117.0125
106.1049

СОМБОРСКА ЛИГА, ПРВИ РАЗРЕД Драган Репац одлучио меч

20.09.2023. 11:25 11:26

Тврдо и напето било је на утакмици у Силојеву који је домаћи тим срећно добио поготком у четвцртом минуту судијске надокнаде.

Тереквеш - ОФК Оџаци 3:2 (1:1)

СВИЛОЈЕВО: Стадион Тереквеша, гледалаца 200, судија: Л. Цветићанин (Сомбор), стрелци: Репац у 14. 67. и 94. за Тереквеш, а Богдановић у 17. и Мијатовић у 63. минуту за ОФК Оџаке. Жути картони: Ковачић (Тереквеш), Вељковић, Лопушина (ОФК Оџаци). Црвени картон: Секулић (ОФК Оџаци).

ТЕРЕКВЕШ: Пијановић, Ковачевић, Љубојевић, Н. Дамјановић, Не. Дамјановић (Комадина), Бурсаћ, Радујко, Репац, Савић (Бачић), Рапајић (Вучић), Катанић.

ОФК ОЏАЦИ: Кронић, Кања (Дејанчић), Секулић, Лазић (Остојић), Виг, Вељковић, Илић, Богдановић, Станковић (Јовановић), Лопушина, Мијатовић.

Овај меч је сасвим сигурно обележио троструки стрелац Драган Репац који је донео драгоцене бодове свом тиму.

Сама утакмица је оправдала очекивања пристуних гледалаца. Виђен је резултатски преокрет, јер су гости након примљеног поготка у 14. минуту са два гола дошли до предности. Прво је Саша Богдановић изједначио у 17. минуту, да би талентовани Мијатовић у 63. минуту меча донео предност свом тиму. Неколико минута касније Драган Репац је изједначио резултат, да би се кључни моменат догодио буквално у последњим тренуцима меча када су домаћи заслужено стигли до нових бодова. Четири минута пре тога Стахиња Секулић из екипе ОФК Оџака због протеста добио је директан црвени картон.

С. Јовин

Табела и резултати:

Задругар - Граничар 3:0, Тереквеш - ОФК Оџаци 3:2, Динамо - Полет (С) 0:1, Младост - Полет (Р) 3:0, Омладинац - Раднички 1:9, Алекса Шантић - Борац 5:2, Јединство Лемеш - Кордун 0:3.