KAKAV MEČ!

(FOTO) GOLOM KOVAČA U 90+3. MINUTU Fudbaleri Partizana pobedili Novi Pazar

21.10.2024. 18:45 18:55
фудбал

NOVI PAZAR: Fudbaleri Partizana pobedili su danas u gostima Novi Pazar rezultatom 4:3 (2:2), u 12. kolu Superlige Srbije.

Novi Pazar je poveo u 16. minutu golom Uroša Đuranovića, posle asistencije Aleksandra Mesarovića. Domaći tim je pet minuta kasnije duplirao prednost golom Dragana Bojata.

Ibrahim Zubairu se u 38. minutu najbolje snašao u šesnaestercu Novog Pazara i smanjio na 2:1. Partizan je tri minuta kasnije izjednačio golom Stefana Kovača.

Crno-beli su poveli 3:2 pogotkom Zubairua u 74. minutu posle asistencije Bibrasa Natha. Đuranović je u 84. minutu postigao gol za 3:3.

Konačan rezultat na utakmici postavio je Kovač pogotkom u 90 3. minutu.

Partizan je četvrti na tabeli SLS sa 20 bodova, u narednom kolu sastaće se sa Čukaričkim.

Novi Pazar je na 11. mestu sa 14 bodova, u sledećem kolu igra protiv Železničara iz Pančeva.