Remi Partizana i Metalca UBEDLJIV TRIJUMF ZVEZDE protiv TSC-a u pripremnim utakmicama

22.07.2023. 22:03 22:05
Izvor: pixabay.com

BEOGRAD: Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras TSC iz Bačke Topole 3:0 (2:0) u pripremnoj utakmici pred start sezone.

Strelci za crveno-bele bili su Mirko Ivanić u osmom, Piter Olanjinka u 27. i Žan-Filip Kraso u 60. minutu.

Utakmica je odigrana iza zatvorenih vrata, bez prisustva publike.

Zvezda narednu proveru ima u sredu od 20 sati kada na stadionu Rajko Mitić gostuje Fiorentina i biće to spektakularna najava za start sezone.

Ranije večeras fudbaleri Partizana i Metalca iz Gornjeg Milanovca remizirali su 1:1 (1:0) u pripremnoj utakmici pred novu sezonu.

Crno-beli su poveli golom Sameda Baždara u 42. minutu, a izjednačio je Ognjen Luković u 75. minutu.

Trener crno-belih Igor Duljaj napravio je čak devet izmena u odnosu na tim koji je pre dva dana savladao Mladost GAT 3:1, a utakmica je odigrana iza zatvorenih tribina Zemunela.

PRIPREME ZAVRŠENE, LINIJA PODVUČENA Večeras (20) na Karađorđu GENERALNA PROBA IZMEĐU FUDBALERA VOŠE I BANJALUČKOG BORCA

19.07.2023. 09:07 09:11