Sremska liga: Martinčani lako do bodova

11.09.2018. 11:30 11:33

Borac (M) - Kupinovo 2:0 (1:0)

MARTINCI: Stadion Borca, gledalaca 200, sudija Mitrović (Ruma). Strelci: Kovačević u 33. i Erić u 88. minutu. Žuti kartoni: Šarčević, Šojić (Borac), Stojanović, Balog (Kupinovo).

BORAC: Jandrić 8, Šarčević 7, Koplić, T. Vuletić 7, Parmaković 7, Simić 8, Avramović 8, N. Vuletić 8, Šojić 7, Grujičić 8, Kovačević 7, Vukadinović 7, Dragojević 8, Dragojević 8.

KUPINOVO: Sadžak 7, Đuričić 7, Gavrilović 6, Budimčić 6, Marjanović 6, Balog 6, Milutinović 6,  Radivojević 6, Lukač 6, Bošković 6 (Jovanović), Stanojević 6.

Martičani su lako došli do očekivane pobede. Jednostavno domaćini su imali dosta propušenih šansi, ali postigli su dva efektna gola što je bilo dovoljno za pobedu. Kovačvić je gol postigao iz šuta s 25 metara. Krenuo je loptom sa 30 metara i posle pet metara opalio jako i precizno tako golman Sadžak nije ni trepnuo.

U samom finišu utakmice Vukadionović je pronašao Erića u kazenom prostoru gostiju. Usledila je finta Erića telom, a potom i precizan šut koji se završio u mreži gostiju.

Z. Krstić

Borac (K) - Donji Petrovci 2:1 (0:0)

KLENAK: Stadion Borca, gledalaca 100, sudija: Skakavac (Ruma). Strelci: B. Samardžić u 52. i 65. za Borac, a Bosnić u 83. minutu za Donje Petrovce.

BORAC: Ilić 7, Vukosavljević 7, B. Samardžić 9, Radišić 7, P. Jović 7, V. Matić 7, D. Samardžić 7, B. Jović 8, Stojković 8, Ninković 8, Kulačin 7 (M. Vasić).

DONJI PETROVCI: S. Jovanović 7, Putica 7, Devrnja 7, Stojić 7, Crnokrak 6, Buzaš 7, Vukajlović 7, Oljača 7,  Damjanović 6 (Bosnićč 7),  Čvorkov 7, N. Jovanović 7.

Gosti nisu mogli parirati domaćinima. Klenčani su pokazali da su baš dobra ekipa. Iistakao se Bojan Samardžić strelac dva gola.

Z. Perić

Budućnost - Partizan 0:0

SALAŠ NOĆAJSKI: Igralište Stadion Budućnosti, gledalaca: 300, sudija Džombić (Stara Pazova).Žuti kartoni: Jeftić, Šarac (Budućnost), G. Radović (Partizan).

BUDUĆNOST: Jokić 7, Kljajić 5, Dobo 6, Šarac 7, Radosavljević 7, Jeftić 7, Petrović 5, Sremac 5  (Simeunović 6), Simovljević 6, Đukić 6, Janković 6 (Mihailović 6).

PARTIZAN: Stajčić 8, Petković 6 (Tripić), D. Petrović 7, Jovanović 6 (Ripić), Pavlović 6, Aleksić 6 (Pajić), G. Radović 6, V. Petrović 7, Đurović 6, Vukolić 7, Mlađenović 7.

Igrači Budućnosti imali više šansi, ali iskusni sastav gostiju je na kraju uspeo da održi remi.

M. Simić

Napredak (P) - Graničar (A) 4:1 (1:1)

POPINCI: Stadion Napretka, gledalaca: 80, sudija: Miškulin (Ruma). Strelci: Janković u 28, Ivković u 70. i 80. i Marjanović u 88. za Napredak, a Šuša u 20. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Makarić, Marjanović (Napredak).

NAPREDAK: Bošković 7, Jovanović 8, Puvalić 6 (Miličević 6), Ivković 8, Janković 7, Šarec (Marjanović), Makarić 8, Đurčin 7, Vračev 7, Skopljak 7 (Dimitrijević 6), Vasilić 7.

GRANIČAR: Dragan Nedinić 6, Andriška 6, Kulačin 6, Skakavac 6, Kovačević 6, Bojanić 6, Vurdelja 6, Subotić 6, Dejan Nedinić 6 (Simić), Knežević 6 (N. Miljenović), Šuša 6 (M. Miljanović).

U Popincima viđen je borben fudbal. Gosti su prvi došli u vođstvo. Šuša je iskoristio smušenost u domaćoj odbrani. Domaćini su došli do ubedljive pobede tek u poslednjih 20 minuta igre. Ivković je bio strelac dva puta i to posle dobro izrađenih akcija. U samom finišu domaćini su uspeli preko Marjanovića da postinu i četvrti gol.

S. Oparušić

Sloven - Sloboda 1:2 (1:1)

RUMA: Stadion Slovena, gledalaca: 150, sudija: Selaković (Laćarak). Strelci: Adamović u 21. za Sloven, a V. Ninić u 43. i Ragastovac u 75. minutu za Slobodu. Žuti kartoni: Rakić (Sloven), V. Ninić, Kresojević, Ragastovac (Sloboda). Crveni karton: Savić na klupi (Sloven).

