108.4794

Сремска лига: Мартинчани лако до бодова

11.09.2018. 11:30 11:33

Борац (М) - Купиново 2:0 (1:0)

МАРТИНЦИ: Стадион Борца, гледалаца 200, судија Митровић (Рума). Стрелци: Ковачевић у 33. и Ерић у 88. минуту. Жути картони: Шарчевић, Шојић (Борац), Стојановић, Балог (Купиново).

БОРАЦ: Јандрић 8, Шарчевић 7, Коплић, Т. Вулетић 7, Пармаковић 7, Симић 8, Аврамовић 8, Н. Вулетић 8, Шојић 7, Грујичић 8, Ковачевић 7, Вукадиновић 7, Драгојевић 8, Драгојевић 8.

КУПИНОВО: Саџак 7, Ђуричић 7, Гавриловић 6, Будимчић 6, Марјановић 6, Балог 6, Милутиновић 6,  Радивојевић 6, Лукач 6, Бошковић 6 (Јовановић), Станојевић 6.

Мартичани су лако дошли до очекиване победе. Једноставно домаћини су имали доста пропушених шанси, али постигли су два ефектна гола што је било довољно за победу. Ковачвић је гол постигао из шута с 25 метара. Кренуо је лоптом са 30 метара и после пет метара опалио јако и прецизно тако голман Саџак није ни трепнуо.

У самом финишу утакмице Вукадионовић је пронашао Ерића у казеном простору гостију. Уследила је финта Ерића телом, а потом и прецизан шут који се завршио у мрежи гостију.

З. Крстић

Борац (К) - Доњи Петровци 2:1 (0:0)

КЛЕНАК: Стадион Борца, гледалаца 100, судија: Скакавац (Рума). Стрелци: Б. Самарџић у 52. и 65. за Борац, а Боснић у 83. минуту за Доње Петровце.

БОРАЦ: Илић 7, Вукосављевић 7, Б. Самарџић 9, Радишић 7, П. Јовић 7, В. Матић 7, Д. Самарџић 7, Б. Јовић 8, Стојковић 8, Нинковић 8, Кулачин 7 (М. Васић).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: С. Јовановић 7, Путица 7, Деврња 7, Стојић 7, Црнокрак 6, Бузаш 7, Вукајловић 7, Ољача 7,  Дамјановић 6 (Боснићч 7),  Чворков 7, Н. Јовановић 7.

Гости нису могли парирати домаћинима. Кленчани су показали да су баш добра екипа. Иистакао се Бојан Самарџић стрелац два гола.

З. Перић

Будућност - Партизан 0:0

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Игралиште Стадион Будућности, гледалаца: 300, судија Џомбић (Стара Пазова).Жути картони: Јефтић, Шарац (Будућност), Г. Радовић (Партизан).

БУДУЋНОСТ: Јокић 7, Кљајић 5, Добо 6, Шарац 7, Радосављевић 7, Јефтић 7, Петровић 5, Сремац 5  (Симеуновић 6), Симовљевић 6, Ђукић 6, Јанковић 6 (Михаиловић 6).

ПАРТИЗАН: Стајчић 8, Петковић 6 (Трипић), Д. Петровић 7, Јовановић 6 (Рипић), Павловић 6, Алексић 6 (Пајић), Г. Радовић 6, В. Петровић 7, Ђуровић 6, Вуколић 7, Млађеновић 7.

Играчи Будућности имали више шанси, али искусни састав гостију је на крају успео да одржи реми.

М. Симић

Напредак (П) - Граничар (А) 4:1 (1:1)

ПОПИНЦИ: Стадион Напретка, гледалаца: 80, судија: Мишкулин (Рума). Стрелци: Јанковић у 28, Ивковић у 70. и 80. и Марјановић у 88. за Напредак, а Шуша у 20. минуту за Граничар. Жути картони: Макарић, Марјановић (Напредак).

НАПРЕДАК: Бошковић 7, Јовановић 8, Пувалић 6 (Миличевић 6), Ивковић 8, Јанковић 7, Шарец (Марјановић), Макарић 8, Ђурчин 7, Врачев 7, Скопљак 7 (Димитријевић 6), Василић 7.

ГРАНИЧАР: Драган Нединић 6, Андришка 6, Кулачин 6, Скакавац 6, Ковачевић 6, Бојанић 6, Вурдеља 6, Суботић 6, Дејан Нединић 6 (Симић), Кнежевић 6 (Н. Миљеновић), Шуша 6 (М. Миљановић).

У Попинцима виђен је борбен фудбал. Гости су први дошли у вођство. Шуша је искористио смушеност у домаћој одбрани. Домаћини су дошли до убедљиве победе тек у последњих 20 минута игре. Ивковић је био стрелац два пута и то после добро израђених акција. У самом финишу домаћини су успели преко Марјановића да постину и четврти гол.

С. Опарушић

Словен - Слобода 1:2 (1:1)

РУМА: Стадион Словена, гледалаца: 150, судија: Селаковић (Лаћарак). Стрелци: Адамовић у 21. за Словен, а В. Нинић у 43. и Рагастовац у 75. минуту за Слободу. Жути картони: Ракић (Словен), В. Нинић, Кресојевић, Рагастовац (Слобода). Црвени картон: Савић на клупи (Словен).

