Градска лига Новог Сада: Празне мреже у Мошорину

23.03.2021. 15:49 15:51
Извор: Dnevnik.rs

Милетић - Борац (НС) 0:0

МОШОРИН: Игралиште Милетића, судија Станић (Будисава). Жути картони: Голић, Павков и Рогић (Милетић), а Јасовић и Милојевић (Борац), црвени картон: М. Лишић (Милетић,  клупа).

МИЛЕТИЋ: Славнић 7,  Спасојевић 6 (Голић), Бањац 7, Јанковић 6, Гелић 6 (Чолић), Н. Лишић 6, Павков 6, Калаковиц 6, Тркуља 6 (Рогић), Н. Павловић 6 (Вучић) и М. Павловић 6.

БОРАЦ: Пелегрин 7, Вучковић 6, Папрић 6, Бајић 6, Јасовић 7, Милановић 6, Поповић 7, Срдановић 6 (Ђаковић), Марић 6 (Цветичанин), Милојевић 7 и Ђорђијевски 6 (Салић).

Подела бодова у дербију кола у Градској лиги. Гости су били бољи у првом, а домаћи у другом полувремену. На крају најреалнији али и најнепопуларнији резултат.

Ж. М.

Борац - Пролетер 1:0 (1:0)

РАКОВАЦ: Игралиште Борца, судија: Домуз (Будисава), стрелац: Миљковић у 13. минуту. Жути картони: Д. Идризи (Борац). Црвени картон: Човић (Пролетер).

БОРАЦ: Миланов 7, Веркић 8, Перић 8, Јовановић 7, Лабовић 7 (Недељковић 6), И. Степанов 6 (А. Идризи), Кљајић, Миљковић 8, Милошевић 8, Н. Степанов 7, Војновић 7, Д. Идризи 7.

ПРОЛЕТЕР: Вебер 6, Човић, Јеремић 7, Н. Крстић 7, М. Пролић 7, Папић 6 (Ж. Пролић), Вукотић 7, Катона 6 (С. Крстић 6), Рашиован 7, Малиџан 6, Аџић 6 (Вуковић 6).

Општински дерби, овога пута сасвим заслужено је припао фудбалерима Борца. Утакмица је била врло квалитетна за ранг такмичења. Гол одлуке постигнут  је већ у 13. минуту, а стрелац је био је Дејан Миљковић који је са преко 25 метара. погодио мрежу Вебера. Гости су играли од 30. минута са играчем мање, међутим, то их није обесхрабрило.

Б. Старчевић

Ченеј - Хајдук (НС) 1:1 (0:1)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, судија: Кисић (Нови Сад), стрелци: Проле у 50. за Ченеј, а Дубак у 20. минуту за Хајдук. Жути картони: Салонски (Ченеј), Тадић, Дефоли, Ефендић, Краснићи (Хајдук).

ЧЕНЕЈ: Ивковић, Ћурчић, Малетић (Дакић), Проле, Лукић, Радосављевић, Стојковић (Возар), Вилотијевић (Човић), Крстић (Јаћимовски), Салонски (Рогић), Васић.

ХАЈДУК: А. Пирела, Краснићи, Ефендић, Дубак (Даниловић), Лазаревић, Отиров (Деполи), Тешовић (Атељевић), Dopuya, Козет (Галетин), Лелуја, В. Пирела (Тадић).

Екипа са Ченеја у меч са Новосађанима ушла је без готово пола тима. И поред тога имали су иницијативу, али без праве завршнице. Након лопше постављене офсајд замке гости су преко Дубака дошли до прености.

У наставку се труд и залагање екипе Ченеја исплатио изједначујућим голом. У казненом просторо Проле је био најприсебнији. Иако су желели да до краја направе потпуни резултатски преокрет домаћи нису успели.

М. По.

Железничар - Обилић 0:1 (0:1)

НОВИ САД: Игралиште Железничара, судија: Мелих (Нови Сад), стрелац: Лазарчев у 40. минуту. Жути картон: Плавшић (Железничар).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Башић, Плавшић, Лаушевић, Киш, Радуловић, Никшић, Мајсторовић (Деспотовић), Вучуревић, Блашчанин (Дендић), Мићић, Зрнић.

ОБИЛИЋ: Младеновић, Влаовић, Д. Добрић (Skеlеyić), Љ. Панић, Миланковић, С. Добрић, Б. Панић (Бо. Панић), Вукотић, С. Панић (Ђукић), Ћурчић (М. Панић), Лазарчев.

У игри отвореног гарда од неколико прилика на обе стране, а било је више узбуђења пред голом Башића. У 40. минуту Лазар Лазарчев успео је да пронађе пут ка мрежи, што се испоставило да је био и гол вредан победе.

М. По.

Хајдук (Г) - Москва 2:1 (1:0)

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука, судија: Војиновић (Нови Сад), стрелци: М. Илић у 42 и Цветковић у 72 за Хајдук, а Кременовић у 55. минуту за Москву. Жути картони: Цветковић (Хајдук), а Томић, Радосавац и Митровцан (Москва).

ХАЈДУК: М. Радаковић 7, Д. Смиљанић 6, Б. Смиљанић 7, Ј. Радаковић 7, Миленковић 6 (Јовановић), Галић 7 (Чурић), Б. Илић 7 (Николић), В. Илић 7, М. Илић 8, Тошић 7 и Цветковић 7.

МОСКВА: Бичкаи 7, Калаба 6 (Билак), Божић 7, Ступар 6, Митровчан 6, Кременовић 7, Радосавац 6, Томић 6 (Миљић), Човић 6 (Ђурковић), Тот 6,  Лато 6.

По хладном времену одиграна занимљива утакмица, домаци су били бољи и заслужено освојили три бода.

Домаћа екипа у 32. минуту није искористила казнени ударац, пошто је голман гостију одбранио шут Цветковића.

Ж. М.

Ченеј - Хајдук 1:1, Хајдук (Г) - Москва 2:1, Железничар - Обилић 0:1, Виноградар - Сланобарац 7:1, Динамо - Слога 8:0, Милетић - Борац (НС) 0:0, Борац (П) - Пролетер 1:0.

1. Динамо  15     12     1      2              56:14                37

2. Виноградар   15     11     3      1      52:11        36

3. Милетић        15     11     2      2              57:12        35

4. Борац (НС)    15     10     3      2      37:11        33

5. Пролетер       15     10     1      4      45:23        31

6. Борац (П)      15     9      1      5      37:17        28

7. Хајдук (Г)      15     8      2      5      24:19        26

8. Обилић  15     7      3      5              18:16        24