ОФЛ Инђија - С. Пазова - Ириг: Ефикасни Нерадинци

25.09.2019. 12:29 12:30

Гости из Нерадина добри целу утакмицу.А, посебно су били ефикасни.

27. октобар - Војводина 1:5 (0:2)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27.октобра, гледалаца 100, судија Ћирић (Ривица).Стрелци: Бирињи за 27.октобар, Радојчић, Митић, Репаш, Ћирић и Бизумић за Војводину.

27. ОКТОБАР: Лекић, В. Јухас, С. Јухас, Михајлик, Фекете, Ипач, И. Бирињи, Samaryija, Варга, Суломар (Бузаш), Лалошевић (Павин).

ВОЈВОДИНА: Радивојевић, Бенежан, Калушевић, Бизумић, Вукојевић, Таглиавиа, Ћирић, Митић, Радојчић, Шкорић (Аврамовић), Репаш (Стаменић).

Ј. Јухас

Планинац - Слога (М) 1:4 (1:3)

РИВИЦА: Игралиште Планинца, гледалаца 150, судија Тодић (Врдник).Стрелци: Поповић у 15.за Планинац, а Мишчевић у 8, 40. и 63. и Јовановић у 35. минуту за Слогу. Жути картони: Поповић (Планинац), Детелин, Богуновић (Слога).

ПЛАНИНАЦ: Иванушић 7, Мишкулин 6 (Стевановић 7), Живанчевић 7, Чернуш 6, Малешевић 6, Николић 7, Хајолимаксон 7, Дудуковић 8, Степанов 8, Поповић 7 (Васиљевић 6), Б. Пајић 6 (Опачић 6).

СЛОГА: Перић 8, Ратковић 8, Јовановић 7, Детелин 8, Богуновић 8, П. Ђокић 7, Радошевић 7, Глухи 7, Вишњић 7, Милин 8 (Н. Ђокић,  Цурковић 7), Мишчевић 9 (Гудаловић).

Домаћини су се више трудили, играли борбеније, али, киксеве слабе одбране нису могли надокнадити головима. А, гости су искористили све повољне шансе и зато су и славили.

И. Смиљанић

Борац (Ј) - Слога (К) 8:1 (3:1)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија Инђић (Инђија).Стрелци: Ковачевић у 12. и 28, Пиљевић у 42. и 86, Радуловић у 52, Срјемац у 55.и Несторовић у 62. и 84. за Борац, а Котоленко у 16. минуту за Слогу.

БОРАЦ: Митровић, Пенов, Димитријевић, Срјемац, Варда, Гаковић, Несторовић, Радуловић (Радоњић), Ковачевић, Наранџић, Пиљевић.

СЛОГА: Д. Јовановић, Окулић, Мулћан, Николић, Тубић, Стојшић, Лешић, Гавровски, Ракајлић, С. Јовановић, Котоленко.

Једноставно домаћинима је ишло све за руком.Скоро сваки њихов шут завршио је у гостујућој мрежи.

Д. Трифуновић

РИВИЦА: Планинац - Слога (М) 1:4, ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Војводина 1:5, ЈАРКОВЦИ: Борац - Слога (К) 8:1.Фрушкогорац из Крчедина је био слободан.