117.0955
104.8397

Суперлига: Победе ТСЦ-а и Чукаричког

02.04.2023. 18:14 20:29

СУРДУЛИЦА: Фудбалери ТСЦ-а победили су данас у Сурдулици екипу Радника 1:0 (0:0) у мечу 28. кола Суперлиге Србије.

Једини гол на утакмици постигао је Лука Илић у 60. минуту са пенала. Ово је био трећи узастопни тријумф ТСЦ-а у домаћем првенству. Екипа из Бачке Тополе се налази на другом месту на табели СЛС са 58 бодова, док је Радник претпоследњи са 20.

ТСЦ ће у наредном колу на свом терену играти са Војводином, док ће Радник гостовати Новом Пазару.

Доцић из два пенала за победу Чукаричког против Радничког у Нишу и треће место

Фудбалери Чукаричког савладали су вечерас Раднички у Нишу 2:0 (2:0) у последњој утакмици 28. кола Суперлиге.

Оба гола постигао је капитен гостију Марко Доцић, из пенала у 21. и 45+4. минуту.

Чукарички је сада "прескочио" Партизан на трећем месту са 56 бодова, два више од црно-белих.

Раднички је на 12. позицији са 26 бодова.

Јуче су одигране четири утакмице 28. кола СЛС, а постигнути су следећи резултати: Раднички (КГ) - Спартак 2:2, Вождовац - Јавор 0:1, Црвена звезда - Младост (НС) 4:2 и Војводина - Партизан 2:1. У петак су играли: Колубара - Напредак 0:1 и Младост (Л) - Нови Пазар 1:3.