108.1722

Потиска лига: Фараго рафално у Санаду

26.05.2021. 10:32 10:34

Јадран – Јединство 1:6 (1:1)

САНАД: Игралиште Јадрана. Судија: С. Јурић (Сента). Стрелци: Станић у 27. за Јадран, а Т. Дабевски у 24, Фараго у 51, 76, 79. и 81. и Стојков у 67.минуту за Јединство. Жути Картони: Н. Кесег, Станић, Јухас (Јадран) и Р. Дабевски (Јединство.

ЈАДРАН: Јосиповић, Никочев, Олушки, Стојановић, Миланов, Кнежевић, Н. Кесег (Владисављев), Станић, Јухас, Ђурђев (Тодоров), Јанковић.

ЈЕДИНСТВО: Чанади, П. Калмар (Л. Калмар), Божанин (Мајер), Јованов, Брзак, Р. Дабевски, Коблехер (Илић), Стојков (Огњеновић), Ранков (Беланчи

Друго полувреме било је у знаку Бојана Фарагоа, који је рафаљном паљбом решетао мрежу голмана Ђоке Јосиповића чак четири пута.

ХајдукШампион 5:2 (3:0)

ПОДЛОКАЊ: Игралиште Хајдука. Судија: С. Зрим (Српски Крстур). Стрелци: М. Хорват у 10. и 40, Шлејхер у 21. и 50. и Бошњак у 76. за Хајдук, а Писарић у 90. и К. Мисини у 90. минуту за Шампион. Жути картон: Врабел (Хајдук). Црвени картон: Бањац (Хајдук).

ХАЈДУК: Панић, Бошњак, Бодрожа, Сечеи, Милан Хајдер (Бркљач), Барјактаровић, Шлејхер, Њежић (Милош Хајдер), А. Хорват (Бањац), Трбовић (Матејин), М. Хорват (Врабел).

ШАМПИОН: Макра (Кермеци), К. Мисини, Ш. Мисини, Саша Стојчић (Ковач), Дробњак, Јо, Слободан Стојчић, Малагурски, Вираг (Кадар), Крајновић, Писарић.

Домаћини из Подлокања су се представили као квалитетнији састав од гостију из Орома.

ПотисјеТиса  2:0 (2:0)

КАЊИЖА: Игралиште Потисја. Судија: Д. Попов (Нови Кнежевац). Стрелци: Буза у 10. и Добо у 17.минуту. Жути картони: Мухи, Добо, О. Нађ (Потисје) и Матијевић (Тиса).

ПОТИСЈЕ: Боџхата, Баги (Угри), Г. Домонкош, Папданчо (Мухи), Фодор, Добо, Мачаи (Тандари), Буза (О. Нађ), Чањига, Балго (Апро), Салма.

ТИСА: Радић, Буш (Малетин), Ф. Ленђел, Јакшић, Гушић, Г. Ленђел, Зомбори, В. Апро, Кочиш, Матијевић (Раданов), К. Апро (Магарашев).

Кањижани су против солидне екипе из Падеја освојили читав плен већ у првом делу утакмице. Најпре је у 10.минуту пут до мреже Лазара Радића пронашао Атила Буза, а испоставило се да је погодак који је седам минута касније постигао Рудолф Добо и коначан резултат.

Припремио: М. Митровић

ЂАЛА: Граничар – Хоргош 1:2, САНАД: Јадран – Јединство (Српски Крстур) 1:6, ПОДЛОКАЊ: Хајдук – Шампион (Ором) 5:2, КАЊИЖА: Потисје – Тиса (Падеј) 2:0, БАНАТСКО АРАНЂЕЛОВО: Славија – Бачка (Мол) 0:1, ЧОКА: Чока – Тромеђа (Мајдан) 9:1.

1. Бачка    20     18     0      2      77:16        54

2. Јединство      20     14     3      3      61:18        45

3. Потисје  20     11     6      3      58:20        39

4. Хоргош  20     12     3      5      51:22        39

5. Славија 20     10     6      4      37:12        36

6. Јадран   20     7      3      10     46:56        24

7. Тиса      20     6      4      10     38:46        22

8. Хајдук   20     6      3      11     40:47        21