Superliga: Pobede TSC-a i Čukaričkog

02.04.2023. 18:14 20:29

SURDULICA: Fudbaleri TSC-a pobedili su danas u Surdulici ekipu Radnika 1:0 (0:0) u meču 28. kola Superlige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je Luka Ilić u 60. minutu sa penala. Ovo je bio treći uzastopni trijumf TSC-a u domaćem prvenstvu. Ekipa iz Bačke Topole se nalazi na drugom mestu na tabeli SLS sa 58 bodova, dok je Radnik pretposlednji sa 20.

TSC će u narednom kolu na svom terenu igrati sa Vojvodinom, dok će Radnik gostovati Novom Pazaru.

Docić iz dva penala za pobedu Čukaričkog protiv Radničkog u Nišu i treće mesto

Fudbaleri Čukaričkog savladali su večeras Radnički u Nišu 2:0 (2:0) u poslednjoj utakmici 28. kola Superlige.

Oba gola postigao je kapiten gostiju Marko Docić, iz penala u 21. i 45 4. minutu.

Čukarički je sada "preskočio" Partizan na trećem mestu sa 56 bodova, dva više od crno-belih.

Radnički je na 12. poziciji sa 26 bodova.

Juče su odigrane četiri utakmice 28. kola SLS, a postignuti su sledeći rezultati: Radnički (KG) - Spartak 2:2, Voždovac - Javor 0:1, Crvena zvezda - Mladost (NS) 4:2 i Vojvodina - Partizan 2:1. U petak su igrali: Kolubara - Napredak 0:1 i Mladost (L) - Novi Pazar 1:3.