Opštinska liga Ruma–Irig: Dobrinčani u višem rangu

05.06.2019. 09:19 09:24

​​​​​​​Sremac (D) - Fruškogorac 3:2 (3:0)

DOBRINCI: Igralište Sremca, gledalaca 250, sudija Kavgić (Ruma). Strelci: Tufegdžić u 16. i 43. i Madžarac u 41. za Sremac, a Radvanj u 87. i Bajić u 89. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: Mitrović, Z. Ašćerić, Paunković (Sremac), Mioković, Stojković, Kadar, Bajić (Fruškogorac).

SREMAC: Simidžić 7, Tomić 8, Maričić 8, Mitrović 7 (Lepotić 7), Paunković 8, Vučković 8, Madžarac 8, Lučić 7 (Šuljagić 7), Prljić 7, LJ. Vukmanović 8, Tufegdžić 9 (Z. Ašćerić 7).

FRUŠKOGORAC: Jovanović 6, Katanić 7, Stojković 7, Mioković 7, Kadar 7, Bjeljac 6 (Radvanj 8), Bajić 7, Tornjanski 7, Bakić 7, Basara 6 (M. Bajić 7), Pavlović 6.

Gosti iz Malih Radinaca, prikazali su dobru igru. U nastavku gosti su pokušali da naprave iznenađenje i preokrenu rezultat.

Za to su imali čak četiri prave šanse, a postigli su samo dva gola. Domaćini kao najbolji klub u ligi od jeseni će igrati Međuopšinsku ligu Srem.

D. Radovac

Graničar (G) - Vojvodina 4:1 (1:0)

GRABOVCI: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Đukanović (Ruma). Strelci: Jović u 35. i 77, Petković u 74. i Taborović u 77. za Graničar, a Janjić u 61. minutu za Vojvodinu. Žuti kartoni: Milić, Stanojević (Graničar).

GRANIČAR: Sekulić, Mitrović (Slavujević), Vukašinović, Petković, Taborović, Stanojević, Jović,  Gavrilović, Bukorac, Milić, Lazić.

VOJVODINA: Jovičić, Vunić, Tagliavia, Ćirić, Radojčić, Bjelivuk, Šević, Erkanović, Kolopić (Škorić), Mitić, Janjić.

Igrači Graničara mučili su se celu utakmicu protiv borbenih gostiju. Onog trenutka kada su gosti ostali bez kondicije Jović, Petković i Taborović, izigrli gostujuću odbranu, postigli golove i tako svom timu doneli sigurnu pobedu.

V. Samardžić

27. oktobar - Polet 0:4 (0:1)

ŠATRINCI: Stadion 27.oktobra, gledalaca 80, sudija Trivković (Ruma). Strelci: Marković u 26, 49. i 83. i Jandrić u 76. minutu. Žuti karton: S. Jokić (Polet).

27. OKTOBAR: Sabo, Birinji, Repaš (Brzak), Radojčić, Hajnal, Madacki, Miljković, Mihajlik, Greč,  Benežan, Ipač.

POLET: Veljković, Todorović, V. Jokić, Marić, Lubaščik, Marković, S. Jokić, N. Petrović, Milić (Jandrić), Vidić, Vasić.

Gosti iz Nikinaca osvili su bodove u veoma borbenoj igri.

J. Juhas

Jedinstvo (P) - Hrtkovci 0:1 (0:1)

PLATIČEVO: Igralište Jedinstva, gledalaca 300, sudija Otašević (Ruma). Strelac: Manojlović u 43. minutu. Žuti kartoni: Đurašević, Jovanović (Jedinstvo).

JEDINSTVO: Sabo (Jovanović), Stojić, Petrović, Škara, Žakula (Stojanović), Nastić (Đurašević), D. Klajn, Obrenović, Lozić, Popović, Crnković.

HRTKOVCI: Čiča, Međed (Mitrović), Kukić, P. Glumčević, Simovljević (Obrovac), Savić, Antonić, Otržan (Sušić), Stanojević, Manojlović, Novaković.

U prvom poluvremenu gosti su bili mnogo bolji. Imali su i niz dobrih prilika. U nastavku Platičevci nešto angažovaniji, ali, ovoga puta nisu svoje šanse iskoristili.

M. Pantović

Jedinstvo (K) - Jedinstvo (R) 2:4 (2:3)

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 50, sudija Vejić (Buđanovci). Strelci: Tomić u 13. i 45.za domaće, Vidaković u 12, Ljubišić u 33, Malić u 37. i Kuhar u 65. minutu za goste. Žuti karton: Bogdanović (domaći). Crveni karton: Zec (gosti).

JEDINSTVO (K): Bašić 7, Bogdanović 7, Banda 7, Milojević 7 (Bosiljkić 6), Tomić 8, Cvitičanin 7,  Lazarević 6, Isaković 6, Mihajlović 7, Čestić 6 (Marković 7), Vilotić 7.

JEDINSTVO (R): Cvetković 7, Grbić 6, Maćešić 7, Babić 7, Mirić 7, Vidaković 8, Milić 7, Zec 8, Rek 7, Ljubišić 7, Kuhar 7.

B. Kordolup

KRALJEVCI: Jedinstvo - Jedinstvo (R) 2:4, DOBRINCI: Sremac -Fruškogorac 3:2, PLATIČEVO: Jedinstvo - Hrtkovci 0:1, GRABOVCI: Graničar - Vojvodina 4:1, ŠATRINCI: 27.oktobar - Polet 0:4.Borac iz Stejanvaca bio je slobodan.

11. Jedinstvo (K) 20     2      1      17     17:80        7

OPŠTINSKA LIGA RUMA-IRIG Jedinstvo (K) - Sremac (D) 1:1 (prekinuto u 56. minutu)

22.05.2019. 11:57 12:00
Opštinska liga Ruma–Irig: Hrtkovčani drže korak

15.05.2019. 11:14 11:16