СЛОВЕН: Карас 6, Топић 6, Отржан 6, Селаковић 6 (Ђукнић), Кнежевић 7, Батањски 6, Путник 7, Ракић 7 (Кљајић), Поповић 6, Станић 6, Адамовић 7 (Вујевић).

СЛОБОДА: Радосављевић 7, Јоргић 7 (Рагастовац 7), Митровић 7, В. Нинић 8, Кордолуп 7 (П. Мајсторовић 7), Кнежевић 7, Трбовић 7, Кресојевић, Јеж 7 (Радошевић), Драгојевић 7, Ђуричић 7.

Није то био неки занимљив и допадљив меч. Осредња фудбалска представа у којој домаћи фудбалери нису у потпуностои задовољили своје верне навијаче. Били су добри само до постигнутог гола. Адамовић је лоптом ушао у казнени простор гостију одбрана гостију је погрешила, затим је обишао и голмана гостију и послао лопту у празну мрежу. У самом финишу полувремена гости су поравнали резултат. Искусни В. Нинић је после одличног центаршута највише скочио пред голом домаћина и лако главом послао лопту у небрањени део мреже.

У наставку Рагастовац је донео победу гостима. Искористио је одличну акцију својих саиграча. Примио је лопту на осам метара и онда је рутински спровео у домаћу мрежу.

Г. Сучевић

Јадран - Железничар 1:1 (1:1)

ГОЛУБИНЦИ: Стадион  Јадрана, гледалаца: 150, судија: Љубинковић (Рума). Стрелци: Ј. Којчиновић у 42. за Јадран, а Јерковић у 41. минуту за Железничар. Жути картони: Станојевић, Костић, Ракар (Железничар).

ЈАДРАН: Чавић 8, Драгутиновић 7, Малетић 7, Булатовић 7, Ј. Којчиновић 7 (М. Којчиновић), Милаковић 7, Пекић 7, Марковић 7, Бранковић 7, Радић 7, А. Наглић 7 (Раденков).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Милиновић 9, Станојевић 7 (Тица), Димитријевић 7, Катарић 7, Кривокућа 7, Јерковић 7,  Јуришић 7, Лукић 7, Крунић 7, Костић 7 (Јањуз 7), Ракар 7 (Бугарин).

Инђијци су били опасни ривал и у првом и у другом полувремену. У својим редовима имали су расположеног и искусног стрелца Јерковића, који је довео госте у вођство из слободног ударца с 16 метара. Домаћини су након брзо изједначили и то је било све од играча Јадрана.

И. Ђумић

Полет - Рудар 2:2 (2:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Стадион Полета, гледалаца: 50, судија: Ћирковић (Стари Бановци). Стрелци: Драганић у 23. и Тодоровић у 40. за Полет, Марковић у 54. и 81. минуту за Рудар. Жути картони: Тодоровић, Драганић (Полет), Петровић, Пудар (Рудар). Црвени картон: Петровић (Рудар).

ПОЛЕТ: Грковић 7, Поповић 7, Пољак 7, Драганић 8, Кнежевић 8 (Бркић), Милић 7, Иваниш 6, Пештерац 7, Јовић (Старац 7), Тодоровић 8, Комазец 7 (Срејемац).

РУДАР: Пардовицки 7, Новаковић 7, Сантрач 6, Марковић 8, Вишњовски 7, Максимовић 7, Петровић 7, Достанић 7, Пудар 7, Јовановић 7, Д. Крстић 7.

Б. Рађеновић

Љуково - ПСК Путинци 1:0 (0:0)

ЉУКОВО: Стадион Љукова, гледалаца: 150, судија: Ранисавић (Сремска Митровица). Стрелац: Јовановић у 48. минуту. Жути картони: Убовић, Тркуља (Љуково), Стоисављевић, Јованов, Кубуровић, Васиљевић (ПСК Путинци).

ЉУКОВО: Мијатовић 7, Ковачевић 7, Марковић 7, Кнежевић 7, Трипковић 7 (Тркуља), Љубинковић 7, Убовић 7, Стојановић 8, Караћ 7, Бјељац 7 (Вученовић), Чучковић 8 (Живковић).

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић 7, Квочка 6, Кубуровић 6, Јованов 6, Стоисављевић 6 (Васиљевић), Зекановић 6, Адамовић 7, Радић 6, Колунџић 6, Ивковић 7 (Видовић), Новаковић 6 (Алимпић).

Н. Тркуља

МАРТИНЦИ: Борац - Купиново 2:0, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Рудар 2:2, ГОЛУБИНЦИ: Јадран - Железничар 1:1, САЛАШ НОЋАЈСКИ: Будућност-Партизан 0:0, КЛЕНАК: Борац - Доњи Петровци 2:1, ПОПИНЦИ: Напредак -Граничар (А) 4:1, ЉУКОВО: Љуково - ПСК Путинци 1:0, РУМА: Словен -Слобода 1:2.

1. Слобода                 4      4      0      0      7:3    12

2. Партизан                4      3      1      0      12:1  10

3. ПСК Путинци         4      3      0      1      8:4    9

4. Д. Петровци           4      3      0      1      9:7    9

5. Железничар           4      2      2      0      9:1    8

6. Рудар                      4      2      2      0      6:3    8

7. Љуково                   4      2      1      1      4:2    7

8. Борац (К)                4      2      0      2      9:6    6