108.3501

Општинска лига Рума–Ириг: Добринчани у вишем рангу

05.06.2019. 09:19 09:24

​​​​​​​Сремац (Д) - Фрушкогорац 3:2 (3:0)

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, гледалаца 250, судија Кавгић (Рума). Стрелци: Туфегџић у 16. и 43. и Маџарац у 41. за Сремац, а Радвањ у 87. и Бајић у 89. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Митровић, З. Ашћерић, Паунковић (Сремац), Миоковић, Стојковић, Кадар, Бајић (Фрушкогорац).

СРЕМАЦ: Симиџић 7, Томић 8, Маричић 8, Митровић 7 (Лепотић 7), Паунковић 8, Вучковић 8, Маџарац 8, Лучић 7 (Шуљагић 7), Прљић 7, Љ. Вукмановић 8, Туфегџић 9 (З. Ашћерић 7).

ФРУШКОГОРАЦ: Јовановић 6, Катанић 7, Стојковић 7, Миоковић 7, Кадар 7, Бјељац 6 (Радвањ 8), Бајић 7, Торњански 7, Бакић 7, Басара 6 (М. Бајић 7), Павловић 6.

Гости из Малих Радинаца, приказали су добру игру. У наставку гости су покушали да направе изненађење и преокрену резултат.

За то су имали чак четири праве шансе, а постигли су само два гола. Домаћини као најбољи клуб у лиги од јесени ће играти Међуопшинску лигу Срем.

Д. Радовац

Граничар (Г) - Војводина 4:1 (1:0)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Ђукановић (Рума). Стрелци: Јовић у 35. и 77, Петковић у 74. и Таборовић у 77. за Граничар, а Јањић у 61. минуту за Војводину. Жути картони: Милић, Станојевић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Секулић, Митровић (Славујевић), Вукашиновић, Петковић, Таборовић, Станојевић, Јовић,  Гавриловић, Букорац, Милић, Лазић.

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Вунић, Таглиавиа, Ћирић, Радојчић, Бјеливук, Шевић, Еркановић, Колопић (Шкорић), Митић, Јањић.

Играчи Граничара мучили су се целу утакмицу против борбених гостију. Оног тренутка када су гости остали без кондиције Јовић, Петковић и Таборовић, изигрли гостујућу одбрану, постигли голове и тако свом тиму донели сигурну победу.

В. Самарџић

27. октобар - Полет 0:4 (0:1)

ШАТРИНЦИ: Стадион 27.октобра, гледалаца 80, судија Тривковић (Рума). Стрелци: Марковић у 26, 49. и 83. и Јандрић у 76. минуту. Жути картон: С. Јокић (Полет).

27. ОКТОБАР: Сабо, Бирињи, Репаш (Брзак), Радојчић, Хајнал, Мадацки, Миљковић, Михајлик, Греч,  Бенежан, Ипач.

ПОЛЕТ: Вељковић, Тодоровић, В. Јокић, Марић, Лубашчик, Марковић, С. Јокић, Н. Петровић, Милић (Јандрић), Видић, Васић.

Гости из Никинаца освили су бодове у веома борбеној игри.

Ј. Јухас

Јединство (П) - Хртковци 0:1 (0:1)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, гледалаца 300, судија Оташевић (Рума). Стрелац: Манојловић у 43. минуту. Жути картони: Ђурашевић, Јовановић (Јединство).

ЈЕДИНСТВО: Сабо (Јовановић), Стојић, Петровић, Шкара, Жакула (Стојановић), Настић (Ђурашевић), Д. Клајн, Обреновић, Лозић, Поповић, Црнковић.

ХРТКОВЦИ: Чича, Међед (Митровић), Кукић, П. Глумчевић, Симовљевић (Обровац), Савић, Антонић, Отржан (Сушић), Станојевић, Манојловић, Новаковић.

У првом полувремену гости су били много бољи. Имали су и низ добрих прилика. У наставку Платичевци нешто ангажованији, али, овога пута нису своје шансе искористили.

М. Пантовић

Јединство (К) - Јединство (Р) 2:4 (2:3)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Вејић (Буђановци). Стрелци: Томић у 13. и 45.за домаће, Видаковић у 12, Љубишић у 33, Малић у 37. и Кухар у 65. минуту за госте. Жути картон: Богдановић (домаћи). Црвени картон: Зец (гости).

ЈЕДИНСТВО (К): Башић 7, Богдановић 7, Банда 7, Милојевић 7 (Босиљкић 6), Томић 8, Цвитичанин 7,  Лазаревић 6, Исаковић 6, Михајловић 7, Честић 6 (Марковић 7), Вилотић 7.

ЈЕДИНСТВО (Р): Цветковић 7, Грбић 6, Маћешић 7, Бабић 7, Мирић 7, Видаковић 8, Милић 7, Зец 8, Рек 7, Љубишић 7, Кухар 7.

Б. Кордолуп

КРАЉЕВЦИ: Јединство - Јединство (Р) 2:4, ДОБРИНЦИ: Сремац -Фрушкогорац 3:2, ПЛАТИЧЕВО: Јединство - Хртковци 0:1, ГРАБОВЦИ: Граничар - Војводина 4:1, ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Полет 0:4.Борац из Стејанваца био је слободан.

11. Јединство (К) 20     2      1      17     17:80        7

ОПШТИНСКА ЛИГА РУМА-ИРИГ Јединство (К) - Сремац (Д) 1:1 (прекинуто у 56. минуту)

22.05.2019. 11:57 12:00
Општинска лига Рума–Ириг: Хртковчани држе корак

15.05.2019. 11:14 11:16