Gradska liga Novog Sada: Golovi s penala

12.09.2016. 20:40 09:06

Fudbaleri Železničara i Suseka podelili su plen na ravne časti. U prvom poluvremenu bilo je prilika na obe strane, ali uz slabu realizaciju.

Železničar - Susek 1:1 (0:0)

NOVI SAD: Igralište u Industrijskoj zoni, gledalaca 100, sudija: Radović (Veternik), strelci: Brkljača u 57. (iz penala) za Železničar, a Starčević u 90. minutu (iz penala) za Susek. Žuti kartoni: N. Brkljča, Glišić (Železničar), Milošević, Marković, Andrin (Susek).

ŽELEZNIČAR: Baličević, Perduv, Popović (Guzina), Đorđić, Grujić, Ušćumlić, Glišić, Brkljača, Milutinović (Vasojević), Čorda (Ćetković), Jevtić.

SUSEK: Simić, Andrin, Đurišić, Marković, Hornjak, Alić, Starčević, Milošević (Mihajlović), Vučković, Ćatić (Vukmirović), Bodnar.

U nastavku su domaći poveli iz kaznenog udarca, a siguran realizator bio je Nemanja Brkljača. Da gosti isčupaju bod, potrudio se Pavle Starčević, koji je nakon igranja rukom domaćeg igrača u šesnaestercu sa penaltika savladao Baličevića.

M. Po.

Bačka - Sloga 4:0, Železničar - Susek 1:1, Fruškogorski partizan - Centar 3:2, Obilić - Novi Sad 2:2, Jedinstvo - Fruškogorac 2:1, Moskva - Borac 2:1. Slobodan je bio Čenej.