Gradska liga Novog Sada: Prazne mreže u Mošorinu

23.03.2021. 15:49 15:51
Izvor: Dnevnik.rs

Miletić - Borac (NS) 0:0

MOŠORIN: Igralište Miletića, sudija Stanić (Budisava). Žuti kartoni: Golić, Pavkov i Rogić (Miletić), a Jasović i Milojević (Borac), crveni karton: M. Lišić (Miletić,  klupa).

MILETIĆ: Slavnić 7,  Spasojević 6 (Golić), Banjac 7, Janković 6, Gelić 6 (Čolić), N. Lišić 6, Pavkov 6, Kalakovic 6, Trkulja 6 (Rogić), N. Pavlović 6 (Vučić) i M. Pavlović 6.

BORAC: Pelegrin 7, Vučković 6, Paprić 6, Bajić 6, Jasović 7, Milanović 6, Popović 7, Srdanović 6 (Đaković), Marić 6 (Cvetičanin), Milojević 7 i Đorđijevski 6 (Salić).

Podela bodova u derbiju kola u Gradskoj ligi. Gosti su bili bolji u prvom, a domaći u drugom poluvremenu. Na kraju najrealniji ali i najnepopularniji rezultat.

Ž. M.

Borac - Proleter 1:0 (1:0)

RAKOVAC: Igralište Borca, sudija: Domuz (Budisava), strelac: Miljković u 13. minutu. Žuti kartoni: D. Idrizi (Borac). Crveni karton: Čović (Proleter).

BORAC: Milanov 7, Verkić 8, Perić 8, Jovanović 7, Labović 7 (Nedeljković 6), I. Stepanov 6 (A. Idrizi), Kljajić, Miljković 8, Milošević 8, N. Stepanov 7, Vojnović 7, D. Idrizi 7.

PROLETER: Veber 6, Čović, Jeremić 7, N. Krstić 7, M. Prolić 7, Papić 6 (Ž. Prolić), Vukotić 7, Katona 6 (S. Krstić 6), Rašiovan 7, Malidžan 6, Adžić 6 (Vuković 6).

Opštinski derbi, ovoga puta sasvim zasluženo je pripao fudbalerima Borca. Utakmica je bila vrlo kvalitetna za rang takmičenja. Gol odluke postignut  je već u 13. minutu, a strelac je bio je Dejan Miljković koji je sa preko 25 metara. pogodio mrežu Vebera. Gosti su igrali od 30. minuta sa igračem manje, međutim, to ih nije obeshrabrilo.

B. Starčević

Čenej - Hajduk (NS) 1:1 (0:1)

ČENEJ: Igralište Čeneja, sudija: Kisić (Novi Sad), strelci: Prole u 50. za Čenej, a Dubak u 20. minutu za Hajduk. Žuti kartoni: Salonski (Čenej), Tadić, Defoli, Efendić, Krasnići (Hajduk).

ČENEJ: Ivković, Ćurčić, Maletić (Dakić), Prole, Lukić, Radosavljević, Stojković (Vozar), Vilotijević (Čović), Krstić (Jaćimovski), Salonski (Rogić), Vasić.

HAJDUK: A. Pirela, Krasnići, Efendić, Dubak (Danilović), Lazarević, Otirov (Depoli), Tešović (Ateljević), Dopuya, Kozet (Galetin), Leluja, V. Pirela (Tadić).

Ekipa sa Čeneja u meč sa Novosađanima ušla je bez gotovo pola tima. I pored toga imali su inicijativu, ali bez prave završnice. Nakon lopše postavljene ofsajd zamke gosti su preko Dubaka došli do prenosti.

U nastavku se trud i zalaganje ekipe Čeneja isplatio izjednačujućim golom. U kaznenom prostoro Prole je bio najprisebniji. Iako su želeli da do kraja naprave potpuni rezultatski preokret domaći nisu uspeli.

M. Po.

Železničar - Obilić 0:1 (0:1)

NOVI SAD: Igralište Železničara, sudija: Melih (Novi Sad), strelac: Lazarčev u 40. minutu. Žuti karton: Plavšić (Železničar).

ŽELEZNIČAR: Bašić, Plavšić, Laušević, Kiš, Radulović, Nikšić, Majstorović (Despotović), Vučurević, Blaščanin (Dendić), Mićić, Zrnić.

OBILIĆ: Mladenović, Vlaović, D. Dobrić (Skeleyić), LJ. Panić, Milanković, S. Dobrić, B. Panić (Bo. Panić), Vukotić, S. Panić (Đukić), Ćurčić (M. Panić), Lazarčev.

U igri otvorenog garda od nekoliko prilika na obe strane, a bilo je više uzbuđenja pred golom Bašića. U 40. minutu Lazar Lazarčev uspeo je da pronađe put ka mreži, što se ispostavilo da je bio i gol vredan pobede.

M. Po.

Hajduk (G) - Moskva 2:1 (1:0)

GARDINOVCI: Igralište Hajduka, sudija: Vojinović (Novi Sad), strelci: M. Ilić u 42 i Cvetković u 72 za Hajduk, a Kremenović u 55. minutu za Moskvu. Žuti kartoni: Cvetković (Hajduk), a Tomić, Radosavac i Mitrovcan (Moskva).

HAJDUK: M. Radaković 7, D. Smiljanić 6, B. Smiljanić 7, J. Radaković 7, Milenković 6 (Jovanović), Galić 7 (Čurić), B. Ilić 7 (Nikolić), V. Ilić 7, M. Ilić 8, Tošić 7 i Cvetković 7.

MOSKVA: Bičkai 7, Kalaba 6 (Bilak), Božić 7, Stupar 6, Mitrovčan 6, Kremenović 7, Radosavac 6, Tomić 6 (Miljić), Čović 6 (Đurković), Tot 6,  Lato 6.

Po hladnom vremenu odigrana zanimljiva utakmica, domaci su bili bolji i zasluženo osvojili tri boda.

Domaća ekipa u 32. minutu nije iskoristila kazneni udarac, pošto je golman gostiju odbranio šut Cvetkovića.

Ž. M.

Čenej - Hajduk 1:1, Hajduk (G) - Moskva 2:1, Železničar - Obilić 0:1, Vinogradar - Slanobarac 7:1, Dinamo - Sloga 8:0, Miletić - Borac (NS) 0:0, Borac (P) - Proleter 1:0.

1. Dinamo  15     12     1      2              56:14                37

2. Vinogradar   15     11     3      1      52:11        36

3. Miletić        15     11     2      2              57:12        35

4. Borac (NS)    15     10     3      2      37:11        33

5. Proleter       15     10     1      4      45:23        31

6. Borac (P)      15     9      1      5      37:17        28

7. Hajduk (G)      15     8      2      5      24:19        26

8. Obilić  15     7      3      5              18:16        24