108.1722

Међуопштинска лига Срем – Запад: Манђелошани убедљиви на старту

19.08.2020. 10:33 10:34

Трговачки - Фрушкогорац 1:3 (0:2)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Радничког, судија Митровић (Рума). Стрелци: Бошковић у 55. за Трговачки, Мачкић у 25. и  88. и Лужајић у 34. за Фрушкогорац. Жути картони: Јаковљевић (Трговачки), Ђуричић (Фрушкогорац).

ТРГОВАЧКИ: Вуковић (Лазић), Николић (Ерак), Стојковић (Плавшић), Трифуновић (Јаковљевић), Станић (Матаруга), Ђокић, Аћимовић, Бошковић, Бајрић, Мијатовић, Дрча.

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић, Н. Гајић, Драгољуб Грабић, М. Трнић, И. Ђорић, Вукојевић, Р. Крстић (Бојанић), Ж. Ђорић (Ђукић), Мачкић (Душан Грабић), Панић (Ђуричић), Лужајић (Тешановић).

Гости су дошли са намером да освоје само бод али, су остварили победу јер су домаћини играили траљаво. Манђелошани су могли да славе веома убедљивим резултатом.

С. Војновић

Ердевик - Граничар (А) 2:3 (1:1)

ЕРДЕВИК: Садион Слоге, судија Ранисавић (Сремска Митровица). Стрелци: Пап у 36. и Стамболија у 73. за Ердевик, а Старчевић у 34, Мијановић у 78. и Вурдеља у 90. минуту за Граничар. Жути картони: Везировић (Ердевик), Васиљевић (Граничар).

ЕРДЕВИК: Панић, Цветковић, Вукадиновић, Јелчић, Мариновић, Штрбац, Пап, Фаркаш (Везировић), Заблаћански (Тргић), Госпојевић (Марчетић), Шолаја (Стамболија).

ГРАНИЧАР: Гледић, Васиљевић, Трлајић, Шипка, Вујић, Бојанић, Грбатинић (Вурдеља), Чавић (Мијановић), Шибалић (Радмановић), Нешковић.

Ривали су одиграли одличну утакмицу, а гости имали више среће. Мијановић и Вурдеља су са 20 метара постигли изванредне голове.

М. Станивуковић

Бикић - Једнота 7:0 (3:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, судија Петровић (Сремска Митровица). Стрелци: Добрић у 11. и  65, Милетић у 36, Недић у 44, Ђурђевиоћ у 79. и Радманоивац у 82. и 87. минуту. Жути картони: Хрчек, Полуга, Н. Котарлић (Једнота).

БИКИЋ: Стојадиновић, Ђурђевић, Васић, Г. Момчиловић, Баштић, Д. Момчиловић (Кљајић), Бајрами (Д. Босанац), Недић (Остојић), М. Босанац (Менђан), Милетић (Радмановац), Добрић.

ЈЕДНОТА: Јанковић, Полуга, Н. Котарлић, Р. Котарлић, Радека (Милутиновић), Душан Медић, Јовановић, Колошњај (Миљановић), Хрчек, Драган Медић, Дрча (Петровић, Јакшић).

Фудбалери Бикића су убедљиво славили, а са мало среће могли су постићи још неколико погодака. Мора се истаћи врло леп погодак Игора Ђурђевића.

Б. Басрак

Обилић - Јединство (Р) 3:1 (0:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, судија:Ранковић (Јарак). Стрелци: Дробњак у 56. и  Јанковић у 76. и  81. за Обилић, а Недић у 79. минуту за Јединство. Жути картон: Мудрић (Јединство). Црвени картон: Огњеновић (Обилић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак, Недић, Микић (Поповић), Болић, Поважан (Огњеновић), А. Зец (Милосављевић), Јанковић (Бертић), Субић, М. Зец, Дробњак.

ЈЕДИНСТВО: Секулић, Мађешић, Зец, Вуковић, Маринковић, Арачић, Мудрић (Милић), Паунковић (Мађарац), Марковић (Греч), Илић (Недић), Радојчић (Мирић).

У веома доброј утакмици Кукујевчани су заслужено освојили сва три бода.

После слабог првог полувремена, у наставку су додали гас и гости нису издржали сталне нападе Обилића.

С. Марић

Граничар (К) - Сремац (Ј) 2:0 (2:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, судија Јовановић (Рума). Стрелци: Вукадиновић у 12. и Стефановић у 45. минуту. Жути картони: Дарко Печеница (Граничар), Цукић (Сремац).Црвени картон: Миленко Гвока (Сремац).

