117.0601
108.4794

Сомборска лига: Сигурни Станишићани

29.05.2018. 13:22 13:23

Фудбалери Русина добро су се носили са прваком само у првом полувремену. Други део сусрета протекао је у потпуној доминацији Станишићана.

Русин - Станишић 0:5 (0:1)

РУСКИ КРСТУР: Стадион Русина, гледалаца 350, судија: Викторија Николић(Сонта), стрелци: Богуновић у 39. и 62.,Штрбац у 51. и 77. и Јовановић у 69. минуту, жути картони: Д. Харди, Хрнчар (Русин), Митровић (Станишић), црвени картон: Хрнчар (Русин) у 66. минуту.

РУСИН: Ж. Орос, А.Кочиш, Холик, Ј.Харди, Малацко, Хрнчар, Б.Орос, Будински (Барна), Ђукановић(Боднар), Јањић (Д.Харди), С.Кочиш.

СТАНИШИЋ: Вукадиновић, Пајић, Баљак, Бобанац (Зигић), Шарић, Вујин, Обрић, Богуновић, Јовановић (Драгичевић), Штрбац (Томић), Митровић.

Ђ. Штрбац

Славија - Кула 4:2 (2:0)

ПИВНИЦЕ: Стадион Славије, гледалаца 150, судија: Стричевић (Сомбор), стрелци: Зорзић у 17. и 40. Петровић у 51. Грња у 56. за Славију, а Кукољ у 70. Давидовић у 82. минуту за Кулу. Жути картони: Златић, Пјешевац, Радуловић (Кула).

СЛАВИЈА: Брња (Шустер), Нимет, Зденка, Милец, Чорда (Будић), Котив, Петровић, Грња (Белањи), Жимгунд, Кућинић, Зорзић.

КУЛА: Бркић, Бодиш (Митрић), Поповић, Тепаји, Војновић, Златић (Радуловић), Букејловић, Кукољ, Давидовић, Бабић, Пјешевац.

Повели су домаћи у 17. минуту преко Зорзића који је лопту послао иза леђа Бркића. Зорзић користи одбрану гостију и по други пут у 40. минуту постиже погодак. Петровић је у 51. минуту повећао резултат. Само пет минута касније Грња крунише лепу акцију својих нападача. Домаћи су тада попустили а гости су у 71. минуту Кукољ смањио резутлат, а у 82. минуту Давидовић је поставио каначан резултат.

Ј. Шустер

Будућност (П) - Војводина  (Т) 2:0 (1:0)

ПАРАГЕ: Игралиште Будућности, гледалаца:200, судија: Б. Алексић (Каравуково), стрелци: Јандрић у 18. и Марићу 78. минуту, жути картон: М.Станојев (Војводина).

БУДУЋНОСТ (П): Илеш, Попов, Лаћарак, Вјетровић, Поњевић, Живић, Јеличић (Јанковић), Данилов, Јандрић (Алимпић), Козомора, Марић.

ВОЈВОДИНА (Т): Дукић, Т.Николић, Ковачевић, Мустафовић, Тури, Цвијић, Г. Станојев, Пилиповић, Ђукић (Јованов), Вучић, М.Станојев.

Присебни Милош Јандрић мајсторски је одбијену лопту послао у мрежу гостију. Предност Парозана удвостручио је Стефан Марић, евроголом са двадесетак метара.

Ђ. Штрбац

Младост (К) - Липар 8:2 (4:1)

КРУШЧИЋ: Стадион Младости, гледалаца:250, судија: Д. Петровић (Апатин), стрелци: Грдиниç у 8., 32. и 48., Пап у 10., 16. и 76., Чанковић у 54. и Радаковић у 69. за Младост, а Чвокићу 33. и Мартин у 59. минуту за Липар.

МЛАДОСТ (К): Холовати, Варга, Фекете, Пап (Пиштињат),  Килић, Жегарац, Грдинић, Чанковић, Радаковић, Кишјухас (Ханчар), Даутовић.

ЛИПАР: Жарић, Честиç (Бојанић), Поповић, Шеган, Чвокић, Пејић (Полић), Лалић, Мартин, Бановић, Авдаловић, Марчетић.

Предвођени капитеном Дамиром Киличем, Крушчичани остварили су најубедљивију победу у току последње две такмичарске сезоне. На тај начин они опростили су се од својих верних навијача, као и од овога степену такмичења. Од наредне јесени наступаће у нижем рангу.

Ђ. Штрбац

Славија - Кула 4:2, Хајдук јуниор - Стари град 2:1, Русин - Станишић 0:5, Младост (К) - Липар 8:2, Будућност (П) - Војводина 2:0, ЖАК - Црвенка 0:4, Крила Крајине - Будућност (М) 0:0. Слободан је био: Херцеговац.