23°C
19.09.2024.
117.058
105.2585

Реми Партизана и Металца УБЕДЉИВ ТРИЈУМФ ЗВЕЗДЕ против ТСЦ-а у припремним утакмицама

22.07.2023. 22:03 22:05
Извор: pixabay.com

БЕОГРАД: Фудбалери Црвене звезде савладали су вечерас ТСЦ из Бачке Тополе 3:0 (2:0) у припремној утакмици пред старт сезоне.

Стрелци за црвено-беле били су Мирко Иванић у осмом, Питер Олањинка у 27. и Жан-Филип Красо у 60. минуту.

Утакмица је одиграна иза затворених врата, без присуства публике.

Звезда наредну проверу има у среду од 20 сати када на стадиону Рајко Митић гостује Фиорентина и биће то спектакуларна најава за старт сезоне.

Раније вечерас фудбалери Партизана и Металца из Горњег Милановца ремизирали су 1:1 (1:0) у припремној утакмици пред нову сезону.

Црно-бели су повели голом Самеда Баждара у 42. минуту, а изједначио је Огњен Луковић у 75. минуту.

Тренер црно-белих Игор Дуљај направио је чак девет измена у односу на тим који је пре два дана савладао Младост ГАТ 3:1, а утакмица је одиграна иза затворених трибина Земунела.

ПРИПРЕМЕ ЗАВРШЕНЕ, ЛИНИЈА ПОДВУЧЕНА Вечерас (20) на Карађорђу ГЕНЕРАЛНА ПРОБА ИЗМЕЂУ ФУДБАЛЕРА ВОШЕ И БАЊАЛУЧКОГ БОРЦА

19.07.2023. 09:07 09:11