Vojvodina sigurna u Inđiji, pobedila sa 2:0

28.09.2020. 15:49 17:52
Izvor: J. Grlić

U Inđiji završen meč 9. kola Superlige Srbije Inđija - Vojvodina, Vojvodina povela golom Petra Bojića u 59. minutu, Čović povećao vođstvo Novosađana u 69. minutu

92` Zamalo da posle kornera Vojvodina da još jedan gol, potom sudija svira kraj

88` U Inđiji izašao Brana Ilić, ušao Vasilije Bakić

85` Povratna lopta do Čovića iz Vojvodine, koji sa osamnaest metara šutira preko prečke

77` Gemović ušao u Vojvodini, Vukadinović izašao, u Inđiji Veličković umesto  Bastajića

69` Čović pogađa glavom posle Drinćićevog centaršuta, 2:0 za Vojvodinu

66` Prilika za Inđiju, centrirao Cucin, makazicama loptu hvaata Bastajić, ona ide preko gola

65` Kovačević iz Vojvodine dobio žuti karton zbog oštrog starta

62` U Inđiji ušli Eliomar i Purtić

59` Kontra Vojvodine, prodor Vukadinovića sa leve strane,  asistencija, Bojić majstorki pogađa mrežu 1:0 za Vojvodinu

55` U Vojvodini izašao Maksimović ušao Stojković

49` Prodor Andrića po desnoj strani, dobar centaršut, opasnu situcuiju nekako rešava odbrana Inđije

46` U Vojvodini drugo poluvreme donelo izmene, ušli Bojić,Čović i Đorđević, u svlačionici ostali Zukić, Mrkaić i Devetak

45` Lepa akcija Vojvodine,nekoliko finih pasova kroz kazneni prostor, šut Devetka izblokiran. Završeno prvo poluvreme

40` Mihajlov iz Inđije šutira posle glavom posle kornera, Vukliš dobro postavljen

37` Protić iz Inđije dobio žuti karton zbog preoštrog starta nad Andrićem

35` U ovom delu meča Vojvodina ima inicijativu,nekoliko minuta sabila je Inđiju u njen kazneni prostor

32` Cucin iz Inđije opasno šutira sa desne strane iz prolične daljine,Vukliš kroti vrlo nezgodan udarac. Mrkaić iz Vojvodine dobio žuti karton a potom i Devetak

27` Lep šut Mladenovića iz Vojvodine posle kornera sa nekih dvadesetak metara, Jovičić hvata loptu

24` Ritam utakmice malo je pao, trenutno se igra između dva kaznena prostora

13` Zukić iz Vojvodine šutirao iz kaznenog prostora ali je odbrana Inđije izblokirala šut

8` Vrlo dinamična utakmica u Inđiji, igra se vrlo brzo

3` Vukadinović iz Vojvodine šutirao desnom nogom sa leve strane, odbrana Inđije izblokirala loptu, prva opasna situacija pred domaćim golom, potom stopostotna šansa posle kornera za Saničanina. Vojvodina vrlo dobro ušla u meč

INĐIJA: Marko Jovičić, Luka Cucin, Miloš Mihajlov, Brana Ilić, Milijan Ilić, Nebojša Bastajić, Aleksa Jovanović, Kosta Aleksić, Jovan Krneta, Radoš Protić, Aleksandar Đorđević

VOJVODINA: Goran Vukliš, Mladen Devetak, Novica Maksimović, Siniša Saničanin, Vladimir Kovačević, Dejan Zukić, MNikola Andrić, Nikola Drinčić, Bogdan Mladenović, Momčilo Mrkaić, Miljan Vukadinović