108.1722

ДРУГА НОВОСАДСКА ЛИГА Титељани држе корак

07.11.2023. 09:32 09:40

Тител - Татра 3:2 (2:1)

ТИТЕЛ: Игралиште у СЦ, гледалаца 100, судија: Лукић (Нови Сад), стрелци: Н. Јованов у 10. и 14. Ф. Цетењи у 49. за Тител, а Маковник у 5, и Понажањец у 70. минуту за Татру.Жути картони: Булић и Јовановић(Тител), Муњаш и Маковник (Татра).

ТИТЕЛ: Мајор 7, Паунић 6, Ђаковић 7, Стојановић 7, Петровић 7, Јовановић 7, Анђелковић 7, Булић 7 (Смедеревац), С. Јованов 8 (Вуков), М. Цетењи (Ф. Цетењи 8), Н. ованов 8 (Пешти).

ТАТРА: Муњаш 8, Маковник 8, Понажањец 8 (Јамбрих), Греј 7, Абеловкси 7, Вуковић 7, Дриењовски 7, Фабијан 7 (Бранковић) , Багоња (Ивков 7), Ј. Ожват 8, В. Ожват 7.

Била је то добра и борбена утакмица по тешком терену, киши и ветру.

Гости су повели из првог напада, а стрелац је био Маковник. Међутим, врло брзо Немања Јованов је преокренуо утакмицуј. Ференц Цетењи је повисио резултат лепим голом,  изашао сам испред одличног голмана Муњаша и погодио даљи угао.

Лошу реакцију одбране домаћих искористио је Понажањец и дао наду гостима да могу до бода.  До краја утакмице нападачи оба тима су имали прилике али су били не прецизни и резултат се није мењао.

Ж. Марковић

Петар Пуача - Виноградар 4:0 (2:0)

ФУТОГ: Игралиште Футога, гледалаца 50, судија: Мачкић (Каћ), стрелци: Величковић у 5. Сарајлија у 40. Радоња у 73. и Јанковић у 82.минуту.

ПЕТАР ПУАЧА: Ђорђевић, Костић (Савић), Величковић, Зачири, Радишић, Николић (Пагач), Радоња (Гужвица), Вукашиновић, Ковач (Јанковић), Сарајлија (Коларски), Хадија.

ВИНОГРАДАР: Голубовић, Арсенијевић, Вујовић, Поповић, С. Елез, Стојановић (Чановић), Лаловић, Газивода, Буквић, Бошкан, Петрић.

Лакше него што се очекивало млади фудбалери Петра Пуаче су савладали екипу Виноградара. Већ на почетку меча Величковић је савладао Голубови, а када је пред крај првог дела сусрета Сарајлија био ефикасан било је јасно да ће бодови остати у Футогу.

Ђ. Л.

Динамо - Сланобарац 3:0 (0:0)

БУДИСАВА: Игралиште Динама, гледалаца 50, судија: Бацковић (Нови Сад), стрелци: Николић у 60. Пејаковић у 63. (из пенала), Гавриловић у 66. минуту.

ДИНАМО: Ракита, Черњак, Гавриловић (Тојагић), Цветковић, Пејаковић, Здравковић, Бикицки (Панић), Перић, Прерадовић, Китановић (Николић), Поповић.

СЛАНОБАРАЦ: Кокановић, Коларов, Ненезић, Кондић, Вулић, Ђекић, Греку, Мацак, Шекуларац, Кнежевић, Шевић.

Млади фудбалери Сланобарца који су играли без неколико стандарних првотимаца у првом делу су одржавали резултат. Међутим, у наставку меча од периоду од 60. до 66. минута дали три гола.

М. Г.

Софекс - Обилић 3:0 (3:0)

ФУТОГ: Игралиште Софекса, гледалаца 50, судија: Веселиновић (Нови Сад), стрелци: Ућур у 9. Кутањаац у 27. и Блешић у 18. минуту. Жути картони: Брнбота, Блешић, Попадић (Софекс), Живанчев (Обилић).

