Liga konferencija: Završen meč LASK-Vojvodina (6:1)

12.08.2021. 20:38 22:51
Izvor: J. Grlić

Kraj utakmice u Klagenfurtu, Kabić u 13. minutu dao gol, Karamoko izjednačio iz penala u 33. minutu, 53. minut gol dao Karamoko, 56. minut pogodio Gojginger, 67. minut Pocman, 80. Balić , 87. minut pogodio Šmit

92` Sudija svirao kraj

87` LASK ima igrača manje, Janis je otišao zbog povrede na klupu, 6:1 za LASK, gol dao Šmit

85` Nikola Simić izvanredno brani udarac Balića glavom

80` Balić iz daljine pogodio gol Vojvodine, kod šuta nije bilo bloka, 5:1 za LASK

77` Balić opasno šutirao poluvisoko pored Simićevog gola

74` Umesto Kabića u timu Vojvodine Mrkaić, Veljka Simića menja Bastajić

72` Vajsinger dobio žuti karton zbog prekršaja nad Zukićem

70` U LASKU Renera menja Vild a Grgića Hong

67` Pocman dao gol posle Grgićevog driblinga kao na malom fudbalu i dobre asistencije, 4:1 za LASK

65` Zukić u Vojvodini zamenio Čovića

61` Filipovića u LASKU menja Marešić, Karamoka Šmit, a umesto Flekera na terenu je Pocman

60` Busnića menja Maksimović, Novevskog Vukadinović

56` Gol dao Gojginger, 3:1 za LASK. Gojginger je vrlo lako došao u šansu, ostavljen mu je prazan prostor i rutinski je pogodio mrežu

53` Velika greška štopera Kovačevića, Karamoko koristi poklon, lopta ulazi u ugao Simićevog gola, 2:1 za LASK .  Kovačević je fudbalski rečeno bio na lopti, ona mu je prošla, stigla do Karamoka, ovaj je povukao i po zemlji pogodio mrežu

49` Karamoko šalje dobru "kiflu", Nikola Simić brani lepom paradom

48` Vojvodina se odbranila posle kornera, pre toga je Balić nezgodno šutirao na gol Vojvodine

46`Počeo drugi deo utakmice

45` Simić brani šut Grgića sa 11 metara, koji je kod udarca ostao bez bloka . Kraj prvog poluvremena. Predrag Ranđelović sa klupe Vojvodine dobio je crveni karton.Tim iz Novog Sada pružio odličnu partiju u prvom delu utakmice

44`Janis laktom zakačio Čovića po glavi u skoku

42` Nikola Simić sjajno brani udarac Balića iz kaznenog prostora sa leve strane sa nekih desetak metara

38` Trener Vojvodine Đorđević dobio žuti karton

37` Fleker posle odbitka nakon slobodnjaka loše šutirao visoko preko gola. Pre toga je Jeličić dobio žuti karton

33` Penač za LASK posle faula Busnića, Karamoko izjednačio na 1:1 . Busnić je, čini se, nepotrebno faulirao istog tog Karamoka, koji je svojim kretnjama "tražio" faul u kaznenom prostoru

27` V. Simić u kontri izigrao dvojicu, Grgić iz LASKA izgleda nije dobio žuti karton, ali je zato sudija Kovačeviću dao žuti posle slične situacije

24`Posle kornera šut Mikhorla sa dvadesetak metara visoko preko gola N. Simića

19` Vojvodina vrlo požrtvovana na sredini terena i u duel igri

16` Lopta proletela kroz peterac Vojvodine posle oštrog centaršuta Gojgingera sa desne strane po zemlji

13` Kabić pogodio Vojvodina vodi sa 1:0, brza akcija Vojvodine, Čović lukavo propušta loptu, Kabić prati akciju do kraja, šut po zemlji, i mreža LASKA se trese

11` Vojvodina se oslobodila uvodnog pritiska LASKA

6` Nikola Simić lepo brani udarac Gojgingera iz slobodnog udarca sa 22-23 metra

4`Gojginger iz trka šutirao sa desne strane visoko preko gola Nikole Simića

1`Korner u prvom minutu za LASK, glavom pokušao Vajsinger, srećom šutirao je vrlo mlako

SASTAVI

LASK: Šlager, Janis, Vajsinger, Filipović, Fleker, Grgić. Mikhorl,Rener, Gojginger, Karamoko, Balić

VOJVODINA: N. Simić, Jeličić, Kovačević, Stevanović, Devetak, Busnić, Kabić, Topić, Novevski, Čović,V. Simić