ФК Будућност Гложани
Izvor: FK Budućnost/ Ekipa Budućnosti iz Gložana

Izuzetno nadahnuti i efikasni bili su fudbaleri gložanske Budućnosti.

Budućnost (G) - Crvenka 8:0 (3:0)

GLOŽAN: Igralište Budućnosti, gledalaca: 300, sudija: J. Jerilović (Apatin), strelci: Žemberi u 25. Liptak u 35. Adamek u 39. u 72. i u 85. Tasić u 49. i u 63. i V. Hrnjez u 69. minutu, žuti kartoni: J. Subotić, Bakić(Crvenka).

BUDUĆNOST (G): Đ. Krndija, Sikirić, V.Hrnjez, Leđanac, Srnka, Žemberi(Zahorec), Liptak(Milanov), Tasić (Radivojević), Nemet(Topoljski), Adamek, Medić(Inđić).

CRVENKA: Gostović, Miljanović, Komljenović(Vujnić), J. Subotić, V. Bošković, Bakić(A. Bošković), Babić, M. Subotić (Senčuk), Knežević (Varga), Maksimović (Kilić), Šakić.

Hercegovac - BSK 0:5 (0:1)

GAJDOBRA: Stadion Hercegovina, gledalaca: 300, sudija: N. Đurđević(Sombor), strelci: S. Đurđević u 42. Agbaba u 51. Stanković u 69. Radaković u 75. i Medić u 81. minutu, žuti kartoni: Novčić (Hercegovac), a Zelenović, Agbaba (BSK).

HERCEGOVAC: D. Balango, Rauković, Tešanović, Bajat, V. Bajin, Novčić, D. Bajin, M. Lukić(Zurovac, Đurasović), Janjić(T. Lukić), Vukosav, Meseldžija (L. Račić).

BSK: D. Lagundžin, Zelenović, Divjak, Božić (Medić), Radaković, S. Đurđević, Agbaba, Vejnović, Korać (Pjević), Pavkov, Crnjanski (Stanković).

Imali su i Gajdobrani svojih nerealizovanih šansi. A, najveću priliku nije iskoristio veteran Lazar Račić (45), koji bio je neuspešan izvođač penala.

Lipar  - Rusin 0:0

LIPAR: Igralište Lipara, gledalaca: 300, sudija: P. Vujić (Kula), žuti kartoni: Komazec, Šegan, Dalibor Janković(Lipar), a S. Toma, Juhik, V.Nađ (Rusin).

LIPAR: M. Stupar, Stevanović (Dalibor Janković), Marčetić, Avdalović, Komazec, Maćiženski, Šegan, M. Jovanović, Bodonji, Sič-Budai (Basarić), Danilo Janković.

RUSIN: M. Nađ, S. Toma (Plančak), Holik (Željko Šomođi), A. Kočiš, Pavlović, Marković, Budinski (Iličić), Juhik, Čapko, Černok (V. Nađ), Sajanković (V. Šomođi).

Pouzdani golman gostiju Mihajlo Nađ sačuvao je svoju mrežu, a gostujući napadači, u par navrata, izveli su brze i opasne kontre ali gola nije bilo.

Krivanj - Slavija (P) 1:0 (0:0)

SELENČA: Igralište Krivanja, gledalaca: 300, sudija: N. Ilinčić(Bačka Palanka), strelac: M. Kovačević u 90. minutu, žuti kartoni: M. Kovačević, Gajić, Savin (Krivanj), a Valihora, Mario Salčak, Bolehradski, Sekeruš(Slavija).

KRIVANJ: P. Nađ, Mijatović, M. Kovačević, Vićentijević, Končar (Jovanov), Kućenič, Pavlov (Karačonji), Aleksi, Gajić, Savin (Nikić), Haška.

SLAVIJA: K. Seč, Vlastislav Kuhta, Valihora, Zaskalicki, Mario Salčak(Nimet), Petrović, Denis Šuster, Bolehradski (Čobrda), Sekeruš, Grnja, Žigmund (Vinković).

Fudbaleri Krivanja do vredna tri boda stigli su u finišu utakmice. Stasiti štoper Selenčana Marko Kovačević glavom pogodio je mrežu.

ŽAK - ČSK Pivara 6:0 (2:0)

SOMBOR: Igralište pored Železničke stanice, gledalaca: 300, sudija: N. Mrđe-

nović(Prigrevica), strelci: Drvar u 16. i u 81. Makar u 39. i u 67. Batinić u 61 .i Nikolić u 72. minutu, žuti kartoni: Mihajlo Marković (ŽAK), a Milošević (ČSK Pivara).

ŽAK: Mihajlo Marković, Vidović, Šimunov (Šarčanski), Drvar, Nikolić, Mihajlo Marković (Čuljak), Krstić (Batinić), Grgić (Horvat), Makar, Lovrić, Dabić.

ČSK PIVARA: V. Pilipović, Milošević, Vulević, Bošković (Buk-

vić), M. Ileš, Sekulić, Jovanić (M. Tankosić), Labus, Šoven, Vraneš (Majstorović), Marko Marković.

U mreži golmana Čelarevljana Vukašina Pilipovića našlo se pola tuceta lopti.

Krila Krajine - Borac(O) 1:1 (0:1)

BAČKA PALANKA: Stadion USR Tikvara, gledalaca: 300, sudija: N. Koberski (Sombor), strelci: Kralj u 62. za Krila Krajine, a M. Gajić u 18. minutu za Borac, žuti kartoni: Vujić, Jovanović, Kralj, Plavanski (Krila Krajine), a Radman, Vlaisavljević(Borac).

KRILA KRAJINE: D. Dukić, Vujić, Jovanović (Plavanski), Medan, Radić, Zelinčević, Sudžum, Kralj, Šikman (S. Maletin), Budisavljević (Križan), Vuleta (Ivanović).

BORAC: O. Klisarić, Milovac, Jandrić, N. Kozomora, M. Gajić, Radivojkov, M. Kozomora, V. Stanišić, Radman, Kovačević, Vlaisavljević.

Svakoj od ekipa pripali su po jedno poluvreme i - po jedan bod.

Pripremio: Đ. Štrbac

Rezultati i tabela:

Budućnost (G) - Crvenka 8:0, Budućnost (M) - Ravangrad 5:0, Dinamo - Radnički (S) 2:2, ŽAK - ČSK Pivara 6:0, Krivanj - Slavija 1:0, Lipar - Rusin 0:0, Hercegovac - BSK 0:5, Krila Krajine - Borac (O) 1:1.