Somborska – prvi razred: Gosti ostali sa šest igrača

24.03.2022. 11:41 11:43
Izvor: pixabay.com

Utakmica u Odžacima između ova dva rivala je prekinuta u 37. minutu kod rezultata 5:0 za domaćina.

OFK Odžaci - Graničar (R) 5:0 (prekinuto u 37. minutu)

ODŽACI: Igralište Grbavica, gledalaca 100, sudija: Cvetićanin (Sombor). Strelci: Radojčić u 1. 4. i 8. Spasić u 20. i Koprivica u 32. minutu.

OFK ODŽACI: Starčević, Paljević, Krstić (Prečanica), Spasić, Radojčić, Jovanović, Zagorčić (Koprivica) Radaković, Sekulić (Arđelan), Anđelković, Bogdanović.

GRANIČAR: M. Gnjatović, Vojvodić, Vukadinović, Nikola Kožul, Torbica, Nemanja Kožul, Ibrahimović, Z. Gnjatović, Poljaković, Maričić, Macura.

Gosti su od 11 prijavljenih igrača u protokolu na terenu imali svega osmoricu fudbalera. Ključni momenat je bio u 37. minutu, kada su se u ekipi Graničara povredila dvojica fudbalera i zbog nedovoljnog broja igrača na terenu sudija Luka Cvetičanin iz Sombora je morao da prekine ovu utakmicu. Sa novim bodovima Odžačani i dalje drže lidersku poziciju na tabeli sa realnim šansama da na leto uđu u Područnu ligu Sombor.

S. Jovin

Rezultati:

Aleksa Šantić - Polet 1:1, Dinamo - Omladinac (B) 3:2, Dunav - Mladost 2:2, Kula - Zadrugar 1:0, Odžaci - Graničar 5:0, Omladinac (D) - Hajduk 1:5, Terekveš - BSK 1:3.