КАКАВ МЕЧ!

(ФОТО) ГОЛОМ КОВАЧА У 90+3. МИНУТУ Фудбалери Партизана победили Нови Пазар

21.10.2024. 18:45 18:55
фудбал

НОВИ ПАЗАР: Фудбалери Партизана победили су данас у гостима Нови Пазар резултатом 4:3 (2:2), у 12. колу Суперлиге Србије.

Нови Пазар је повео у 16. минуту голом Уроша Ђурановића, после асистенције Александра Месаровића. Домаћи тим је пет минута касније дуплирао предност голом Драгана Бојата.

Ибрахим Зубаиру се у 38. минуту најбоље снашао у шеснаестерцу Новог Пазара и смањио на 2:1. Партизан је три минута касније изједначио голом Стефана Ковача.

Црно-бели су повели 3:2 поготком Зубаируа у 74. минуту после асистенције Бибраса Натха. Ђурановић је у 84. минуту постигао гол за 3:3.

Коначан резултат на утакмици поставио је Ковач поготком у 90+3. минуту.

Партизан је четврти на табели СЛС са 20 бодова, у наредном колу састаће се са Чукаричким.

Нови Пазар је на 11. месту са 14 бодова, у следећем колу игра против Железничара из Панчева.