Potiska liga: Farago rafalno u Sanadu

26.05.2021. 10:32 10:34

Jadran – Jedinstvo 1:6 (1:1)

SANAD: Igralište Jadrana. Sudija: S. Jurić (Senta). Strelci: Stanić u 27. za Jadran, a T. Dabevski u 24, Farago u 51, 76, 79. i 81. i Stojkov u 67.minutu za Jedinstvo. Žuti Kartoni: N. Keseg, Stanić, Juhas (Jadran) i R. Dabevski (Jedinstvo.

JADRAN: Josipović, Nikočev, Oluški, Stojanović, Milanov, Knežević, N. Keseg (Vladisavljev), Stanić, Juhas, Đurđev (Todorov), Janković.

JEDINSTVO: Čanadi, P. Kalmar (L. Kalmar), Božanin (Majer), Jovanov, Brzak, R. Dabevski, Kobleher (Ilić), Stojkov (Ognjenović), Rankov (Belanči

Drugo poluvreme bilo je u znaku Bojana Faragoa, koji je rafaljnom paljbom rešetao mrežu golmana Đoke Josipovića čak četiri puta.

HajdukŠampion 5:2 (3:0)

PODLOKANJ: Igralište Hajduka. Sudija: S. Zrim (Srpski Krstur). Strelci: M. Horvat u 10. i 40, Šlejher u 21. i 50. i Bošnjak u 76. za Hajduk, a Pisarić u 90. i K. Misini u 90. minutu za Šampion. Žuti karton: Vrabel (Hajduk). Crveni karton: Banjac (Hajduk).

HAJDUK: Panić, Bošnjak, Bodroža, Sečei, Milan Hajder (Brkljač), Barjaktarović, Šlejher, Nježić (Miloš Hajder), A. Horvat (Banjac), Trbović (Matejin), M. Horvat (Vrabel).

ŠAMPION: Makra (Kermeci), K. Misini, Š. Misini, Saša Stojčić (Kovač), Drobnjak, Jo, Slobodan Stojčić, Malagurski, Virag (Kadar), Krajnović, Pisarić.

Domaćini iz Podlokanja su se predstavili kao kvalitetniji sastav od gostiju iz Oroma.

PotisjeTisa  2:0 (2:0)

KANJIŽA: Igralište Potisja. Sudija: D. Popov (Novi Kneževac). Strelci: Buza u 10. i Dobo u 17.minutu. Žuti kartoni: Muhi, Dobo, O. Nađ (Potisje) i Matijević (Tisa).

POTISJE: Bodžhata, Bagi (Ugri), G. Domonkoš, Papdančo (Muhi), Fodor, Dobo, Mačai (Tandari), Buza (O. Nađ), Čanjiga, Balgo (Apro), Salma.

TISA: Radić, Buš (Maletin), F. Lenđel, Jakšić, Gušić, G. Lenđel, Zombori, V. Apro, Kočiš, Matijević (Radanov), K. Apro (Magarašev).

Kanjižani su protiv solidne ekipe iz Padeja osvojili čitav plen već u prvom delu utakmice. Najpre je u 10.minutu put do mreže Lazara Radića pronašao Atila Buza, a ispostavilo se da je pogodak koji je sedam minuta kasnije postigao Rudolf Dobo i konačan rezultat.

Pripremio: M. Mitrović

ĐALA: Graničar – Horgoš 1:2, SANAD: Jadran – Jedinstvo (Srpski Krstur) 1:6, PODLOKANJ: Hajduk – Šampion (Orom) 5:2, KANJIŽA: Potisje – Tisa (Padej) 2:0, BANATSKO ARANĐELOVO: Slavija – Bačka (Mol) 0:1, ČOKA: Čoka – Tromeđa (Majdan) 9:1.

1. Bačka    20     18     0      2      77:16        54

2. Jedinstvo      20     14     3      3      61:18        45

3. Potisje  20     11     6      3      58:20        39

4. Horgoš  20     12     3      5      51:22        39

5. Slavija 20     10     6      4      37:12        36

6. Jadran   20     7      3      10     46:56        24

7. Tisa      20     6      4      10     38:46        22

8. Hajduk   20     6      3      11     40:47        21