SLOVEN: Karas 6, Topić 6, Otržan 6, Selaković 6 (Đuknić), Knežević 7, Batanjski 6, Putnik 7, Rakić 7 (Kljajić), Popović 6, Stanić 6, Adamović 7 (Vujević).

SLOBODA: Radosavljević 7, Jorgić 7 (Ragastovac 7), Mitrović 7, V. Ninić 8, Kordolup 7 (P. Majstorović 7), Knežević 7, Trbović 7, Kresojević, Jež 7 (Radošević), Dragojević 7, Đuričić 7.

Nije to bio neki zanimljiv i dopadljiv meč. Osrednja fudbalska predstava u kojoj domaći fudbaleri nisu u potpunostoi zadovoljili svoje verne navijače. Bili su dobri samo do postignutog gola. Adamović je loptom ušao u kazneni prostor gostiju odbrana gostiju je pogrešila, zatim je obišao i golmana gostiju i poslao loptu u praznu mrežu. U samom finišu poluvremena gosti su poravnali rezultat. Iskusni V. Ninić je posle odličnog centaršuta najviše skočio pred golom domaćina i lako glavom poslao loptu u nebranjeni deo mreže.

U nastavku Ragastovac je doneo pobedu gostima. Iskoristio je odličnu akciju svojih saigrača. Primio je loptu na osam metara i onda je rutinski sproveo u domaću mrežu.

G. Sučević

Jadran - Železničar 1:1 (1:1)

GOLUBINCI: Stadion  Jadrana, gledalaca: 150, sudija: Ljubinković (Ruma). Strelci: J. Kojčinović u 42. za Jadran, a Jerković u 41. minutu za Železničar. Žuti kartoni: Stanojević, Kostić, Rakar (Železničar).

JADRAN: Čavić 8, Dragutinović 7, Maletić 7, Bulatović 7, J. Kojčinović 7 (M. Kojčinović), Milaković 7, Pekić 7, Marković 7, Branković 7, Radić 7, A. Naglić 7 (Radenkov).

ŽELEZNIČAR: Milinović 9, Stanojević 7 (Tica), Dimitrijević 7, Katarić 7, Krivokuća 7, Jerković 7,  Jurišić 7, Lukić 7, Krunić 7, Kostić 7 (Janjuz 7), Rakar 7 (Bugarin).

Inđijci su bili opasni rival i u prvom i u drugom poluvremenu. U svojim redovima imali su raspoloženog i iskusnog strelca Jerkovića, koji je doveo goste u vođstvo iz slobodnog udarca s 16 metara. Domaćini su nakon brzo izjednačili i to je bilo sve od igrača Jadrana.

I. Đumić

Polet - Rudar 2:2 (2:0)

NOVI KARLOVCI: Stadion Poleta, gledalaca: 50, sudija: Ćirković (Stari Banovci). Strelci: Draganić u 23. i Todorović u 40. za Polet, Marković u 54. i 81. minutu za Rudar. Žuti kartoni: Todorović, Draganić (Polet), Petrović, Pudar (Rudar). Crveni karton: Petrović (Rudar).

POLET: Grković 7, Popović 7, Poljak 7, Draganić 8, Knežević 8 (Brkić), Milić 7, Ivaniš 6, Pešterac 7, Jović (Starac 7), Todorović 8, Komazec 7 (Srejemac).

RUDAR: Pardovicki 7, Novaković 7, Santrač 6, Marković 8, Višnjovski 7, Maksimović 7, Petrović 7, Dostanić 7, Pudar 7, Jovanović 7, D. Krstić 7.

B. Rađenović

Ljukovo - PSK Putinci 1:0 (0:0)

LJUKOVO: Stadion Ljukova, gledalaca: 150, sudija: Ranisavić (Sremska Mitrovica). Strelac: Jovanović u 48. minutu. Žuti kartoni: Ubović, Trkulja (Ljukovo), Stoisavljević, Jovanov, Kuburović, Vasiljević (PSK Putinci).

LJUKOVO: Mijatović 7, Kovačević 7, Marković 7, Knežević 7, Tripković 7 (Trkulja), Ljubinković 7, Ubović 7, Stojanović 8, Karać 7, Bjeljac 7 (Vučenović), Čučković 8 (Živković).

PSK PUTINCI: Milošević 7, Kvočka 6, Kuburović 6, Jovanov 6, Stoisavljević 6 (Vasiljević), Zekanović 6, Adamović 7, Radić 6, Kolundžić 6, Ivković 7 (Vidović), Novaković 6 (Alimpić).

N. Trkulja

MARTINCI: Borac - Kupinovo 2:0, NOVI KARLOVCI: Polet - Rudar 2:2, GOLUBINCI: Jadran - Železničar 1:1, SALAŠ NOĆAJSKI: Budućnost-Partizan 0:0, KLENAK: Borac - Donji Petrovci 2:1, POPINCI: Napredak -Graničar (A) 4:1, LJUKOVO: Ljukovo - PSK Putinci 1:0, RUMA: Sloven -Sloboda 1:2.

1. Sloboda                 4      4      0      0      7:3    12

2. Partizan                4      3      1      0      12:1  10

3. PSK Putinci         4      3      0      1      8:4    9

4. D. Petrovci           4      3      0      1      9:7    9

5. Železničar           4      2      2      0      9:1    8

6. Rudar                      4      2      2      0      6:3    8

7. Ljukovo                   4      2      1      1      4:2    7

8. Borac (K)                4      2      0      2      9:6    6