Нова Wonder Woman није довољно америчка?!
Иако је побрала сјајне критике, а фанови на нету је називају најбољом екранизацијом Дарк цомицс стрипова још од новог Бетмена у The Дарк Knight Рисес, нови филм Wonder Woman се изгледа ипак није допао „правим Американцима“.
Наиме, на Фокс њузу су главну хероину окарактерисали као недовољно америчку?! Без обзира што је у питању Амазонска принцеза, она је за њих једноставно недовољно амричка и то је очигледно неприхватљиво у земљи Доналда Трампа.
На Фоксу су указали да је нова Wonder Woman недовољно патриотска јер јој је костим црвено-златно-плави, уместо три боје које Американци традиционално својатају: црвене, беле и плаве. Они су то објаснили потребом да се филм допадне гледаоцима широм света, на уштрб Америке, уз констатацију да је данас изгледа кул мрзети Американце.
Шта рећи, сем да се неки људи данас стварно баве свакаквим глупостима...
А. Г.