ФК Будућност Гложани
Извор: ФК Будућност/ Екипа Будућности из Гложана

Изузетно надахнути и ефикасни били су фудбалери гложанске Будућности.

Будућност (Г) - Црвенка 8:0 (3:0)

ГЛОЖАН: Игралиште Будућности, гледалаца: 300, судија: Ј. Јериловић (Апатин), стрелци: Жембери у 25. Липтак у 35. Адамек у 39. у 72. и у 85. Тасић у 49. и у 63. и В. Хрњез у 69. минуту, жути картони: Ј. Суботић, Бакић(Црвенка).

БУДУЋНОСТ (Г): Ђ. Крндија, Сикирић, В.Хрњез, Леђанац, Срнка, Жембери(Захорец), Липтак(Миланов), Тасић (Радивојевић), Немет(Топољски), Адамек, Медић(Инђић).

ЦРВЕНКА: Гостовић, Миљановић, Комљеновић(Вујнић), Ј. Суботић, В. Бошковић, Бакић(А. Бошковић), Бабић, М. Суботић (Сенчук), Кнежевић (Варга), Максимовић (Килић), Шакић.

Херцеговац - БСК 0:5 (0:1)

ГАЈДОБРА: Стадион Херцеговина, гледалаца: 300, судија: Н. Ђурђевић(Сомбор), стрелци: С. Ђурђевић у 42. Агбаба у 51. Станковић у 69. Радаковић у 75. и Медић у 81. минуту, жути картони: Новчић (Херцеговац), а Зеленовић, Агбаба (БСК).

ХЕРЦЕГОВАЦ: Д. Баланго, Рауковић, Тешановић, Бајат, В. Бајин, Новчић, Д. Бајин, М. Лукић(Зуровац, Ђурасовић), Јањић(Т. Лукић), Вукосав, Меселџија (Л. Рачић).

БСК: Д. Лагунџин, Зеленовић, Дивјак, Божић (Медић), Радаковић, С. Ђурђевић, Агбаба, Вејновић, Кораћ (Пјевић), Павков, Црњански (Станковић).

Имали су и Гајдобрани својих нереализованих шанси. А, највећу прилику није искористио ветеран Лазар Рачић (45), који био је неуспешан извођач пенала.

Липар  - Русин 0:0

ЛИПАР: Игралиште Липара, гледалаца: 300, судија: П. Вујић (Кула), жути картони: Комазец, Шеган, Далибор Јанковић(Липар), а С. Тома, Јухик, В.Нађ (Русин).

ЛИПАР: М. Ступар, Стевановић (Далибор Јанковић), Марчетић, Авдаловић, Комазец, Маћиженски, Шеган, М. Јовановић, Бодоњи, Сич-Будаи (Басарић), Данило Јанковић.

РУСИН: М. Нађ, С. Тома (Планчак), Холик (Жељко Шомођи), А. Кочиш, Павловић, Марковић, Будински (Иличић), Јухик, Чапко, Чернок (В. Нађ), Сајанковић (В. Шомођи).

Поуздани голман гостију Михајло Нађ сачувао је своју мрежу, а гостујући нападачи, у пар наврата, извели су брзе и опасне контре али гола није било.

Кривањ - Славија (П) 1:0 (0:0)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривања, гледалаца: 300, судија: Н. Илинчић(Бачка Паланка), стрелац: М. Ковачевић у 90. минуту, жути картони: М. Ковачевић, Гајић, Савин (Кривањ), а Валихора, Марио Салчак, Болехрадски, Секеруш(Славија).

КРИВАЊ: П. Нађ, Мијатовић, М. Ковачевић, Вићентијевић, Кончар (Јованов), Кућенич, Павлов (Карачоњи), Алекси, Гајић, Савин (Никић), Хашка.

СЛАВИЈА: К. Сеч, Властислав Кухта, Валихора, Заскалицки, Марио Салчак(Нимет), Петровић, Денис Шустер, Болехрадски (Чобрда), Секеруш, Грња, Жигмунд (Винковић).

Фудбалери Кривања до вредна три бода стигли су у финишу утакмице. Стасити штопер Селенчана Марко Ковачевић главом погодио је мрежу.

ЖАК - ЧСК Пивара 6:0 (2:0)

СОМБОР: Игралиште поред Железничке станице, гледалаца: 300, судија: Н. Мрђе-

новић(Пригревица), стрелци: Дрвар у 16. и у 81. Макар у 39. и у 67. Батинић у 61 .и Николић у 72. минуту, жути картони: Михајло Марковић (ЖАК), а Милошевић (ЧСК Пивара).

ЖАК: Михајло Марковић, Видовић, Шимунов (Шарчански), Дрвар, Николић, Михајло Марковић (Чуљак), Крстић (Батинић), Гргић (Хорват), Макар, Ловрић, Дабић.

ЧСК ПИВАРА: В. Пилиповић, Милошевић, Вулевић, Бошковић (Бук-

вић), М. Илеш, Секулић, Јованић (М. Танкосић), Лабус, Шовен, Вранеш (Мајсторовић), Марко Марковић.

У мрежи голмана Челаревљана Вукашина Пилиповића нашло се пола туцета лопти.

Крила Крајине - Борац(О) 1:1 (0:1)

БАЧКА ПАЛАНКА: Стадион УСР Тиквара, гледалаца: 300, судија: Н. Коберски (Сомбор), стрелци: Краљ у 62. за Крила Крајине, а М. Гајић у 18. минуту за Борац, жути картони: Вујић, Јовановић, Краљ, Плавански (Крила Крајине), а Радман, Влаисављевић(Борац).

КРИЛА КРАЈИНЕ: Д. Дукић, Вујић, Јовановић (Плавански), Медан, Радић, Зелинчевић, Суџум, Краљ, Шикман (С. Малетин), Будисављевић (Крижан), Вулета (Ивановић).

БОРАЦ: О. Клисарић, Миловац, Јандрић, Н. Козомора, М. Гајић, Радивојков, М. Козомора, В. Станишић, Радман, Ковачевић, Влаисављевић.

Свакој од екипа припали су по једно полувреме и - по један бод.

Припремио: Ђ. Штрбац

Резултати и табела:

Будућност (Г) - Црвенка 8:0, Будућност (М) - Раванград 5:0, Динамо - Раднички (С) 2:2, ЖАК - ЧСК Пивара 6:0, Кривањ - Славија 1:0, Липар - Русин 0:0, Херцеговац - БСК 0:5, Крила Крајине - Борац (О) 1:1.