SOMBOR, PRVI RAZRED Opštinski derbi Odžačanima

11.10.2023. 11:17 11:23

OFK Odžaci - Omladinac (D) 2:1 (1:0)

ODŽACI: Stadion Grbavica, gledalaca 200, sudija: N. Manić (Karavukovo), strelci: Božičić u 34. i 57. za OFK Oyake, a Bojanić u 67. minutu (iz penala) za Omladinac Lazić, Veljković, Kovačević, Bogdanović, Vasiljević (OFK Oyaci), Ćosić, Pajić (Omladinac).

OFK ODŽACI: Kronić, Kanja, Sekulić, Lazić (Jovanović), Vig, Veljković, Božičić, Kovačević (Vasiljević), Lopušina (Cvetković), Mijatović, Bogdanović (Ilić).

OMLADINAC: Ilić, Stojaković (Mikić), Lučar, Babić, Dokić, Savić (Malobabić), Bojanić, Salijević (Ćirić), Bajić, Mačak (Seljakov).

Opštinski derbi je privukao pažnju na odlično pripremljenom terenu Grbavica u Odžacima. Gosti su došli u Odžake u nameri da zabeleže što bolji rezultat, ali su se ovoga puta namerili na motivisaniju ekipu koja je potpuno zasluženo stigla do dragocene pobede. Čovek odluke bio je iskusni Dario Božičić koji je sa dva pogotka rešio opštinski derbi. Gol za goste iz Deronja postigao je takođe iskusni Dragan Bojanić u 67. minutu iz kaznenog udarca.

S. Jovin

Radnički - Kordun 3:0, Polet (R) - Jedinstvo Lemeš 4:3, Polet (S) - Aleksa Šantić 5:0, OFK Oyaci - Omladinac 2:1, Zadrugar - Mladost 1:1, Terekveš - Dinamo 1:2. Slobodan je bio: Borac.

1. Radnički       8      7      0      1      35:4  21

2. Dinamo  8      7      0      1      24:7  21

3. Polet (S)      7      6      0      1      18:3  18

4. Mladost        8      5      1      2      19:15        16

5. A. Šantić     7      4      1      2      28:16        13

6. Terekveš      7      3      0      4      9:17  9

7. Polet (R)       8      3      0      5      11:25        9