105.2585

Лига конференција: Завршен меч ЛАСК-Војводина (6:1)

12.08.2021. 20:38 22:51
Извор: Ј. Грлић

Крај утакмице у Клагенфурту, Кабић у 13. минуту дао гол, Карамоко изједначио из пенала у 33. минуту, 53. минут гол дао Карамоко, 56. минут погодио Гојгингер, 67. минут Поцман, 80. Балић , 87. минут погодио Шмит

92` Судија свирао крај

87` ЛАСК има играча мање, Јанис је отишао због повреде на клупу, 6:1 за ЛАСК, гол дао Шмит

85` Никола Симић изванредно брани ударац Балића главом

80` Балић из даљине погодио гол Војводине, код шута није било блока, 5:1 за ЛАСК

77` Балић опасно шутирао полувисоко поред Симићевог гола

74` Уместо Кабића у тиму Војводине Мркаић, Вељка Симића мења Бастајић

72` Вајсингер добио жути картон због прекршаја над Зукићем

70` У ЛАСКУ Ренера мења Вилд а Гргића Хонг

67` Поцман дао гол после Гргићевог дриблинга као на малом фудбалу и добре асистенције, 4:1 за ЛАСК

65` Зукић у Војводини заменио Човића

61` Филиповића у ЛАСКУ мења Марешић, Карамока Шмит, а уместо Флекера на терену је Поцман

60` Буснића мења Максимовић, Новевског Вукадиновић

56` Гол дао Гојгингер, 3:1 за ЛАСК. Гојгингер је врло лако дошао у шансу, остављен му је празан простор и рутински је погодио мрежу

53` Велика грешка штопера Ковачевића, Карамоко користи поклон, лопта улази у угао Симићевог гола, 2:1 за ЛАСК .  Ковачевић је фудбалски речено био на лопти, она му је прошла, стигла до Карамока, овај је повукао и по земљи погодио мрежу

49` Карамоко шаље добру "кифлу", Никола Симић брани лепом парадом

48` Војводина се одбранила после корнера, пре тога је Балић незгодно шутирао на гол Војводине

46`Почео други део утакмице

45` Симић брани шут Гргића са 11 метара, који је код ударца остао без блока . Крај првог полувремена. Предраг Ранђеловић са клупе Војводине добио је црвени картон.Тим из Новог Сада пружио одличну партију у првом делу утакмице

44`Јанис лактом закачио Човића по глави у скоку

42` Никола Симић сјајно брани ударац Балића из казненог простора са леве стране са неких десетак метара

38` Тренер Војводине Ђорђевић добио жути картон

37` Флекер после одбитка након слободњака лоше шутирао високо преко гола. Пре тога је Јеличић добио жути картон

33` Пенач за ЛАСК после фаула Буснића, Карамоко изједначио на 1:1 . Буснић је, чини се, непотребно фаулирао истог тог Карамока, који је својим кретњама "тражио" фаул у казненом простору

27` В. Симић у контри изиграо двојицу, Гргић из ЛАСКА изгледа није добио жути картон, али је зато судија Ковачевићу дао жути после сличне ситуације

24`После корнера шут Микхорла са двадесетак метара високо преко гола Н. Симића

19` Војводина врло пожртвована на средини терена и у дуел игри

16` Лопта пролетела кроз петерац Војводине после оштрог центаршута Гојгингера са десне стране по земљи

13` Кабић погодио Војводина води са 1:0, брза акција Војводине, Човић лукаво пропушта лопту, Кабић прати акцију до краја, шут по земљи, и мрежа ЛАСКА се тресе

11` Војводина се ослободила уводног притиска ЛАСКА

6` Никола Симић лепо брани ударац Гојгингера из слободног ударца са 22-23 метра

4`Гојгингер из трка шутирао са десне стране високо преко гола Николе Симића

1`Корнер у првом минуту за ЛАСК, главом покушао Вајсингер, срећом шутирао је врло млако

САСТАВИ

ЛАСК: Шлагер, Јанис, Вајсингер, Филиповић, Флекер, Гргић. Микхорл,Ренер, Гојгингер, Карамоко, Балић

ВОЈВОДИНА: Н. Симић, Јеличић, Ковачевић, Стевановић, Деветак, Буснић, Кабић, Топић, Новевски, Човић,В. Симић