ГРАНИЧАР: Хрисов, Зечевић, Владисављевић, Петрић, Митровић, Дејан Печеница, Каролић (Савић), Вукадиновић (Белић), Стефановић (Недић), Дарко Печеница (Симић), Ковачевић.

СРЕМАЦ: М. Гвока, Кочић, Гвозденовић (Петровић), Миленко Гвока, Благојевић, Тешић (Мијатовић), Урошевић, Н. Гвока, Н. Даничић, Б. Даничић, Цукић.

Права првенствена утакмица, гости су се углавном бранили. Домаћи су постигли сјајне голове, ретко виђене на фудбалским теренима. У наставку, очекивало се да ће гости играти отвореније, али Кузминци ни једног тренутка нису дозволили фудбалерима Сремца да преузму инцијативу.

Б. Цветичанин

Слога (Ч) - Зека Буљубаша 0:2 (0:2)

ЧАЛМА: Игралиште  Слоге, судија Блажон (Рума).Стрелци: Беговић у 14. и Ђонлић у 45. минуту. Жути картони: Секулић, Слободамн, Кекић (Слога), Ђонлић, Вуга (Зека Буљубаша).

СЛОГА: Васиљевић, Мрђен, Арамбашић, Малић, Славко Кекић (Требовац), В. Кекић (Пејаковић), Зец (Драгановић), Слободан, Кекић (Топић), Савић (Миљеновић), Секулић.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Беловуковић, Павловић (Павловић), Белић, Крстић, Беговић, Д. Мартиновић, Ђонлић, Кукић, Турудић (Коњевић), М. Мартиновић (Вуга).

Равњанци су после борбене игре дошли до заслужене победе. Мада су и домаћини у наставку игре били добар тим, али нису успели из неколико шанси да макар постигну почасни погодак.        С. Кекић

Фрушка гора - Сремац (Б) 0:1 (0:1)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, судија: Филиповић (Сремска Митровица). Стрелац: С. Мијатовић у 28. минуту. Жути картони: Копуновић, Цвијановић (Фрушка гора), Полуга, Ерор, М. Мијатовић, Шумаруна, Вранов, Чавић, С. Мијатовић (Сремац).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Кнежевић, Каранфиловић (Коларовић), Миловановић, Цвијановић, Рокса, Тешић, Грубјешић (Војчанин), Цвјетићанин (Бирињи), Копуновић, Samaryija (Гојковић).

СРЕМАЦ: Милановић, Шумаруна, Вранов, Чавић, Субић, М. Смајић, Н. Смајић, М. Мијатовић (Кукољ), С. Мијатовић (Леваја),Бибић, Ерор (Ђорђевић), Папуга.

И поред тога што су домаћини играли доста добро, направили су једну грешку у одбрани што је искористио Слободан Мијатовић, и изблизине савладао голмана Мандића. Имали су после тога гости још две велике шансе, али је голман Мандић био на месту.

Д. Чучин

Слобода - Змај 2:0 (0:0)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, судија Николина Станивуковић (Ердевик). Стрелци: Драгичевић у 77. и Змијанац у 90. минуту. Жути картони: Жегарац (Слобода), А. Сретеновић (Змај).

СЛОБОДА: Ивановић 8, Милановић 7, Познан 7, Недељковић 7, Антонић 8, Шулаја 7, А. Томић 7, Топић 7 (Змијанац 8), Жегарац 7 (Маленковић 7), Драгичевић 8, Б. Ристановић 8.

ЗМАЈ: Кљајић 7, А. Сретеновић 7, Ђурић 7, Јесретић 7, Божјаковић 7, Јовановић 7, Чупић 7, Ђукић 7, Симеуновић 7, Јеликић 7 (Тојић), Пармаковић 7 (Н. Савић).

Гости из Ноћаја нису успели да сачувају своју мрежу, прво је Драгичевић искростио шансу после корнера, а у самом финишу и Змијанац, који је надвисио одбрану гостију после центаршута Ристановића и главом лопту сместио иза леђа доста доброг голмана Кљајића.

Д. Змијанац

Резултати

ЕРДЕВИК: Ердевик - Граничар (А) 2:3,БИКИЋ ДО: Бикић - Једнота 7:0, ЧАЛМА: Слога - Зека Буљубаша 0:2, ШАШИНЦИ: Слобода - Змај 2:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА:Трговачки - Фрушкогорац 1:3, РУМА: Фрушка гора - Сремац (Б) 0:1, КУЗМИН: Граничар - Сремац (Ј) 2:0, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Јединство (Р) 3:1.