16°C
20.09.2024.
117.058
105.2585

АЛБЕРТ НАЂ УПРКОС ПОБЕДИ ПАРТИЗАНА УКАЗАО НА СЛАБОСТИ ТИМА: Без Јовановића не бисмо били ни други

12.05.2024. 20:21 20:24
Извор: ФК Партизан

Тренер Партизана Алберт Нађ рекао је да је његов тим, упркос победи, првој после више од месец дана, показао слабости у игри и похвалио је голмана Јовановића.

Црно-бели су савладали лучанску Младост у Хумској 3:0 и два кола пре краја вратили се на друго место које им је накратко преотео ТСЦ.

Резултат од 3:0 после свега што се дешавало овог поподнева у Хумској није реалан показатељ односа снага. Партизан је имао много више проблема него што резултат на то указује.

"Можемо да будемо само резултатом задовољни. Мислим да смо имали неку доминацију у првом полувремену, али исто тако мислим да је проток лопте био спор. Младост се у првом полувремену изузетно добро бранила, вратила се на 25-30 метара где ми нисмо имали онај проток лопте какав је био у Крушевцу где смо имали много више шанси а нисмо успели да остваримо победу", рекао је Нађ после меча.

Није пропустио да апострофира улогу голмана Јовановића који је још једном бриљирао међу стативама.

"Морам опет да похвалим Ацу који је, не знам који већ пут, фантастичмо реаговао код резултата 1:0 за нас, одбранио зицер Лучанима и то се понавља од почетка првенства практично. Морамо да будемо објективни и рећи да није њега, вероватно бисмо сада причали о некој другој позицији на табели. Све у свему морамо да поправимо много, да брже играмо, а када то кажем не мислим да трчимо брже већ једноставно да лотпа иде брже, са што више додира да угрожавамо противника. Да ли ћемо то успети да променимо у наредном периоду, мислим да је врло картак период за тако нешто, јер је у наредном периоду најбитније да постигнемо резултат који желимо".

(Дневник(Б92)

ПАРТИЗАН КОНАЧНО ПОБЕДИО, САВЛАДАНА МЛАДОСТ ИЗ ЛУЧАНА: Јовановић и Салдања за крај агоније црно-белих

12.05.2024. 19:10 19:20