108.3501

Међуопштинска лига Срем–Запад: Ни министар није помогао

02.09.2020. 09:22 09:25

​​​​​​​Граничар (К) - Фрушкогорац 1:1 (1:0)

УЗМИН: Игралиште  Граничара, судија Цвјетић (Чалма). Стрелци: Стефановић у 18. за Граничар, Ж. Ђорић у 63. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Зечевић, Петрић, Симић (Граничар),

ГРАНИЧАР: Христов (Зечевић), Владисављевић, Петрић, Симић, Митровић, Макитановић, Дејан Печеница, Каролић (Бурмуџија), Вукадиновић, Стефановић (Миражић), Дарко Печеница (Недимовћ).

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић, Гајић, Ђукић, М. Трнић, Н. Трнић (Вукојевић), И. Ђорић, Душан Грабић, Р. Крстић, Ж. Ђорић (Лужајић), Мачкић (Ђуричић), Панић (Бојанић).

И поред тога што су домаћини играли доста добро, нису успели да победе. Кузминчани су водили имали неколико прилика, а онда је после грешке Белић  који се поигравао са лоптом, Ж. Ђорић из близине савладао голмана Христова.

После тога све је било у знаку домаћина, али  ни министар Недимовић, који је ушао у наставку,  ни искусни Миражић нису погодили мрежу, па јутакмица завршена нерешено.

Б. Цветичанин

Бикић - Граничар (А) 3:0 (1:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, судија Ранковић (Јарак).Стрелци: Девић у 10, Милетић у 50.и Недић у 60. минуту. Жути картони: Девић, Милетић (Бикић), Мијановић (Граничар).

БИКИЋ: Стојадиновић 8, Ђурђевић 7, Васић 7, Г. Момчиловић 8, Баштић  7 (М. Босанац), Д. Момчиловић 7, Девић 7, Бајрами 7, Недић 7 (Радмановац), Милетић 7 (Кљајић), Добрић 7.

ГРАНИЧАР: Стојановић 6, Васиљевић 6, Трлајић 7, Вујић 6, Бојанић 6 (Вурдеља), Грбатинић 7,  Старчевић 6, Н. Нешковић 6, Мијановић 6 (Радмановић), Шибалић 6 (Опојевлић).

Домаћини су били срећнија екипа и   све  праве шансе претворили су у голове. Недић је постигао изванредан погодак из волеја с 14 метара.        Б. Басрак

Трговачки - Зека Буљубаша 1:0 (1:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Радничког, судија Зечевић (Шид). Стрелац: Аћинмовић у 44. минуту. Жути картони: Аћимовић, Јаковљевић (Трговачки), Белић, Беговић (Зека Буљубаша).

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић, Н. Николић (Стојковић), Трифуновић, Станић, Матаруга, Ђокић, Аћимовић, Бајрић (Недић), Јаковљевић (Крнетић), С. Николић, Дрча (Дебељак).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Беловуковић, Н. Павловић, Беговић, Белић (Ђокић), Крстић (Трифковић), Д. Мартиновић, Ђонлић, Кукић, Турудић (Симић), М. Мартиновић (С. Павловић).

Гости, су успели да сачувају своју мрежу скоро цело полувреме, а онда је у финишу полувремена Аћимовић је искористио дубинску лопту и постигао погодак.

У наставку, водила се тактичка борба, за сваки педаљ игралишта. Гости су покушавали макар да изједначе резултат, а трговци су успешно одолевали и на крају забележили сигурну победу.

С. Војновић

Обилић - Ердевик 3:1 (0:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, судија Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Поважан, Дробњак и А. Зец  за Обилић, а Цветковић за Ердевик.

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак (Басташић), Недић, Дробњак, Болић, Поважан, А. Зец (Бертић), Јанковић (Субић), Ј. Микић (Милосављевић), М. Зец (Блажановић), Поповић.

ЕРДЕВИК: Панић (Мергл), Рајић, Ширадовић, Шолаја, Тргић, Мариновић, Штрбац, Пап (Фаркаш), Стамболија (Радаковић), Радић, Цветковић (Бојанић).

Победа Обилића  је могла бити  и уб едљивија, домаћи фудбалери имали су још неколиколепих прилика.

С. Марић

Фрушка гора Змај 2:1 (2:1)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, судија Катић (Рума). Стрелци: Цвјетићанин у 5. и Рокса у 37. (из пенала) за Фрушку гору, а Симеуновић у 14.  минуту за Змај. Жути картони: М. Пармаковић, Тојић (Змај).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Кнежевић (Каранфиловић), Ђурђевић, Тешић, Копуновић, Цвијановић, Бирињи, Рокса, В. Савић (Бежановић), Цвјетићанин, Самарџија.

ЗМАЈ: Кљајић, Јесретић, Тојић (Петровић), Зацкалицки Божјаковић, Јовановић, М. Пармаковић (Ђукић), Симеуновић, Чупић (Ђурић), А. Сретеновић, Ђуричић.

