SOMBORSKA LIGA, PRVI RAZRED Dragan Repac odlučio meč

20.09.2023. 11:25 11:26

Tvrdo i napeto bilo je na utakmici u Silojevu koji je domaći tim srećno dobio pogotkom u četvcrtom minutu sudijske nadoknade.

Terekveš - OFK Odžaci 3:2 (1:1)

SVILOJEVO: Stadion Terekveša, gledalaca 200, sudija: L. Cvetićanin (Sombor), strelci: Repac u 14. 67. i 94. za Terekveš, a Bogdanović u 17. i Mijatović u 63. minutu za OFK Odžake. Žuti kartoni: Kovačić (Terekveš), Veljković, Lopušina (OFK Odžaci). Crveni karton: Sekulić (OFK Odžaci).

TEREKVEŠ: Pijanović, Kovačević, Ljubojević, N. Damjanović, Ne. Damjanović (Komadina), Bursać, Radujko, Repac, Savić (Bačić), Rapajić (Vučić), Katanić.

OFK ODŽACI: Kronić, Kanja (Dejančić), Sekulić, Lazić (Ostojić), Vig, Veljković, Ilić, Bogdanović, Stanković (Jovanović), Lopušina, Mijatović.

Ovaj meč je sasvim sigurno obeležio trostruki strelac Dragan Repac koji je doneo dragocene bodove svom timu.

Sama utakmica je opravdala očekivanja pristunih gledalaca. Viđen je rezultatski preokret, jer su gosti nakon primljenog pogotka u 14. minutu sa dva gola došli do prednosti. Prvo je Saša Bogdanović izjednačio u 17. minutu, da bi talentovani Mijatović u 63. minutu meča doneo prednost svom timu. Nekoliko minuta kasnije Dragan Repac je izjednačio rezultat, da bi se ključni momenat dogodio bukvalno u poslednjim trenucima meča kada su domaći zasluženo stigli do novih bodova. Četiri minuta pre toga Stahinja Sekulić iz ekipe OFK Odžaka zbog protesta dobio je direktan crveni karton.

S. Jovin

Tabela i rezultati:

Zadrugar - Graničar 3:0, Terekveš - OFK Odžaci 3:2, Dinamo - Polet (S) 0:1, Mladost - Polet (R) 3:0, Omladinac - Radnički 1:9, Aleksa Šantić - Borac 5:2, Jedinstvo Lemeš - Kordun 0:3.