OFL Inđija - S. Pazova - Irig: Efikasni Neradinci

25.09.2019. 12:29 12:30

Gosti iz Neradina dobri celu utakmicu.A, posebno su bili efikasni.

27. oktobar - Vojvodina 1:5 (0:2)

ŠATRINCI: Igralište 27.oktobra, gledalaca 100, sudija Ćirić (Rivica).Strelci: Birinji za 27.oktobar, Radojčić, Mitić, Repaš, Ćirić i Bizumić za Vojvodinu.

27. OKTOBAR: Lekić, V. Juhas, S. Juhas, Mihajlik, Fekete, Ipač, I. Birinji, Samaryija, Varga, Sulomar (Buzaš), Lalošević (Pavin).

VOJVODINA: Radivojević, Benežan, Kalušević, Bizumić, Vukojević, Tagliavia, Ćirić, Mitić, Radojčić, Škorić (Avramović), Repaš (Stamenić).

J. Juhas

Planinac - Sloga (M) 1:4 (1:3)

RIVICA: Igralište Planinca, gledalaca 150, sudija Todić (Vrdnik).Strelci: Popović u 15.za Planinac, a Miščević u 8, 40. i 63. i Jovanović u 35. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Popović (Planinac), Detelin, Bogunović (Sloga).

PLANINAC: Ivanušić 7, Miškulin 6 (Stevanović 7), Živančević 7, Černuš 6, Malešević 6, Nikolić 7, Hajolimakson 7, Duduković 8, Stepanov 8, Popović 7 (Vasiljević 6), B. Pajić 6 (Opačić 6).

SLOGA: Perić 8, Ratković 8, Jovanović 7, Detelin 8, Bogunović 8, P. Đokić 7, Radošević 7, Gluhi 7, Višnjić 7, Milin 8 (N. Đokić,  Curković 7), Miščević 9 (Gudalović).

Domaćini su se više trudili, igrali borbenije, ali, kikseve slabe odbrane nisu mogli nadoknaditi golovima. A, gosti su iskoristili sve povoljne šanse i zato su i slavili.

I. Smiljanić

Borac (J) - Sloga (K) 8:1 (3:1)

JARKOVCI: Igralište Borca, gledalaca 50, sudija Inđić (Inđija).Strelci: Kovačević u 12. i 28, Piljević u 42. i 86, Radulović u 52, Srjemac u 55.i Nestorović u 62. i 84. za Borac, a Kotolenko u 16. minutu za Slogu.

BORAC: Mitrović, Penov, Dimitrijević, Srjemac, Varda, Gaković, Nestorović, Radulović (Radonjić), Kovačević, Narandžić, Piljević.

SLOGA: D. Jovanović, Okulić, Mulćan, Nikolić, Tubić, Stojšić, Lešić, Gavrovski, Rakajlić, S. Jovanović, Kotolenko.

Jednostavno domaćinima je išlo sve za rukom.Skoro svaki njihov šut završio je u gostujućoj mreži.

D. Trifunović

RIVICA: Planinac - Sloga (M) 1:4, ŠATRINCI: 27.oktobar - Vojvodina 1:5, JARKOVCI: Borac - Sloga (K) 8:1.Fruškogorac iz Krčedina je bio slobodan.