117.062
104.8191

Градска лига Новог Сада: Голови с пенала

12.09.2016. 20:40 09:06

Фудбалери Железничара и Сусека поделили су плен на равне части. У првом полувремену било је прилика на обе стране, али уз слабу реализацију.

Железничар - Сусек 1:1 (0:0)

НОВИ САД: Игралиште у Индустријској зони, гледалаца 100, судија: Радовић (Ветерник), стрелци: Бркљача у 57. (из пенала) за Железничар, а Старчевић у 90. минуту (из пенала) за Сусек. Жути картони: Н. Бркљча, Глишић (Железничар), Милошевић, Марковић, Андрин (Сусек).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Баличевић, Пердув, Поповић (Гузина), Ђорђић, Грујић, Ушћумлић, Глишић, Бркљача, Милутиновић (Васојевић), Чорда (Ћетковић), Јевтић.

СУСЕК: Симић, Андрин, Ђуришић, Марковић, Хорњак, Алић, Старчевић, Милошевић (Михајловић), Вучковић, Ћатић (Вукмировић), Боднар.

У наставку су домаћи повели из казненог ударца, а сигуран реализатор био је Немања Бркљача. Да гости исчупају бод, потрудио се Павле Старчевић, који је након играња руком домаћег играча у шеснаестерцу са пеналтика савладао Баличевића.

М. По.

Бачка - Слога 4:0, Железничар - Сусек 1:1, Фрушкогорски партизан - Центар 3:2, Обилић - Нови Сад 2:2, Јединство - Фрушкогорац 2:1, Москва - Борац 2:1. Слободан је био Ченеј.