumbaj Siti bez boda. Samo pobednik grupe prolazi u nokaut fazu. U trećem kolu Al Hilal će 23. oktobra ugostiti Mumbaj Siti.

VELIKI SKANDAL U FUDBALSKOM SVETU Srbi pod hitno morali da napuste Iran: Saudijci naredili Mitroviću i Sergeju da se vrate!

02.10.2023. 23:54 00:06