105.2585

Сомборска – први разред: Гости остали са шест играча

24.03.2022. 11:41 11:43
Извор: pixabay.com

Утакмица у Оџацима између ова два ривала је прекинута у 37. минуту код резултата 5:0 за домаћина.

ОФК Оџаци - Граничар (Р) 5:0 (прекинуто у 37. минуту)

ОЏАЦИ: Игралиште Грбавица, гледалаца 100, судија: Цветићанин (Сомбор). Стрелци: Радојчић у 1. 4. и 8. Спасић у 20. и Копривица у 32. минуту.

ОФК ОЏАЦИ: Старчевић, Паљевић, Крстић (Пречаница), Спасић, Радојчић, Јовановић, Загорчић (Копривица) Радаковић, Секулић (Арђелан), Анђелковић, Богдановић.

ГРАНИЧАР: М. Гњатовић, Војводић, Вукадиновић, Никола Кожул, Торбица, Немања Кожул, Ибрахимовић, З. Гњатовић, Пољаковић, Маричић, Мацура.

Гости су од 11 пријављених играча у протоколу на терену имали свега осморицу фудбалера. Кључни моменат је био у 37. минуту, када су се у екипи Граничара повредила двојица фудбалера и због недовољног броја играча на терену судија Лука Цветичанин из Сомбора је морао да прекине ову утакмицу. Са новим бодовима Оџачани и даље држе лидерску позицију на табели са реалним шансама да на лето уђу у Подручну лигу Сомбор.

С. Јовин

Резултати:

Алекса Шантић - Полет 1:1, Динамо - Омладинац (Б) 3:2, Дунав - Младост 2:2, Кула - Задругар 1:0, Оџаци - Граничар 5:0, Омладинац (Д) - Хајдук 1:5, Тереквеш - БСК 1:3.