СОФЕКС: Ивић, Брнбота, Станковић (Ђелић), Шумнар, Токин, Поповић, Ућур, Блешић, Кутањац (Јоксимовић), Софранин, Попадић.

ОБИЛИЋ: Видић, Живанчев, Ј. Панић, Р. Панић, С. Панић, Лаловић, Б. Панић, Маџар, Џамбас, Скелеџић, Чуковић.

Све је решено било у првом делу сусрета. Футожани су постигли три гола и играли добро. међутим, у наставку по тешком терену ни једни ни други се нису добро сналазили и на крају меча резултат остао из првог дела.

С. Ј.

Ченеј - Железничар 0:1 (0:1)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, гледалаца 50, судија. Мијатовић (Нови Сад), стрелац: Видаковић у 49. минуту. Жути картони: Рогић, Милошев, Ловренковић, Ковачевић (Ченеј), а Јовановић, Булатовић, Гагић (Железничар).

ЧЕНЕЈ: Бичкеи, Ћурчић (Вилотијевић), Рогић (Ловренковић), Калаба, Салонски (Проле), Брзак, Малетић, Милошевић (Ковачевић), Благојевић, Сучевић, Мијаве.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Лужајић, Видаковић (Бериша), Спајић, Курешевић, Лончар, Мрђеновић (Гагић), Предојевић, Јовановић, Недић, Булатовић, Микан (Томов).

По тешком терену у Ченеју одиграна је солидна утакмица. И једни и други могли до победе, али су само гости успели да погоде мрежу. Марко Видаковић је после гужве у 49. минуту савладао Бичкеија.

Д. В.

Борац (Р) - Стражилово 2:5 (2:2)

РАКОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија: Стојшић (Нови Сад), стрелци: Пролић у 7. Лабовић у 41. за Борац, а Звекан у 10. и 26. Радонић у 53. Смиљанић у 65. и Недић у 78. минуту. Жути картони: Карановић (Борац), Станковић, Маливук (Стражилово).

БОРАЦ: Јовановић, Вукотић (Трифунов), Благојевић (Делибашић), Миланов, Маричић (Лукић), Томаш (Живковић), Карадеглић, Предојевић, Лабовић (Божић), Крњић.

СТРАЖИЛОВО: Рабреновић, Димић, Вунић, Пуношевац, Недић, Коста (Црвенков), Мецинг (Маливук), Смиљанић, Радонић,  Вуковић (Јовичић), Звекан (Станковић).

Наставили су фудбалери Стражилова са добрим играма. Без проблема су славили у сусрету са екипом Борца. Додуше, Раковчани су у првом делус усрета играли добро, чак су и повели, међутим, врло брзо Звекан је преокренуо резултат. У другом делу Карловчани су били знатно бољи и постигли још три гола и стигли до високе победе од 5:0.

Б. П.

Борац (НС) - Милетић 3:0 (0:0)

НОВИ САД: Игралиште Борца на Клиси, гледалаца 80, судија: Ујпал (Футог), стрелци: Павловић у 50. Берић у 86. и Кременовић у 93. минуту.л Жути картони: Јашовић (Борац), Црвени картон: Петковић (Милетић).

БОРАЦ: Кизић, Поповић (Свитић), Берић, Јашовић, Бибин (Ђаковић), Павловић, Периновић, Кременовић, Асани, Влаисављевић (Караћ), Ербез.

МИЛЕТИЋ: Петковић, Рогић (Маџар), Славнић, Малетин, Бањац, Гелић (Јанковић), Павловић, М. Лишић, Јосиповић (Б. Лишић), М. Станковић (Н. Лишић), В. Станковић.

Теже него што су очекивали водећи Борац је дошао до победе против Милетића. Гости су се добро бранили, а када су остали са десеторицом играча. Како нису имали резервног голмана Мошоринци су морали једног играча да ставе на гол. Међутим, тако клисани су тек у финишу меча успели да дођу до сигурне победе.