Најлепши тренутак на утакмици је био гол Цвјетићанина. Шутирао је с 25 метара и лопта је прво ударила у пречку пала на земљу, и тек онда се одбила у мрежу.

Обућари сау потом пропустили још неколико лепих приликаза убедљивије вођство. Гости су то  одмах казнили. Симеуновић је искористио грешку домаће одбране.  Пред крај првог дела Цвјетићанин  је био у продору, а  гостујућа одбрана је неспретно реаговала и судија је показао на белу тачку. Рокса је са линије пенала сигурним ударцем погодио мрежу.

У наставку обућари су потуно пали, па су гости из Ноћаја могли у фиунишу, утакмице доћи макар до бода.

Д. Чучин

Слога (Ч) - Једнота 4:1 (1:0)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, судија Петровић (Шид).Стрелци: Слободан Кекић у 8. (из пенала) и Секулић у 60, 63. и 83. за Слогу, а Колошњај у 79. минуту за Једноту. Жути картони: Јовановић, Р. Котарлић, Радек (Једнота).

СЛОГА: Мајсторовић, Славко Кекић, Цвјетић, Арамбашић, Д. Милић, Н. Милић, Богосављевић, Зец (Маричић), Драгановић, Слободан Кекић, Секулић.

ЈЕДНОТА: Јанковић, Полуга, Р. Котарлић, Душан Медић, Јакшић, Јовановић, Драган Медић, Колошњај, Радека, Дрљача, Н. Котарлић.

У веома доброј Чалманци су заслужено освојили сва три бода.Постигли су четири изванредна поготка после смишљених акција, а могли су бар још толико.Још су гости на крају и добро прошли.

С. Кекић

Сремац (Ј) - Сремац (Б) 1:5 (1:0)

ЈАРАК: Кигралиште Сремца, судија Петровић (Шид). Стрелци: Петровић у 41. за домаће, а Н. Смајић у 62, М. Мијатовић у 49, Папуга у 82, Ђорђевић у 87. и Кукољ у 90. за госте. Жути картони: Гвозденовић, Б. Даничић (домаћи).

СРЕМАЦ (Ј): М. Гвока 7, Кичић 5, Гвозденовић 6, Н. Даничић 5, Урошевић 6 (Симовљевић), М. Гвока 5 (Благојевић), Тешић 7, Б. Даничић 6, Бранислав Даничић 5 (Грујић, Васиљевић), Н. Гвока 5, Петровић 6.

СРЕМАЦ (Б):  Милановић 7, Шумарина 7, Вранов 8, Чавић 8, Субић 8, Леваја 7, Н. Смајић 8, З. Смајић 8, М. Мијатовић 8, С. Мијатовић 8 (Кукољ), Еро 8 (Папуга, Ђорђевић).

Права првенствена утакмица. Гости су од првог мињута имали инцијативу, али домаћи су се сјано бранили, па чак и повели.

А онда у наставку гости су потопуно загосподарили тереном, ређали прилике и постигли чак пет голова.

Б. Гвока

Слобода - Јединство (Р) 1:2 (0:1)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, судија Миљеновићић (Адашевци). Стрелци: Драгичевић у 72. за Слободу, а Арчић у 35. и Илић у 65. минуту за Јединство. Жути картони: Милановић, Топић (Слобода).

СЛОБОДА: Ивановић, Милановић (Шулаја), Ђаковић, Антонић, А. Томић, Топић, Милутиновић (Жегарац),  Б. Ристановић, Чанаџија, Змијанац, Драгичевић (Игрић).

ЈЕДИНСТВО: Секулић, Б. Вуковић, Зец, Јовић, Мирић, Маринковић, Арчић, Мудрић, Мађарац, Д. Вуковић, Илић.

Румљани су после борбене игре, поготово у првом полувремену, дошли до заслужене победе. Мада су домаћини у наставку игре били добар тим, али нису успели из неколико шанси да постигну више од једног поготка

Б. Ристановић

КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Ердевик, ЧАЛМА: Слога - Једнота 4:1, ШАШИНЦИ: Слобода - Јединство (Р), СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Зека Буљубаша 1:0, РУМА: Фрушка гора - Змај 2:1, КУЗМИН: Граничар - Фрушкогорац 1:1, ЈАРАК: Сремац - Сремац (Б) 1:5, БИКИЋ ДО: Бикић - Граничар (А) 3:0.

1. Бикић    3      3      0      0      11:0  9

2. Обилић  3      3      0      0      12:3  9

3. Сремац (Б)     3      3      0      0      9:2    9

4. З. Буљубаша  3      2      0      1      6:2    6

5. Једин. (Р)       3      2      0      1      7:4    6

6. Граничар (А)  3      2      0      1      6:5    6

7. Фрушка гора  3      2      0      1      4:3    6

8. Фрушкогорац 3      1      1      1      5:4    4