Градска лига Новог Сада: Лидер чврсто гази

08.05.2018. 12:45 12:49
Извор: Tiker

​​​​​​​Фрушкогорац - Тител 4:1 (2:1)

СРЕМСКА КАМЕНИЦА: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија: Јевтић (Будисава), стрелци: Јевтић у 18. Караћ у 23. Јокић у 65. и 74. за Фрушкогорац, а Стојановић у 35. минуту за Тител. Жути картони: Карас (Фрушкогорац), Павловић (Тител).

ФРУШКОГОРАЦ: Боројевић, Караћ, Д. Васојевић, Перовић, Чипе (М. Васојевић), Поповић, Глишић, Јевтић, Шкрбић (Јокић), Бркљача, М. Лукић (У. Лукић).

ТИТЕЛ: Ђуричић, Берар, Бабић, Фодор, Ј. Караташевски, Илић, Павловић, Хуцки, Младеновић, Стојановић, Н. Караташевски (Ђорђевић).

Екипа из Сремске Каменице не посустаје, а победом против Титела задржала је бодовну разлику у односу на конкуренте. У 18. минуту Милојко Јевтић донео је предност коју је расположени Угљеша Караћ увећао лепим голом.

Резултатску неизвесност у првом полувремену донео је Милош Стојановић смањењем резултата. У наставку је све на своје место ставио резервиста Александар Јокић. Успео је са два гола да донесе убедљиву победу.

М. По.

Центар - Железничар 1:3 (1:2)

КИСАЧ: Игралиште Татре, гледалаца 50, судија: Стефановић (Нови Сад), стрелци: Милешевић у 8. за Центар, а Нешић у 15. Милутиновић у 27. и Пап у 71. минуту.

ЦЕНТАР: Вулин, Јовановић, Ербез, Вућуревић, Милешевић (Бесермењи), Шашић (Томић), Матић, М. Вућуревић (Чалија), Мушицки, Брљак, Ћелић.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Шатара, Радић, Нешић, Кнежевић, Пап, Стевановић, Берић (Ћетковић), Паповић, Милутиновић (Јовић), Ђорђијевски, Поповић.

Добро је почело за играче Центра, јер је голом Милешевића доша до вођства. Седам минута касније гости су успели да изједначе голом Нешића. За потпуни  преокрет потрудио се голом Милутиновић. До краја утакмице гости су у фер и коретном мечу успели да само потврде заслужену победу.

М. По.

Динамо - Милетић 2:4 (0:1)

БУДИСАВА: Игралиште Динама, гледалаца 50, судија: Рикић (Шајкаш), стрелци: Панић у 49. и Кузмановић у 56. за Динамо, а Павков у 45. (из пенала), Пругић у 65. и 69. и Суботин у 71. минуту за Милетић. Жути картони: Савић, Митрић (Динамо)

ДИНАМО: Капор, Билак, Савић, Милошевић, Пинтер (Гавриловић), Вукша, Перић (Мишкић), Митрић, Кумановић, Н. Милошевић, Слокар (Лојаница).

МИЛЕТИЋ: Лишић, Пожарев (Вучић), Рогић, Ђурић, Пругић (Лишић), Бањац, Тривуновић, Павков, Мрачајац, Калаковић, Суботин.

Екипа Динама пружила је жесток отпор кандидату за највиши пласман. У 45. минуту судија Рикић досудио је казнени ударац за екипу из Мошорина кога је у вођство претворио Небојша Павков.

У наставку је Никола Панић успео да поравна резултат, а Дамјан Кузмановић чак да доведе домаћина у вођство. Међутим, радост је кратко трајала, јер је Гена Пругић са два гола поново донео предност, а Милан Суботин је голом запечатио судбину.

М. По.

Хајдук (Г) - Ченеј 0:1 (0:0)

КОВИЉ: Игралиште на Ади, гледалаца 100, судија: Вукчевић (Нови Сад), стрелац: Јаћимовски у 60. минуту. Жути картони: Крстић, Сомору (Хајдук), Хрубик, Салонски (Ченеј).

ХАЈДУК: Беновић, Петровић, Илић, Ракић, Крстић (Галић), Јеврић (Берак), Кандић (Аникић), Јовановић, Цветковић, Миленковић, Сомору.

ЧЕНЕЈ: Рогић, Ћурчић, Хрубик, Брзак, Салонски, Лукић, Стојковић, Вилотијевић, Јаћимовски, Арсић, Паулињи (Јовановић).

Против фењераша Хајдука екипа Ченеја тешком муком дошла је до победе. Иако су у Ковиљ дошли без голмана јер је на голу стајао играч Рогић, гости су тактички мудром игром успели да остваре тројку.

Гол одлуке након продора Вилотијевића постигоа је Јаћимовски.

М. По.

Борац - Москва 3:1, Фрушкогорац - Тител 4:1, Центар - Железничар 1:3, Динамо - Милетић 2:4, Хајдук - Ченеј 0:1, Обилић - Бачка 3:0. Слободан је био Сусек.

1. Фрушкогор.              17     14     2      1      63:12        44

2. Милетић                   17     13     3      1      61:14        42

3. Обилић                     18     13     1      4      36:12        40

4. Борац                       17     10     3      4      37:19        33

5. Железнич.               18     10     2      6      36:17        32

6. Бачка                       17     7      4      6      40:30        25

7. Центар                    18     7      4      7      29:27        25

8. Ченеј                        17     7      3      7      26:35        24